Име на продукта: Вибрационен предавател
Търговска марка: Бентли Невада
Моделен номер: 990-05-XX-03-CN 104M1359-01
Място на произход: Съединените американски щати
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp: +86 18020776782
Имейл: [email protected]
общ преглед
| Име на продукта | Вибрационен предавател |
| Име на марката | Бентли Невада |
| Номер на модел | 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 |
| Място на произход | САЩ |
| Гаранция | 12 месеца |
| Методи на плащане | Т/T |
| Изпращане | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Продажби: |
Имейл: |
Whatsapp: |
|
Джим Пей |
| Име на продукта | BENTLY NEVADA 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 Предавател на вибрации |
| Производител | Бентли Невада |
| Вид продукт | Вибрационен предавател |
| Номер на част | 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 |
| Измерения | 9,8×7,3×6 см |
| Тегло | 0.46kg |
| Място за доставка | Xiamen, China |
| Страна на произход | САЩ |
| Състояние | Ново и оригинално в заводско опаковка |
| Диапазон на близостта | 10–65 милса |
| Опция за дължина на системата | 9 М |
| Диапазон на токовата петля | 0–10 милса pp (4–20 mA) |
| Конфигурация | 2-жична конфигурация |
| Статус | На склад |
| Диапазон на оперативната температура | -40 °C до +85 °C (-40 °F до +185 °F) |
| Обхват на температурата на съхранение | -40 °C до +85 °C (-40 °F до +185 °F) |
Тръбите BENTLY NEVADA 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 Предавател на вибрации е компактен и надежден промишлен уред, предназначен за непрекъснато наблюдение на вибрациите на въртящи се машини. Той преобразува вибрационните сигнали в стандартизиран изход 4–20 mA, което осигурява безпроблемна интеграция с системите за управление и мониторинг. Произведен от Bently Nevada (САЩ), този предавател се използва широко при критични приложения за защита на активите, където е от съществено значение ранното откриване на неизправности.
Тръбите BENTLY NEVADA 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 Предавател на вибрации осигурява точни и стабилни измервания на вибрации, което помага за ранното откриване на признаци на механична неуравновесеност, несъосаност или износване на лагери. Конструкцията с 2 жици намалява сложността на електропроводката и разходите за инсталация. Устройството притежава висока издръжливост в сурови индустриални среди и гарантира последователна предаване на сигнала. Съвместимостта му със стандартни системи за управление улеснява интеграцията му в съществуващите инфраструктури за наблюдение, подобрявайки общата защита на машините и оперативната безопасност.
Тръбите BENTLY NEVADA 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 Предавател на вибрации е проектиран за изискващи промишлени среди. Той работи надеждно при температури от -40 °C до +85 °C и поддържа стабилна производителност при аналогични условия за съхранение. Подходящ е за използване в среди с високо ниво на вибрации, температурни колебания и непрекъсната промишлена експлоатация, като например електроцентрали, обекти за добив и преработка на нефт и газ, както и тежки производствени индустрии. Неговата здрава конструкция гарантира надеждна работа дори при сурови условия.
В1: За какъв тип машини обикновено се използва вибрационният предавател 990-05-XX-03-CN 104M1359-01?
О: Вибрационният предавател BENTLY NEVADA 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 обикновено се използва за мониторинг на въртящи се машини, като двигатели, помпи, компресори, турбини и генератори.
В2: Изисква ли вибрационният предавател BENTLY NEVADA 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 външен източник на захранване?
А: Не е необходима допълнителна сложна енергийна система. Вибрационният предавател BENTLY NEVADA 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 работи в проста конфигурация с 2-жична верига и захранване от нея.
В3: Как вибрационният предавател BENTLY NEVADA 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 подобрява безопасното функциониране на машините?
А: Той непрекъснато следи нивата на вибрация и предоставя сигнали за ранно предупреждение, което помага за откриване на аномални условия като дисбаланс, несъосоставеност или повреди на лагерите преди настъпване на отказ.
В4: Подходящ ли е вибрационният предавател BENTLY NEVADA 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 за монтаж на открито?
А: Да, вибрационният предавател BENTLY NEVADA 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 е проектиран за тежки условия на експлоатация и може да работи надеждно при широк диапазон от температури, което го прави подходящ както за вътрешни, така и за външни промишлени инсталации.
| Ханиуел | Бентли Невада | Уестингхаус |
| 8C-PAIH52 51307070-175 | 330103-00-05-20-02-CN | 1C31116G02 |
| 51199932-200 51199932-200-RP | 330103-05-15-05-02-00 | 5X00109G01 |
| 8C-IP0101 51454362-175 | 10026-02-12-05-02 | 5X00226G01 |
| 51402573-100 | 10030-05-30-05-02 | 5X00273G01 |
| SC-UCMX01 51307195-175 | 330103-12-25-10-01-00 | 5X00489G01 |
| FC-QPP-0001 V1.3 | 330103-12-25-10-02-00 | 5X00105G14 |
| MC-TDID52 51304441-275 | 330104-12-20-10-01-00 | 3A99190G01 |
| DC-TPOX01 51307770-176 | 330194-17-25-15-00 | 7379A21G02 |
| CC-TAIX61 51307077-175 | 330104-06-14-50-02-00 | 7379A21G01 |
| FC-PSUNI2424 SPS6061-LF | 330105-02-12-15-12-CN | 7379A31G04 |
| 51303940-200 | 330854-080-25-00 | 5X00594G01 |
| 05704-A-0135 | 330101-00-19-10-02-00 | 3A99132G02 |
| 51303976-400 | 330104-10-18-10-01-00 | 3A99132G01 |
| FS-CPCHAS-0003 | 330104-00-20-10-02-00 | 7380A36G01 |
| CC-PDOD51 51454408-175 | 3300/45 | 1C31142G01 |
| DC-TDIL01 51307780-176 | 330104-04-10-05-01-CN | 3A99266G01 |
| 8C-PCNT01 51454363-175 | 330104-10-20-05-02-00 | 1C31233G04 |
| CC-TDOR01 51308376-175 | 330905-00-07-10-02-00 | 1X00188H01 |
| DC-TUIO31 51307772-176 | 330104-15-23-50-02-00 | 5X00357G04 |
| CC-SCMB02 51199942-300 | 330910-10-22-10-01-CN | 1C31222G01 5A26458G05 |