Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 xl проксимитор сенсор
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330180-X1-05 ЗАГВАР: 143945-05
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | 3300 xl проксимитор сенсор |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 330180-X1-05 ЗАГВАР: 143945-05 |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
Түүн Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Ойрхан бүтээгдэхүүний сонсор индустриал машинерийн хяналт системд зориулж үндэсний үзүүрлүүр төхөөрөмжүүдийн өндөр үзүүрлүүр хүчирхүүн шинж чанарыг бүлэгнүүрлүүр төхөөрөмж юм. Тэр 3300 XL цувралд оршит, эргэдэг төхөөрөмжүүд дээр хөдөлгөөн ба байршил хэмжилтийн ажилд өргөн ашиглагдаж буй. Датчик нь өндөр нягтсар DIN рэйл суурьлугаа болон уламжлалт панель суурьлугаа дэмжин, стандарт 4 нүхтэй суурьлугаа хадгалж буй. Датчик нь сайжрангуйлж буй цахилгаан изоляци ба сайжрангуйлж буй ЭМИ/РФИ төвөгтэй бүснүүдийн нөлөөллийн төвөгтэй бүснүүдийн нөлөөллийн төвөгтэй бүснүүдийн нөлөөллийн төвөгтэй бүснүүдийн нөлөөллийн төвөгтэй бүснүүдийн нөлөөллийн төвөгтэй бүснүүдийн нөлөөллийн төвөгтэй бүснүүдийн нөлөөллийн төвөгтэй бүснүүдийн нөлөөллийн төвөгтэй бүснүүдийн нөлөөллийн төвөгтэй бүснүүдийн нөлөөллийн төвөгтэй бүснүүдийн нөлөөллийн төвөгтэй бүснүүдийн нөлөөллийн төвөгтэй бүснүүдийн нөлөөллийн төвөгтэй бүснүүдийн нөлөөллийн төвөгтэй бүснүүдийн нөлөөллийн төвөгтэй бүснүүдийн нөлөөллийн төвөгтэй бүснүүдийн нөлөөллийн төвөгтэй бүснүүдийн нөлөөллийн төвөгтэй бүснүүдийн нөлөөллийн төвөгтэй бүснүүдийн нөлөөллийн төвөгтэй бүснү......
Хүчирхүүн хэмжилтийн датчикүүдийн сигналүүдийг бүлэгнүүрлүүр төхөөрөмжүүд дээр нарийн хэмжилт ба байршил хяналтын зориулалтаар бүлэгнүүрлүүр төхөөрөмжүүд дээр бүлэгнүүрлүүр төхөөрөмжүүд дээр бүлэгнүүрлүүр төхөөрөмжүүд дээр бүлэгнүүрлүүр төхөөрөмжүүд дээр бүлэгнүүрлүүр төхөөрөмжүүд дээр бүлэгнүүрлүүр төхөөрөмжүүд дээр бүлэгнүүрлүүр төхөөрөмжүүд дээр бүлэгнүүрлүүр төхөөрөмжүүд дээр бүлэгнүүрлүүр төхөөрөмжүүд дээр бүлэгнүүрлүүр төхөөрөмжүүд дээр бүлэгнүүрлүүр төхөөрөмжүүд дээр бүлэгнүүрлүүр төхөөрөмжүүд дээр бүлэгнүүрлүүр төхөөрөмжүүд дээр бүлэгнүүрлүүр төхөөрөмжүүд дээр бүлэгнүүрлүүр төхөөрөмжүүд дээр бүлэгнүүрлүүр төхөөрөмжүүд дээр бүлэгнүүрлүүр төхөөрөмжүүд дээр бүлэгнүүрлүүр төхөөрөмжүүд дээр бүлэгнүүрлүү......
