Име на продукта: датчик 3300 XL 8 mm
Търговска марка: Бентли Невада
Моделен номер: 330104-02-12-50-02-00
Място на произход: Съединените американски щати
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp: +86 18020776782
Имейл: [email protected]
общ преглед
| Име на продукта | датчик 3300 XL 8 mm |
| Име на марката | Бентли Невада |
| Номер на модел | 330104-02-12-50-02-00 |
| Място на произход | САЩ |
| Гаранция | 12 месеца |
| Методи на плащане | Т/T |
| Изпращане | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Продажби: |
Имейл: |
Whatsapp: |
|
Джим Пей |
| Име на продукта | BENTLY NEVADA 330104-02-12-50-02-00 3300 XL 8 mm зонд |
| Производител | Бентли Невада |
| Вид продукт | датчик 3300 XL 8 mm |
| Номер на част | 330104-02-12-50-02-00 |
| Измерения | 25×3,5×28 см |
| Тегло | 0.54KG |
| Място за доставка | Xiamen, China |
| Страна на произход | САЩ |
| Състояние | Ново и оригинално в заводско опаковка |
| Устойчивост на натоварване | 10 kΩ |
| Опция за дължина без резба | 20 mm |
| Опция за обща дължина на корпуса | 120 мм |
| Опция за обща дължина | 5,0 метра (16,4 фута) |
| Опция за конектор и тип кабел | Миниатюрен коаксиален конектор ClickLoc, стандартен кабел |
| Опция за одобрение от регулаторен орган | Не е необходимо |
| Номинално постоянно токово съпротивление на сондажа | 8,73 ± 0,50 Ω |
Тръбите Близостен зонд Bently Nevada 330104-02-12-50-02-00 3300 XL 8 mm е високоточен вихров токов сензор, предназначен за измерване на вибрации и положение във въртящи се машини. Той е част от серията 3300 XL и подчертава обратна съвместимост, което позволява безпроблемна интеграция както с системи XL, така и с не-XL системи 3300 с диаметър 5 mm и 8 mm.
Благодарение на издръжливата си бронирана конструкция и резбован дизайн M10 × 1, зондът е проектиран за механично изискващи среди. Удължената му кабелна дължина от 5,0 метра го прави подходящ за инсталации, при които са необходими по-дълги трасета, като се запазва цялостта на сигнала и точността на измерванията.
Тръбите Близостен зонд Bently Nevada 330104-02-12-50-02-00 3300 XL 8 mm има обща дължина на кабела от 5,0 м (16,4 фута), обща дължина на корпуса от 120 мм и ненарезана дължина от 20 мм, което осигурява гъвкава механична инсталация в промишлено оборудване. Използва брониран корпус с резба M10 × 1 за силна механична стабилност при вибрации и механични напрежения.
Електрически има номинално постоянно токово съпротивление от 8,73 ± 0,50 Ω и работи с товарно съпротивление от 10 kΩ, което гарантира стабилна производителност на вихровотоковия сигнал при различни условия. Сондата е оснастена с миниатюрен коаксиален щепсел ClickLoc и стандартен кабел, осигуряващи сигурни и надеждни електрически връзки.
Пълно съвместима е с архитектурата на системата 3300 XL и отговаря на стандарта API 670, което гарантира линейност, точност и термична стабилност на измерванията. Конструкцията е оптимизирана за вихровотоково разстояние-чувствително измерване в промишлени среди.
Тръбите Близостен зонд Bently Nevada 330104-02-12-50-02-00 3300 XL 8 mm предлага силна обратна съвместимост, позволяваща директна замяна както в старите, така и в модерните системи от серия 3300 без необходимост от повторно проектиране или рекалибриране. Бронираната му конструкция подобрява издръжливостта му срещу вибрации, механични удари и тежки промишлени условия.
Кабелът с дължина 5 метра подобрява гъвкавостта при инсталиране, особено при големи машини или разпределени сензорни конфигурации. Конекторът ClickLoc осигурява стабилна предаване на сигнала и намалява риска от повреда на връзката.
Съответствието му със стандарта API 670 гарантира висока точност на измерването, възпроизводимост и термична стабилност, което го прави подходящ за критични приложения за мониторинг. Сондата също осигурява дългосрочна експлоатационна надеждност при минимални изисквания за поддръжка.
Тръбите Близостен зонд Bently Nevada 330104-02-12-50-02-00 3300 XL 8 mm широко се използва в индустрии, изискващи непрекъснат мониторинг на въртящи се машини, включително електроцентрали, рафинерии за нефт и газ, петрохимически предприятия и тежки промишлени производствени обекти.
Типичните приложения включват парни турбини, газови турбини, компресори, помпи, електродвигатели и други въртящи се машини, където мониторингът на вибрациите на вала, радиалното му преместване и позицията му са от съществено значение за оперативната безопасност и ефективност.
Тръбите Близостен зонд Bently Nevada 330104-02-12-50-02-00 3300 XL 8 mm осигурява реалновременен мониторинг на вибрациите и позицията на вала чрез технология за измерване с вихрови токове. Това позволява ранно откриване на механични проблеми като дисбаланс, несъосоставеност, ексцентричност на вала, износване на лагери и нестабилност на ротора.
Когато се интегрира в системи за защита на машините, поддържа генерирането на аларми и логиката за спиране, за да се предотврати повреждане на оборудването и катастрофални откази. Стабилният изходен сигнал гарантира точен дългосрочен анализ на тенденциите, което осигурява прилагането на стратегии за предиктивно поддръжане.
Чрез предоставяне на последователни и високорезолюционни измерителни данни зондът подобрява диагностика на системно ниво и допринася за поддържането на безопасна и непрекъсната експлоатация на критичните въртящи се машини.