Бүтээгдэхүүний нэр: Хөдөлгөөн хүчдэл дамжуулагч
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 990-05-XX-03-CN 104M1359-01
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | Хөдөлгөөн хүчдэл дамжуулагч |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Борлуулалт: |
Имэйл: |
WhatsApp: |
|
Жим Пэй |
| Бүтээдийн нэр | BENTLY NEVADA 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 Хөдөлгөөн датчик |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | Хөдөлгөөн хүчдэл дамжуулагч |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 |
| Хэмжээсүүд | 9,8×7,3×6 см |
| Жин | 0.46KG |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Нөхцөл | Шинэ & Оригинал үйлдвэрлэлд хайрцагт хийж үүрдүүлнэ |
| Ойрхон зайн хүрээ | 10–65 милс |
| Системийн уртны сонголт | 9 м |
| Гүйдлийн гүрвэлдүүр хүрээ | 0–10 милс pp (4–20 мА) |
| Улаанбаатар | 2 утасны суурь |
| Статус | Нөөцөд |
| Үйл ажиллагааны температурны цар хүрээ | -40°C оос +85°C (-40°F оос +185°F) |
| Хадгалалтын температур | -40°C оос +85°C (-40°F оос +185°F) |
Түүн BENTLY NEVADA 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 Хөдөлгөөн датчик энэ нь бүрхүүлт, найдвартай үйлдвэрийн төхөөрөмж бөхт машинуудын тасралтгүй хөдөлгөөний хяналтын зүүр. Түүн дээр хөдөлгөөний дохио 4–20 мА стандарт гаралт руу хувиргаж, удирдлагын ба хяналтын системтүүдтэй холбогдохыг хөнгөвчилж. Bently Nevada (АНУ) компани үйлдвэрлэсэн төхөөрөмж бүрхүүлт хөршлүүрт ашиглаж, цагаан хугацаанд гэмтлийг илрүүлэх шаардлагатай чухал хөршлүүрт ашиглаж.
Түүн BENTLY NEVADA 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 Хөдөлгөөн датчик наад захын бүрдүүлэлттүүдийн хазайлт, төвдүүлэлтийн алдаа, үүрдүүлэлтний дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүртэлх дүүрэн хүрт......
Түүн BENTLY NEVADA 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 Хөдөлгөөн датчик хүнд үйлдвэрлэлийн нөхцөлд ажиллахын тулд зохиомжлогдсон. Түүний ажиллах температур хүрээ -40°C-с +85°C хүртэл бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөглөр бөгл......
Асуулт 1: 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 Хөдөлгүүр хөдөлгүүр нь ямар төрлийн төхөөрөмжид ихэвчлэн ашигладаг вэ?
Хариулт: BENTLY NEVADA 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 Хөдөлгүүр хөдөлгүүр нь мотор, насос, шахуурга, турбина, генератор зэрэг эргэдэг төхөөрөмжийн хөдөлгүүрийн хяналтад ихэвчлэн ашигладаг.
Асуулт 2: BENTLY NEVADA 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 хөдөлгүүр хөдөлгүүрт гадаад цахилгаан хүчдийн хүчин төлөөлүүр шаардлагатай вэ?
Х: Нэмэлт нарийн цахилгаан систем шаардагдаж уу. 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 Хөдөлгөөн хүчдэл дамжуулагч нь хялбар 2-утасны гүрвэлт хүчдэл дамжуулагч бүтцээр ажиллана.
Асуулт 3: BENTLY NEVADA 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 Хөдөлгөөн хүчдэл дамжуулагч машиний аюулгүй байдлыг хэрхэн сайжруулдаг?
Х: Түүн дээр хөдөлгөөний түвшин тасралтгүй хяналт тавигдаж, түүн дээр төлөв бүрдүүлэлт, зүйлсийн хоорондын холбоосын алдаа, үүрдийн гэмтэл гэх мэт дотоод гэмтлийн үед өрнөх үзэгдлүүдийн тухайд урьдчилан сэрэмжлүүлэх дохио өгдөг.
Асуулт 4: BENTLY NEVADA 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 Хөдөлгөөн хүчдэл дамжуулагч гадаа суурилуулахад тохиромжтой юу?
Х: Тийнхүү, BENTLY NEVADA 990-05-XX-03-CN 104M1359-01 Хөдөлгөөн хүчдэл дамжуулагч хүнд нөхцөлд ажиллахуйц бүтцээр хийгдсэн бөгөөд өргөн температурт дүрсүүд дотор тогтвортой ажиллаж, дотоод ба гадаа индустриал суурилуулалтанд тохиромжтой.
| Honeywell | Bently Nevada | Westinghouse |
| 8C-PAIH52 51307070-175 | 330103-00-05-20-02-CN | 1C31116G02 |
| 51199932-200 51199932-200-RP | 330103-05-15-05-02-00 | 5X00109G01 |
| 8C-IP0101 51454362-175 | 10026-02-12-05-02 | 5X00226G01 |
| 51402573-100 | 10030-05-30-05-02 | 5X00273G01 |
| SC-UCMX01 51307195-175 | 330103-12-25-10-01-00 | 5X00489G01 |
| FC-QPP-0001 V1.3 | 330103-12-25-10-02-00 | 5X00105G14 |
| MC-TDID52 51304441-275 | 330104-12-20-10-01-00 | 3A99190G01 |
| DC-TPOX01 51307770-176 | 330194-17-25-15-00 | 7379A21G02 |
| CC-TAIX61 51307077-175 | 330104-06-14-50-02-00 | 7379A21G01 |
| FC-PSUNI2424 SPS6061-LF | 330105-02-12-15-12-CN | 7379A31G04 |
| 51303940-200 | 330854-080-25-00 | 5X00594G01 |
| 05704-A-0135 | 330101-00-19-10-02-00 | 3A99132G02 |
| 51303976-400 | 330104-10-18-10-01-00 | 3A99132G01 |
| FS-CPCHAS-0003 | 330104-00-20-10-02-00 | 7380A36G01 |
| CC-PDOD51 51454408-175 | 3300/45 | 1C31142G01 |
| DC-TDIL01 51307780-176 | 330104-04-10-05-01-CN | 3A99266G01 |
| 8C-PCNT01 51454363-175 | 330104-10-20-05-02-00 | 1C31233G04 |
| CC-TDOR01 51308376-175 | 330905-00-07-10-02-00 | 1X00188H01 |
| DC-TUIO31 51307772-176 | 330104-15-23-50-02-00 | 5X00357G04 |
| CC-SCMB02 51199942-300 | 330910-10-22-10-01-CN | 1C31222G01 5A26458G05 |