Өнімнің атауы: 3300 XL 8 мм жақындату зондтары
Бренд атауы: Бентли Невада
Модель нөмірі: 330101-00-13-10-02-00
Шығу орны: Америка Құрама Штаттары
Кепілдік: 12 ай
WhatsApp:+86 18020776782
Электрондық пошта: [email protected]
шолу
| Өнімнің атауы | 3300 XL 8 мм жақындату зондтары |
| Бренд атауы | Бентли Невада |
| Модель нөмірі | 330101-00-13-10-02-00 |
| Жоғары жері | АҚШ |
| Кепілдік | 12 ай |
| Төлеу тәсілдері | T/T |
| Отпремдау | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Сатыс: |
Электрондық пошта: |
WhatsApp: |
|
Джим Пэй |
The Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00 бұл критикалық айналмалы машиналарда жылдамдықтың орын ауысуы мен тербелісін бақылау үшін контактсыз өлшеулер жүргізуге арналған жоғары дәлдікті 3300 XL 8 мм жақындық сенсоры. 3300 XL сериясының сенімді өнімдерінің бірі ретінде бұл сенсор қатаң өнеркәсіптік жағдайларда дәл және тұрақты өлшеулер беру үшін токтардың құйындысын пайдаланатын сезгіштік технологиясын қолданады. Ол жақындық сенсорларынан тұратын жүйелермен бірге жағдай бақылауы мен машиналарды қорғау үшін кеңінен қолданылады. Миниатюралық коаксиалды ClickLoc™ коннекторы мен стандартты 1,0 метрлік кабельмен жабдықталған бұл сенсор қауіпсіз қосылуларды, оңай орнатуды және сенімді ұзақ мерзімді жұмыс істеуді қамтамасыз етеді. Оның компактты дизайны мен берік құрылымы оны шектеулі орнату кеңістіктері мен қатал жұмыс жағдайлары үшін идеалды етеді.
| Өнімнің атауы | BENTLY NEVADA 330101-00-13-10-02-00 3300 XL 8 мм Жақындық сенсорлары |
| Өндіруші | Бентли Невада |
| Өнім түрі | 3300 XL 8 мм жақындату зондтары |
| Бөлек Нөмір | 330101-00-13-10-02-00 |
| Өлшемдер | 1.6x1.4x112см |
| Салмағы | 0,06 кг |
| Жіберу орны | Шиэньмен, Қытай |
| Бастық елі | АҚШ |
| Жағдайда | Жаңа және заводтық қаптамадағы оригинал |
| Тегіс бөліктің ұзындығының нұсқасы | 0,0 дюйм |
| Жалпы корпус ұзындығының опциясы | 1,3 дюйм |
| Жалпы ұзындық опциясы | 1,0 метр (3,3 фут) |
| Коннектор мен кабель түрі опциясы | Миниатюралық коаксиалды ClickLoc коннектор стандартты кабель |
| Агенттік бекіту опциясы | Қажет емес |
The Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00 жақындық сенсоры мыналар сияқты маңызды машиналарды бақылау қолданбаларында кеңінен қолданылады:
Сұрақ 1: Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00 жақындық сенсорының қызметі қандай?
Жауап: Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00 жақындық сенсоры айналмалы машиналарда валдың тербелісі мен орын ауысуын түйіспейтін тәсілмен өлшеуге арналған және жағдай бақылау жүйелері үшін дәл деректер береді.
Сұрақ 2: Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00 қандай өлшеу технологиясын қолданады?
Жауап: Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00 валдың орны мен тербелісін дәл, тұрақты және түйіспейтін тәсілмен өлшеу үшін айналмалы токтардың (эдди токтары) сезгіштік технологиясын қолданады.
Сұрақ 3: Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00 сымының ұзындығы қандай?
Жауап: Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00 стандартты жалпы ұзындығы 1,0 метр (3,3 фут) болатын нұсқамен жабдықталған, бұл көптеген өнеркәсіптік орнатуларға сәйкес келеді.
4-ші тоқсан: Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00 құрылғысында қандай түрдегі коннектор қолданылады?
Ж: Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00 құрылғысы қауіпсіз және оңай орнатуға мүмкіндік беретін миниатюралық коаксиалды ClickLoc™ коннекторымен жабдықталған.