Эдди гүйдэл датчикүүдийн сигналүүдийг хяналт системүүд дээр ашиглагдаж буй цахилгаан гаралтын хэлбэрт хувиргана
Турбин, шахуурга, насос ба хөдөлгүүрүүд дээр машинерийн нөхцөл хяналтыг дэмжин
Хаалганы хөдөлгөөн ба зөрүүний бодит цагт илрүүлэлтийг хангаж буй
Урьдчилан таамаглаж буй үйлдвэрлэл ба хамгаалах системүүд дээр интеграцлах боломжтой
|
Борлуулалт: |
Имэйл: |
WhatsApp: |
|
Жим Пэй |
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Ойрхан бүтээгдэхүүний сонсор |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 xl проксимитор сенсор |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330180-X1-05 ЗАГВАР: 143945-05 |
| Хэмжээсүүд | 8.6x3.4x7см |
| Жин | 0.24 кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Нөхцөл | Шинэ & Оригинал үйлдвэрлэлд хайрцагт хийж үүрдүүлнэ |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | CSA, ATEX, IECEx Зөвшөөрөл |
| Proximitor сенсорын материал | A308 алюмин |
| Холбогчийн материал | Алтлан халцлагдсан томпсон хуванцар эсвэл алтлан халцлагдсан бериллийн медн |
| Ашиглалтын температур | -52°C-с +100°C (-62°F-с +212°F) |
| Хадгалах температур | -52°C-с +105°C (-62°F-с +221°F) |
Түүн Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Ойрхан бүтээгдэхүүний сонсор өндөр нягтсарын DIN рэйлд суурилуулахад эсвэл уламжлалт 4 нүхтэй панелд суурилуулахад тохиромжтой; цахилгааны тусгаарлалттай дотоод суурилуулалтын суурьтой, иймд гадаад тусгаарлалтын хавтас шаардагдахгүй. Түүнд үлдэштүү электромагнит ба радиочастотын саад (EMI/RFI) төлөө үлдэштүү төвөгтүүлэлтүү бүрхүүл бүхлэд орж, түүний бүрхүүл нь хөнгөн, тогтвортой A308 алюминийн хийлбэрт хийгдсэн; холболтууд нь алтлан халцлагдсан томпсон хуванцар эсвэл алтлан халцлагдсан бериллийн медн-д хийгдсэн, иймд найдвартай цахилгаан дамжуулалт бүхлэд орж. Холболтын төхөөрөмж нь SpringLoc хэрэгсэлгүй терминал системтүү, иймд холболт хийх нь хурдан ба хялбар. Датчик CSA, ATEX, IECEx гэрчилгээд хүртэл сертификатжүүлсэн; бүрхүүлийн хэмжээ нь 8,6 × 3,4 × 7 см, жин нь 0,24 кг; Америкын Нэгдсэн Төрийн Нью-Йорк штатын Буффало хотод үйлдвэрлэгдсэн, Хятадын Сямэнь хотод хаяглаж хүргүүлдүү.
Түүн Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Ойрхан бүтээгдэхүүний сонсор цахилгаан шуугианы нөлөөлөлд онцгой төвөгтүүлэлтүү бүрхүүлтүү, үлдэштүү тогтвортой сигнал боловсруулалтын үр дүн үзүүлдүү. Түүний сайжруулсэн RFI/EMI төвөгтүүлэлтүү бүрхүүл фиберглассын бүрхүүлд эсвэл хүчтэрүүлсэн радио давтамжийн саад үүсгэх орчинд түүний найдвартай ажиллах чадварыг хангаж буй.
Түүний ажиллах температур дүрс -52°C-с +100°C хүртэл, хадгалах температур дүрс -52°C-с +105°C хүртэл тодорхойлогдож, экстремал индустриал нөхцөлд найдвартай ажиллах чадварыг хангаж буй. Сенсорын цахилгаан изоляци хөрвүүлэлтийн асуудлыг багасгаж, сигналын нарийн төвөгтөй бүтэцтүүлэлтийг сайжруулж буй. Гэтдэ, түүний SpringLoc терминал хайрцаг нь хурдан, найдвартай, хэрэгсэл шаарддагүй утасны холболтыг хангаж, суулгах үед үр дүнтүүлэлтийг сайжруулж, засвар үйлчилгээний цагийг бүүр багасгаж буй.
Асуулт 1: Яагаад Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor сенсорын EMI/RFI төвөгтөй бүтэцтүүлэлт чухал вэ?
Түүн 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor сенсор электрон хөрвүүлэлттүүлсэн орчинд тогтвортой сигналын үр дүнтүүлэлтийг хангаж, электромагнетик саадын үр дүнд үүсгэх хэмжилтийн алдаануудыг саактаж буй өндөр EMI/RFI төвөгтөй бүтэцтүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүүлэлттүү......
Асуулт 2: 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor сенсорын суулгах үед ямар давуу талууд байдаг вэ?
Түүн 330180-X1-05 ЗАГВАР: 143945-05 dIN-ийн рэйл ба панелд суурилуулахыг дэмжинэ, доторх цахилгааны салгагч суурийг орчуулж, SpringLoc хэрэгсэлгүй төмөр холболтын систем ашиглан суурилуулалтын хугацаа ба нарийн төвөгтөй байдлыг нь ихэд бүүр уртасгана.
Асуулт 3: 330180-X1-05 MOD:143945-05 ямар салбарт үндсэнд хэрэглэдэг вэ?
Түүн Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 нөхцөл шинжилгээний ба хамгаалах системүүдийн хувьд цахилгаан станц, газрын тос ба хий, нефтехимийн үйлдвэрүүд, ачаа төдийн хүнд үйлдвэрлэлийн техникт өргөн ашигладаг.
Асуулт 4: 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor сенсор системийн найдвартай байдлыг хэрхэн сайжруулдаг вэ?
Түүн 330180-X1-05 ЗАГВАР: 143945-05 цахилгааны салгагч суурийн, өндөр чанарын алтан гадаргуугаар бүрхүүлсэн холболтын деталейн, мөн хүчтүү ЭМИ/РФИ төвөгтөй нөхцөлд төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй байдлын төвөгтөй б......