Өнімнің атауы: 3300 xl proximitor датчиғы
Бренд атауы: Бентли Невада
Модель нөмірі: 330180-X1-05 МОД: 143945-05
Шығу орны: Америка Құрама Штаттары
Кепілдік: 12 ай
WhatsApp:+86 18020776782
Электрондық пошта: [email protected]
шолу
| Өнімнің атауы | 3300 xl proximitor датчиғы |
| Бренд атауы | Бентли Невада |
| Модель нөмірі | 330180-X1-05 МОД: 143945-05 |
| Жоғары жері | АҚШ |
| Кепілдік | 12 ай |
| Төлеу тәсілдері | T/T |
| Отпремдау | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
The Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor датчиғы өнеркәсіптік машиналарды бақылау жүйелері үшін арналған жоғары өнімділікті жақындау сигналын өңдеу құрылғысы. Бұл құрылғы 3300 XL сериясының бір бөлігі болып табылады және айналмалы жабдықтарда тербеліс пен орын ауысу өлшеуі үшін кеңінен қолданылады. Сенсор жоғары тығыздықты DIN рейкасына орнатуға және дәстүрлі панельге орнатуға да қолайлы, сонымен қатар стандартты 4 тесікті орнату интерфейсімен сыйласып келеді. Жақсартылған электрлік изоляция мен жақсартылған ЭМИ/РМИ төзімділігі арқасында ол электрлік тұрғыдан көп шулы өнеркәсіптік ортада тұрақты жұмыс істеуге арналған, сонымен қатар орнату күрделілігі мен құнын азайтады.
Тербеліс пен орын ауысу бақылауы үшін жақындау зондтарынан келетін сигналдарды өңдейді
Эдди токты зондтарынан келетін сигналдарды бақылау жүйелері үшін пайдалануға болатын электрлік шығысқа түрлендіреді
Турбиналар, компрессорлар, сорғылар және электр қозғалтқыштарда машиналардың жағдайын бақылауды қамтамасыз етеді
Біліктің тербелісі мен орын ауысуын нақты уақытта анықтауға мүмкіндік береді
Болжамды техникалық қызмет көрсету мен қорғау жүйелеріне интеграцияланады
|
Сатыс: |
Электрондық пошта: |
WhatsApp: |
|
Джим Пэй |
| Өнімнің атауы | Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor датчиғы |
| Өндіруші | Бентли Невада |
| Өнім түрі | 3300 xl proximitor датчиғы |
| Бөлек Нөмір | 330180-X1-05 МОД: 143945-05 |
| Өлшемдер | 8,6x3,4x7 см |
| Салмағы | 0.24 кг |
| Жіберу орны | Шиэньмен, Қытай |
| Бастық елі | АҚШ |
| Жағдайда | Жаңа және заводтық қаптамадағы оригинал |
| Агенттік бекіту опциясы | CSA, ATEX, IECEx рұқсаты |
| Proximitor датчиғының материалы | A308 алюминий |
| Байланыс материалы | Алтынмен капталған латунь немесе алтынмен капталған бериллий мырышы |
| Жұмыс шамамен температура | -52°C ден +100°C дейін (-62°F дан +212°F дейін) |
| Сақтау температурасы | -52°C ден +105°C дейін (-62°F дан +221°F дейін) |
The Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor датчиғы жоғары тығыздықтағы DIN рейкасына орнатуға немесе дәстүрлі төрт тесікті панельге орнатуға қолайлы, сонымен қатар сыртқы изоляциялық пластинаның қажетін жою үшін электрлік изоляциясы бар ішкі орнату табанын қамтиды. Ол электромагниттік және радиожиіліктік кедергілерге қарсы жоғары тұрақтылыққа ие болады. Корпусы жеңіл салмақты және тұрақты болу үшін А308 алюминийден жасалған, ал қосқыштары сенімді өткізгіштік үшін алтынмен капталған латунь немесе алтынмен капталған бериллий мырышынан жасалған. Терминалдарды орнату үшін құралсыз SpringLoc жүйесін қолданады, бұл сымдарды қосу процесін тез және оңай етеді. Сенсор CSA, ATEX және IECEx сертификаттарына сәйкес сертификатталған, компактты өлшемі 8,6 × 3,4 × 7 см, салмағы 0,24 кг, АҚШ-та шығарылған және Қытайдың Сямэнь қаласынан жеткізіледі.
The Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor датчиғы электрлік шуға қарсы өте жақсы тұрақты сигналды өңдеу өнімділігін қамтамасыз етеді. Оның жақсартылған RFI/EMI тұрақтылығы оның сенімді жұмыс істеуін талшықты шыны қораптарда немесе күшті радиожиіліктік кедергілер ортасында да қамтамасыз етеді.
Ол -52°C-тан +100°C-қа дейінгі кең температура ауқымында жұмыс істейді, ал сақтау температурасы -52°C-тан +105°C-қа дейін. Бұл сенімділікті экстремалды өнеркәсіптік жағдайларда қамтамасыз етеді. Сенсордың электрлік изоляциялық дизайны жерлендіру мәселелерін азайтады және сигналдың дәлдігін жақсартады. Сонымен қатар, оның SpringLoc терминалдық блогы тез, сенімді және құралсыз сымдауды қамтамасыз етеді, бұл орнату тиімділігін арттырады және жөндеуге кететін уақытты азайтады.
Сұрақ 1: Неге EMI/RFI төзімділігі Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor сенсорында маңызды?
The 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor сенсоры ол электрлік тұрғыдан көп шулы орталарда тұрақты сигналдық өнімділікті қамтамасыз ету үшін жоғары EMI/RFI төзімділігіне ие, бұл электромагниттік кедергілерден туындайтын өлшеу қателіктерін болдырмауға көмектеседі.
Сұрақ 2: 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor сенсоры қандай орнату артықшылықтарын ұсынады?
The 330180-X1-05 МОД: 143945-05 dIN рейкасына және панельге орнатуға қолайлы, ішкі электрлік изоляциялық негізі бар, сонымен қатар орнату уақытын және күрделілігін қатты азайтатын SpringLoc құралсыз терминалдық жүйесін қолданады.
Сұрақ 3: 330180-X1-05 MOD:143945-05 қай салаларда кеңінен қолданылады?
The Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143945-05 күйді бақылау мен қорғау жүйелері үшін электр энергиясын өндіру, мұнай мен газ, мұнай химиясы зауыттары және ауыр өнеркәсіптік машина-жабдықтарында кеңінен қолданылады.
Сұрақ 4: 330180-X1-05 MOD:143945-05 3300 XL Proximitor датчики жүйенің сенімділігін қалай жақсартады?
The 330180-X1-05 МОД: 143945-05 электрлік изоляция, жоғары сапалы алтынмен капталған коннекторлар және күшті ЭМИ/РЭИ төзімділігі арқылы сенімділікті жақсартады, бұл тұрақты ұзақ мерзімді сигналдың дәлдігін қамтамасыз етеді.