Magaca Alaabta: 3300 XL Proximitor Sensor
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330180-X1-05 MOD:143945-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL Proximitor Sensor |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330180-X1-05 MOD:143945-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
Waxaa Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor Sensor waa qofka ku xidhan oo leh kharash weyn ee ku xidhan oo la isticmaalaa si loo hubiyo maareynta alaabta iyo dhaqanka. Waa qofka ka mid ah 3300 XL, oo la isticmaalo badan si loo hubiyo dhaqanka iyo goobta ku saabsan alaabta la isticmaalo si loo dhaqmo. Qofka wuxuu ku xidhan yahay sida la isticmaalo badan oo ku xidhan oo la isticmaalo si loo dhaqmo iyo sida la isticmaalo badan oo ku xidhan oo la isticmaalo si loo dhaqmo, oo waxa uu ku xidhan yahay sida la isticmaalo badan oo ku xidhan oo la isticmaalo si loo dhaqmo. Marka la eegayo in ay ku xidhan yihiin sida la isticmaalo badan oo ku xidhan oo la isticmaalo si loo dhaqmo iyo sida la isticmaalo badan oo ku xidhan oo la isticmaalo si loo dhaqmo, waa la isticmaalo si loo dhaqmo oo ku xidhan yahay sida la isticmaalo badan oo ku xidhan oo la isticmaalo si loo dhaqmo.
Waxa uu hubiyo isku dhafan kara ama dhaqanka iyo goobta ku saabsan
Waxa uu ku guuraysa isku dhafan kara eddy current ee ku xidhan oo la isticmaalo si loo hubiyo dhaqanka iyo goobta ku saabsan
Waxa uu ku xidhan yahay si loo hubiyo dhaqanka iyo goobta ku saabsan turbinada, compressorada, pumpada, iyo motorada
Waxa uu ku xidhan yahay si loo hubiyo dhaqanka iyo goobta ku saabsan shaft-ka iyo dhaqanka
Waxa uu ku xidhan yahay si loo hubiyo dhaqanka iyo goobta ku saabsan si loo hubiyo dhaqanka iyo goobta ku saabsan
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor Sensor |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL Proximitor Sensor |
| ISIMKA QOOR | 330180-X1-05 MOD:143945-05 |
| Cabbirrada | 8.6x3.4x7cm |
| Miisaanka | 0.24 kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
| Materiilka Proximitor Sensor | A308 Aluminum |
| Caadiga Kooniktoorka | Kurass oo ku dhuufan jaceyl ama kurass oo ku dhuufan beryllium copper |
| Caano Caano | -52°C ilaa +100°C (-62°F ilaa +212°F) |
| Dhammaadka ammarta | -52°C ilaa +105°C (-62°F ilaa +221°F) |
Waxaa Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor Sensor waxay ku saabsataa ku dhuufinta DIN rail ee ka badan ama ku dhuufinta panel-ka caadiga ah ee la xiriirayo 4-guul, waxaana ku jira qorshooyinka ku dhuufan oo ku jira kala duwanida elektrikada si ay ugu yar gaarin doonaan qorshooyinka ku dhuufan ee ka baxa. Waxay siiyaan ku dhuufinta EMI/RFI ee weyn si ay ugu yar gaarin doonaan ku dhuufinta elektromagnitika iyo taasoo ka dhacaya in kula soo xidh. Qorshooyinku waa la abuuray oo ku yaal aluminium A308 si ay ugu yar noqdo, waana la abuuray oo ku yaal kurass oo ku dhuufan jaceyl ama kurass oo ku dhuufan beryllium copper si ay ugu yar noqdo ku dhuufinta elektrikada. Waxay leedahay isku dhafan ee SpringLoc ee la isticmaali karo qalabka si ay ugu yar noqdo ku dhuufinta qalabka. Qorshooyinku waa la qorshay oo ku saabsataa CSA, ATEX, iyo IECEx, wuxuu leeyahay meeyaha qurxanka 8.6 × 3.4 × 7 cm, wuxuu ka mid ah 0.24 kg, waxaana la abuuray ee Maraykanka iyo la soo diray ee Xiamen, Shina.
Waxaa Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor Sensor waxay siiyaan ku dhuufinta isku dhafan ee weyn oo ku saabsataa ku dhuufinta qaabka elektrikada, waxaana leeyahay ku dhuufinta weyn ee ku saabsataa ku dhuufinta qaabka elektrikada. Ku dhuufinta RFI/EMI wuxuu uga saraynayaa shaqaynta si cad ah midna marka la isticmaalo quruxyo oo la sameeyo kaaboonka fiberglas ama dhinaca kuwa oo leh xalinta kala duwan ee radio frequency (RFI).
Wuxuu shaqaynayaa gudaha jiritaanka aan lahayn dhaqameed ka yar 52°C ilaa 100°C, iyo dhaqameed ka yar 52°C ilaa 105°C marka loo wareego, taasoo si cad ah ugu dhisaysa shaqaynta mararka oo ka badan ee shaqada industriyada. Xusuuska iskaga dhisan ee sensor-ka wuxuu ka saarayaa xalinta kuwa ku jira quruxyada iyo ugu yaraan xusuuska siinaya. Sidoo kale, quruxyada SpringLoc ee terminal-ka wuxuu uga saraynayaa xidhiidhka si fudud, si cad ah, iyo lama isticmaalin doonin in la isticmaalo qalab, taasoo ugu yaraan waqtiga la isticmaalo iyo ugu yaraan waqtiga la isticmaalo qalabka.
Su’aal 1: Maxay sababta uu EMI/RFI ku jiritaan ay ku muuqataan muhiim ah ee sensor-ka Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor?
Waxaa 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor Sensor wuxuu leeyahay EMI/RFI weyn oo ku muuqataan si uu uga saraynayo xusuuska si cad ah ee shaqaynta dhinaca kuwa oo leh xalinta kala duwan ee elektromagnetik, taasoo uga saraynayaa xalinta kuwa ku jira xusuuska siinaya.
Su’aal 2: Maxay caawinaadooyinka xidhiidhka ee sensor-ka 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor?
Waxaa 330180-X1-05 MOD:143945-05 waxay ku saabsataa qaybta DIN iyo qaybta la xidhiidha, waxay leedahay qaybta dhexe ee ku jira oo ku saabsataa qaybta elektirik, waxaana isticmaalaan isku dhafan ee SpringLoc ee laga heli karo bilaash, taasoo ka yimid in la yar yaro waqtiga iyo xushnaha la xidhiidha.
Su’aal 3: Waa maxay qoysaska uu badan isticmaali doonaa 330180-X1-05 MOD:143945-05?
Waxaa Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 waxa uu isticmaalka badan ku sameynaa gacanta ugu sarreeya, nafta & biyaha, maalinta ku saabsataa biyaha, iyo mashinada weyn ee industriyada si loo hubiyo xaaladaha iyo si loo dabaqo nidaamka.
Su’aal 4: Sida 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor Sensor wuxuu kor ugu yaraynayaa awooda nidaamka?
Waxaa 330180-X1-05 MOD:143945-05 wuxuu kor ugu yaraynayaa awooda kuwa lagu xidhiidhaa qaybta elektirik, kuwa caadi ah ee ku jira oo ka mid ah dhinaca gudaha, iyo kuwa ku saabsataa EMI/RFI, taasoo ka yimid in la helo xasiloonida sigoalka mararka badan.