Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330104-02-12-50-02-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330104-02-12-50-02-00 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330104-02-12-50-02-00 3300 XL 8 mm Scannáin |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330104-02-12-50-02-00 |
| Tomhas | 25x3.5x28cm |
| Meáchan | 0.54kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Friotaíocht luchtaithe | 10 kΩ |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 20 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 120 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 5.0 méadar (16.4 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Níor Chuirtear Ar Fad |
| An tAchoimre DC Nominal an Phroib | 8.73 ± 0.50 Ω |
An Scannáin thart-thimpeallachta Bently Nevada 330104-02-12-50-02-00 3300 XL 8 mm is é scannán ceartchúrsa uisce ard-chruaithnise atá deartha chun tomhas a dhéanamh ar ghrádú agus ar shuíomh i meaisíní rothartha. Tá sé mar chuid den tsraith 3300 XL agus tá sé dírithe ar chomhoiriúnacht ar ais, ag ligean go dtógann sé le córas 3300 XL agus gan XL, 5 mm agus 8 mm gan aon phroblem.
Le tógáil chróga le coirnéil agus le dealú M10 × 1, déantar an scannán do chomhthéacsanna meicniúla deacra. Tá an cábla fada 5.0 méadar oiriúnach do shuiteálacha a éilíonn fad níos faide agus ag coimeád an t-síniala agus cruinneas an tomhais.
An Scannáin thart-thimpeallachta Bently Nevada 330104-02-12-50-02-00 3300 XL 8 mm tá fáil air le fad iomlán na sreang 5.0 m (16.4 ft), le fad iomlán an chás 120 mm, agus le fad gan bhéimeanna 20 mm, ag tacú le suiteáil mhicniúil shimplí sa mheaisíní tionsclaíocha. Úsáideann sé cás cruaite le béim M10 × 1 chun staidiúlacht mhicniúil láidir faoi bhrú agus faoi bhrú leagtha.
Go leictreach, tá an t-áisíocht DC ainmnithe aige 8.73 ± 0.50 Ω agus oibríonn sé le frithsheanmhar 10 kΩ, ag cinntiú feidhmiú seoltaí reoite éadrom staideach ar fud na dtíortha athraitheacha. Tá an t-iarann le ceangal co-axial beag ClickLoc le sreang chaighdeánach air, ag soláthar ceangail leictreacha sláintiúla agus iontach.
Tá sé iomlán comhoiriúnach le harchitectúr an chórais 3300 XL agus freastalaíonn sé ar chaighdeáin API 670, ag cinntiú líneachta, cruinneas agus staidiúlachta teochta an tomhais. Tá an dearadh oiriúnaithe do sheansóirí gairdine reoite i dtimpeallachtaí tionsclaíocha.
An Scannáin thart-thimpeallachta Bently Nevada 330104-02-12-50-02-00 3300 XL 8 mm tugann sé comhoiriúnacht dhíreach chun siúl chun cuspóirí ar ais, ag ligean do ionadú díreach sa chóras sreanga 3300 atá le fáil cheana féin agus sa chóras nua-aimseartha gan athdhéanamh nó athchóiriú. Tugann a thógáil lámhachtaí leas ar an gcothromaíocht agus ar thitim meicniúil, agus ar choinníollacha tionsclaíocha daingean.
Tugann an cábla 5 méadar solúbthacht níos fearr i leith suiteála, go háirithe i miasanna móra nó i leagan amach na n-aicearra roinnte. Cinntíonn ceangal ClickLoc aistriú sínialta staible agus laghdaíonn sé an baint le mícheangal.
Tugann a chomhlíonadh le caibidlí API 670 cruinneas ard tomhas, athdhéanamh is stad teochta, agus mar sin is oiriúnach é do chur chun cinn i gcásanna tomhais chriticiúla. Tacaíonn an bhrabhsa freisin le reliabailte oibre fhadtéarmach le riachtanais ísleacha maidir le cothabháil.
An Scannáin thart-thimpeallachta Bently Nevada 330104-02-12-50-02-00 3300 XL 8 mm úsáidtear é go forleathan in industriaí a bhíonn gá le monatóireacht leanúnach ar thiomáintí, lena n-áirítear plántaí gheinearála cumhachta, reifineáilte ola agus gás, áiseanna peitriceimice, agus monaróireacht tionsclaíocha trom.
I measc na n-aplacáin tipiciúla tá turbsíní steame, turbsíní gáis, comhphrúisithe, puimpthe, gluinntí, agus innealtóirí rothartha eile ina bhfuil monatóireacht vibráide an chraobh, an t-imealladh radaighiúil, agus an suíomh riachtanach le haghaidh slándála agus éifeachtachta oibriúcháin.
An Scannáin thart-thimpeallachta Bently Nevada 330104-02-12-50-02-00 3300 XL 8 mm ullmhaíonn sé monatóireacht i rith amharc ar vibráid an chraobh agus ar a shuíomh ag baint úsáide as teicneolaíocht tomhas ghréineach. Cuireann sé ar fáil dethectáil luath ar fhadhbanna meicniúla mar shamhlú, míshonraithe, eacsintricithe an chraobh, caochadán na mbearings, agus neamhstability an rotair.
Nuair a chuirtear isteach é i gcórais cosanta innealtóirí, tacann sé le cruthú alarm agus leasú scoir chun damáiste a dhéanamh ar an t-equipéimint agus theip thar a bheith mór a sheachaint. Cinntíonn a shonraí seolta stábla anailís treandaithe cruinn ar feadh tréimhse fhadtéarmach, ag cur chun cuspóirí cothabhála réamhaisnéise.
Trí shonraí tomhais chothromacha agus ar ardghrádú a sholáthar, fheabhsaíonn an súdán diagnosticaíocht ar leibhéal an chórais agus cabhraíonn sé le hoibriú sláinte, leanúnach de chuid innealtóirí rothartha criticiúla a choinneáil.