Όνομα Προϊόντος: 3300 XL 8 mm Αισθητήρες Πλησιότητας
Εμπορικό Όνομα: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330103-00-12-10-01-00
Χώρα Προέλευσης: ΗΠΑ
Εγγύηση: 12 μήνες
WhatsApp :+86 18159889985
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο :[email protected]
Επωνυμία: |
Bently Nevada |
Αριθμός Μοντέλου: |
330103-00-12-10-01-00 |
Χώρα καταγωγής: |
ΗΠΑ |
Λεπτομέρειες Πακέτων: |
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο |
Χρόνος παράδοσης: |
σε απόθεμα |
Όροι Πληρωμής: |
T/T |
|
Διαχειριστής Πωλήσεων: |
Στέλλα |
|
Αποστείλετε email: |
|
|
Επικοινωνήστε μέσω WhatsApp: |
| Αντικείμενο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο | 330103-00-12-10-01-00 |
| Τύπος συστήματος | σύστημα Προσέγγισης 3300 XL 8 mm |
| Σπείρωμα Αισθητήρα | M10 x 1 |
| Τύπος Καλωδίου | Τριαξονική θωράκιση / προαιρετικό σύστημα FluidLoc |
| Σήμα εξόδου | Τάση ανάλογη της απόστασης κενού |
| Γραμμικό Εύρος | 2 mm (περίπου 80 mil) |
| Υλικό | Σώμα αισθητήρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος Συνδέσμου | Χρυσοπλατινωμένη σύνδεση ClickLoc |
| Λειτουργική Θερμοκρασία | -52°C έως +177°C |
| Επιλογές μήκους καλωδίου | 0,5 m έως 9,0 m |
| Διάσταση | Διάμετρος αισθητήρα 8 mm × μεταβλητό μήκος |
| Βάρος | περίπου 0,7 kg για το τυπικό σύστημα |
Ο Bently Nevada 330103-00-12-10-01-00 αποτελεί μέρος της προχωρημένης σύστημα Προσέγγισης 3300 XL 8 mm , σχεδιασμένο για παρακολούθηση ταλαντώσεων και θέσης με υψηλή ακρίβεια σε περιστρεφόμενα μηχανήματα. Παρέχει σταθερή, ανεπαφή μέτρηση της μετατόπισης του άξονα, καθιστώντας το κατάλληλο για την προστασία κρίσιμων βιομηχανικών περιουσιακών στοιχείων και την παρακολούθηση της κατάστασής τους.
Ενσωματωμένος με τον σετ αισθητήρων 3300 XL 8 mm , αυτό το μοντέλο υποστηρίζει εναλλάξιμα εξαρτήματα, συμπεριλαμβανομένων καλωδίων επέκτασης και αισθητήρων Proximitor, διασφαλίζοντας ευέλικτη διαμόρφωση του συστήματος. Χρησιμοποιείται ευρέως σε εφαρμογές που απαιτούν συμμόρφωση με τα πρότυπα API 670, προσφέροντας υψηλή ακρίβεια και μακροχρόνια λειτουργική σταθερότητα.
Κατασκευασμένο με ανθεκτικό περίβλημα από ανοξείδωτο χάλυβα και ενισχυμένες τεχνολογίες TipLoc και CableLoc, το 330103-00-12-10-01-00διασφαλίζει αξιόπιστη λειτουργία σε ακραία περιβάλλοντα. Είναι ιδανικό για την παρακολούθηση των ατμοστροβίλων, συμπιεστών και αντλιών, όπου η συνεχής ακεραιότητα του σήματος και η ανθεκτικότητα είναι απαραίτητες.
Ε1: Για τι χρησιμοποιείται το 330103-00-12-10-01-00;
Α1: Χρησιμοποιείται για τη μέτρηση της ταλάντωσης και της θέσης του άξονα σε περιστρεφόμενα μηχανήματα, για παρακολούθηση της κατάστασης.
