Nomen producti: 3300 XL 8 mm sonda
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330104-02-12-50-02-00
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL 8 mm sonda |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330104-02-12-50-02-00 |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
| Nomen Producti | BENTLY NEVADA 330104-02-12-50-02-00 3300 XL 8 mm Probā |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm sonda |
| Numerus partis | 330104-02-12-50-02-00 |
| Dimensiones | 25x3.5x28cm |
| Pondus | 0.54KG |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Onus resistentia | 10 kΩ |
| Longitudo non filetata Option | 20 mm |
| Optio Longitudinis Totius Cassae | 120 mm |
| Optio Longitudinis Totalis | 5.0 metra (16.4 pedes) |
| Optio Connnectoris et Typi Cavi | Coniunctor coaxialis parvus ClickLoc, cavum commune |
| Optionem Aprobationis Agentiae | Non opus est |
| Resistentia Directa Nominalis Sondae | 8,73 ± 0,50 Ω |
The Bently Nevada 330104-02-12-50-02-00 3300 XL 8 mm proba proximitātis est sensor ācūtissimus cūrrēntium vōrticōsum ad mensūram vibrātiōnum et locī in machīnīs rotātōriīs. Pars est sēriēs 3300 XL et compatibilitātem retrōgrādam praecipuē spectat, ut integrātiō sine interrūptiōne cum utrāque sīstēmātibus 3300 XL et nōn-XL, 5 mm et 8 mm, fierī possit.
Armātūrā robustā et structūrā filetātā M10 × 1 probe facta est ad conditiōnēs mēchānicās gravissimās. Cānālis eius prōlongātus, quī quīnquāgintā metrōs (5,0 m) habet, aptus est ad loca ubi longiōrēs dīversiōnēs necessariae sunt, dum tamen integritās signī et praecīsiō mensūrae serventur.
The Bently Nevada 330104-02-12-50-02-00 3300 XL 8 mm proba proximitātis habet totalem longitudinem cavi 5,0 m (16,4 pedes), longitudinem totalem casus 120 mm, et longitudinem non filetatae partis 20 mm, quae flexibilem installationem mechanicam in instrumentis industrialibus permittit. Utitur custodia armata filetata M10 × 1 ad firmam stabilitatem mechanicam sub vibratione et tensione.
Electricè habet nominalem resistentiam directae currentis 8,73 ± 0,50 Ω et operatur cum resistentia oneris 10 kΩ, quae stabilem praestationem signi currentis vorticosi sub variis conditionibus asservat. Probator est munitus minuto conectore coaxiali ClickLoc cum cavo standardi, qui conexiones electricas securas et fideles praebet.
Plene compatibilis est cum architectura systematis 3300 XL et ad normas API 670 satisfacit, quae linearietatem mensurationis, accuratiam et stabilitatem thermicam garantunt. Designatio optime adaptata est ad sensum proximitatis per currentes vorticosos in ambientibus industrialibus.
The Bently Nevada 330104-02-12-50-02-00 3300 XL 8 mm proba proximitātis offert firmam retrocompatibilitatem, quae substitutionem directam in utrisque systematibus seriei 3300 antiquis et modernis sine rediseño aut recalculatione permittit. Structura eius armata durabilitatem auget adversus vibrationem, impulsus mechanicus, et asperas conditiones industriales.
Cavea quinque metrorum flexibilitatem installationis meliorat, praesertim in magnis machinis vel dispositis sensoribus distributis. Conector ClickLoc transmissionem signi stabilis certificat et periculum defectus connexionis minuit.
Adhaesio ad normas API 670 altam praebet accuratiam mensurationis, repetibilitatem, et stabilitatem thermicam, quare idonea est ad applicationes criticas monitoriae. Probula etiam fidam operationem diuturnam subministrat cum minimis requisitis pro manutenentia.
The Bently Nevada 330104-02-12-50-02-00 3300 XL 8 mm proba proximitātis latissime usurpatur in industriae quae monitoriam continuam instrumentorum rotantium postulant, inter quas sunt centra generationis electricae, refineriae olei et gas, fabricae petrochimicae, et fabricae industriales graves.
Adhibitiones typicae includunt turbinas vaporis, turbinas gas, compressores, pompas, motores, et alia machinamenta rotatoria, ubi monitorium vibrationis axis, displacementis radialis, et positionis essential est ad tutelam operationalem et efficaciam.
The Bently Nevada 330104-02-12-50-02-00 3300 XL 8 mm proba proximitātis praebet monitorium in tempore reali vibrationis axis et positionis per technologiam mensurae correntium eddy. Facilitat detectionem praecocem problematum mechanicorum ut sunt imparitas, misalignatio, excentricitas axis, abrasio cunei, et instabilitas rotae.
Cum in systemata protectionis machinamentorum integratur, suadet generationem alarmorum et logicam cessationis ut damnum instrumentorum et defectus catastrophicos prohibeat. Eius stabilis emissio signi certam analysim longi temporis tendentiarum efficit, quae strategias manutentionis praedictivae permittit.
Per datam mensuram constantem et altam resolutionem, proba diagnosticam systematis elevat et ad iuvandum tutam, continuamque operationem criticorum machinamentorum rotatoriorum confert.