Ainm Táirge: súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330101-00-13-10-02-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330101-00-13-10-02-00 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
An Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00 is próib éardhachtúil ardfheidhmeach 3300 XL 8 mm le haghaidh tomhas gan teagmháil a dhéanamh ar shiúlán agus ar chrochadh i meaisíní rothar criticiúla. Mar chuid den tsraith 3300 XL a bhfuil go leor croíthe uirthi, úsáideann an próib seo teicneolaíocht tomhais gaoithe éadrom chun tomhais cruinn agus stábla a sholáthar i dtimpeallachtaí tionsclaíocha dian. Úsáidtear é go forleathan in éineacht le córais próib tomhais gan teagmháil le monatóireacht na cinniúna agus le cosaint na meaisíní. Tá an próib curtha le ceangal ClickLoc™ co-axial beag agus cabhlach caighdeánach 1.0 méadar, ag cinntiú ceangail shiolúnta, suiteála éasca agus oibriú fadtéarmach oiriúnach. Tá a dheasghnáth beag agus a thógáil láidir oiriúnach do spásanna beaga suiteála agus do choinníollacha oibriúcháin dona.
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330101-00-13-10-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330101-00-13-10-02-00 |
| Tomhas | 1.6x1.4x112 cm |
| Meáchan | 0.06KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 0.0 in |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 1.3 in |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Cablach caighdeánach co-axial beag ClickLoc |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Níor Chuirtear Ar Fad |
An Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00 próib an ghlacaitheach úsáidtear é go forleathan i ngníomhartha monatóireachta meaisíní criticiúla, lena n-áirítear:
Ceist 1: Cad é fúnction an bhrainse thiománaigh Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00?
Freagra: Is éard atá i mbraithseoir an bhrainse thiománaigh Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00 ná tomhas gan teagmháil ar choscadh agus ar shiúl na haice, ag soláthar sonraí cruinn do chórais miontorála stáid.
Ceist 2: Cén cineál teicneolaíochta tomhais a úsáideann an bhrainse thiománaigh Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00?
A: Úsáideann an Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00 teicneolaíocht ionsaithe gaoithe chun tomhas cruinn, stábla agus gan teagmháil a sholáthar ar shuíomh an sreang agus ar chrochadh.
Ceist 3: Cad é fad an tsíoróipe den Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00?
Freagra: Tugtar rogha fad iomlán caighdeánach de 1.0 méadar (3.3 troigh) leis an Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00, a bheidh oiriúnach don chuid is mó de na suiteáil thionsclaíocha.
Ceist 4: Cén cineál nascáin a úsáidtear sa Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00?
Freagra: Tá an Bently Nevada 330101-00-13-10-02-00 leagan beag co-axial ClickLoc™ air, a chinntíonn nascadh slán agus éasca.