Ε2: Είναι το σύστημα Bently Nevada 3300 XL ανταλλάξιμο;
Α2: Ναι, οι προβολείς, τα καλώδια και οι αισθητήρες είναι πλήρως ανταλλάξιμοι εντός της σειράς 3300 XL 8 mm.
Ε3: Λειτουργεί σε περιβάλλοντα υψηλής θερμοκρασίας;
Α3: Ναι, υποστηρίζει λειτουργία έως 177°C, με εκδόσεις για υψηλότερες θερμοκρασίες.
Ε4: Υποστηρίζει τη συμμόρφωση με βιομηχανικά πρότυπα;
Α4: Ναι, έχει σχεδιαστεί για να πληροί τα πρότυπα API 670 για συστήματα προστασίας μηχανημάτων.
Ε5: Σε ποιες βιομηχανίες χρησιμοποιείται αυτό το σύστημα προσέγγισης;
Α5: Χρησιμοποιείται ευρέως σε εργοστάσια παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας, πετροχημικά εργοστάσια, χάλυβες και συστήματα κατασκευής.
| Αριθμός | Περιγραφή |
|---|---|
| 03200006 | Αυτοσυγκολλώμενη ταινία από πυριτικό καουτσούκ, ρολό 9,1 μέτρων (10 γιάρδων), χρησιμοποιείται για την προστασία συνδετήρων, παρέχει ηλεκτρική απόσταση και περιβαλλοντική στεγανοποίηση· δεν συνιστάται για χρήση στο εσωτερικό της περίβλεψης μηχανημάτων. |
| 40113-02 | Κιτ προστασίας συνδετήρων για προβολείς και επεκτάσεις καλωδίων 3300 XL 8 mm, περιλαμβάνει προστατευτικά συνδετήρων και εργαλεία εγκατάστασης |
| 136536-01 | Προσαρμογέας προστασίας συνδετήρα που επιτρέπει τη χρήση εργαλείων εγκατάστασης προτού από το 1998 με συνδετήρες 75Ω ClickLoc. |
| 40180-02 | Προστατευτικά συνδετήρων, συσκευασία 10 ζευγών για προβολείς και επεκτάσεις καλωδίων 3300 XL 8 mm |
| 03839410 | προστατευτικός αρσενικός συνδετήρας 75Ω τριαξονικού τύπου για καλώδια επέκτασης, παρέχει περιβαλλοντική προστασία και ασφαλή ζευγαρώματα συνδετήρων. |
| 03839420 | προστατευτικό 75 Ω τριαξονικού θηλυκού συνδέσμου για καλώδια προβολέων και συνδέσεις αισθητήρων Proximitor, προστατεύει από εξωτερικές επιδράσεις |
| 04301007 | παξιμάδι ασφαλείας προβολέα 3/8-24 με οπές για σύρμα ασφαλείας, περιλαμβάνει 2 διατρημένες οπές για ασφαλή στερέωση |
| 04301008 | Παξιμάδι ασφαλείας προβολέα M10 x 1 με οπές για σύρμα ασφαλείας, σχεδιασμένο για ασφαλή τοποθέτηση προβολέα με σύρμα ασφαλείας |
| 330153-01 | σετ συνδετήρων 3300 XL για προβολείς 8 mm και επεκτάσιμα καλώδια, περιλαμβάνει συνδετήρες ClickLoc, μανίκια, σωλήνες FEP και πλαστική ταινία σιλικόνης |
| 330153-09 | σετ συνδετήρων 3300 XL ETR για εφαρμογές υψηλής θερμοκρασίας, περιλαμβάνει συνδετήρες ClickLoc, μανίκια, σωλήνες FEP υψηλής θερμοκρασίας και πλαστική ταινία σιλικόνης |
| 163356 | Σετ εργαλείων σύμπιεσης συνδετήρων, περιλαμβάνοντας εναλλάξιμα ενθέματα για πολλαπλούς συνδέσμους και οδηγίες εγκατάστασης, συμβατό με συστήματα ClickLoc |