Όνομα Προϊόντος: 3300 XL 8 mm Proximity Probes
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330101-00-13-10-02-00
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
επισκόπηση
| Όνομα Προϊόντος | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Επωνυμία | Bently Nevada |
| Αριθμός Μοντέλου | 330101-00-13-10-02-00 |
| Τόπος Προέλευσης | ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Μέθοδοι πληρωμής | T/T |
| Αποστολή | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Πωλήσεις: |
Email: |
Whatsapp: |
|
Τζιμ Πέι |
Ο Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00 είναι ένας υψηλής ακρίβειας προσέγγισης αισθητήρας 3300 XL 8 mm, σχεδιασμένος για τη μη επαφόμενη μέτρηση της μετατόπισης και της ταλάντωσης του άξονα σε κρίσιμες περιστρεφόμενες μηχανές. Ως μέρος της αξιόπιστης σειράς 3300 XL, αυτός ο αισθητήρας χρησιμοποιεί τεχνολογία ανίχνευσης ρευμάτων δεύτερης τάξης (eddy current) για να παρέχει ακριβείς και σταθερές μετρήσεις σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα. Χρησιμοποιείται ευρέως σε συνδυασμό με συστήματα αισθητήρων προσέγγισης για την παρακολούθηση της κατάστασης και την προστασία των μηχανημάτων. Εξοπλισμένος με μικροσκοπικό συναξονικό συνδετήρα ClickLoc™ και κανονικό καλώδιο μήκους 1,0 μέτρου, ο αισθητήρας διασφαλίζει ασφαλείς συνδέσεις, εύκολη εγκατάσταση και αξιόπιστη λειτουργία επί μακρόν. Η συμπαγής του κατασκευή και η ανθεκτικότητά του τον καθιστούν ιδανικό για στενούς χώρους εγκατάστασης και ακραίες συνθήκες λειτουργίας.
| Όνομα Προϊόντος | BENTLY NEVADA 330101-00-13-10-02-00 3300 XL Αισθητήρες Προσέγγισης 8 mm |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Αριθμός Μέρους | 330101-00-13-10-02-00 |
| Διαστάσεις | 1.6x1.4x112cm |
| Βάρος | 0,06 kg |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Κατάσταση | Καινούργιο & Πρωτότυπο σε εργοστασιακή συσκευασία |
| Επιλογή μήκους από ρακόρ | 0,0 in |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους Περιβλήματος | 1.3 in |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 1,0 μέτρο (3,3 πόδια) |
| Επιλογή Συνδετήρα και Τύπου Καλωδίου | Μικροσκοπικό κοαξικό καλώδιο με σύνδεσμο ClickLoc |
| Επιλογή Έγκρισης Αρχής | Δεν απαιτείται |
Ο Προσέγγισης Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00 χρησιμοποιείται ευρέως σε εφαρμογές παρακολούθησης κρίσιμων μηχανημάτων, συμπεριλαμβανομένων:
Ε1: Ποια είναι η λειτουργία του προσέγγισης αισθητήρα Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00;
Α: Ο αισθητήρας προσέγγισης Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00 προορίζεται για την ανεπαφή μέτρηση της ταλάντωσης και της μετατόπισης του άξονα σε περιστρεφόμενα μηχανήματα, παρέχοντας ακριβή δεδομένα για συστήματα παρακολούθησης της κατάστασης.
Ε2: Ποια τεχνολογία μέτρησης χρησιμοποιεί ο αισθητήρας προσέγγισης Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00;
Α: Ο αισθητήρας προσέγγισης Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00 χρησιμοποιεί τεχνολογία ανίχνευσης επαγώμενων ρευμάτων (eddy current) για να παρέχει ακριβή, σταθερή και ανεπαφή μέτρηση της θέσης και της ταλάντωσης του άξονα.
Ε3: Ποιο είναι το μήκος του καλωδίου του αισθητήρα προσέγγισης Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00;
Α: Ο αισθητήρας προσέγγισης Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00 διατίθεται με τυπικό συνολικό μήκος καλωδίου 1,0 μέτρο (3,3 πόδια), κατάλληλο για τις περισσότερες βιομηχανικές εγκαταστάσεις.
Τέταρτο Τρίμηνο: Τι είδους συνδετήρας χρησιμοποιείται στη συσκευή Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00;
Α: Η συσκευή Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00 είναι εξοπλισμένη με συνδετήρα μικρού μεγέθους κοαξικού τύπου ClickLoc™, διασφαλίζοντας ασφαλή και εύκολη εγκατάσταση.