ထုပ်ကုန်အမည် - 3300 XL 8 mm အနီးစပ်မှု စိုက်ထားသည့် စိုက်ပုတ်များ
အမှတ်တံဆိပ်အမည် - Bently Nevada
မောဒယ်နံပါတ် - ၃၃၀၁၀၃-၀၀-၁၂-၁၀-၀၁-၀၀
မူလနေရာနိုင်ငံ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက် - ၁၂ လ
ဝှပ်စ်အက်ပ် :+86 18159889985
အီးမေးလ် :[email protected]
ဘရုံဒ်နာမည်: |
Bently Nevada |
မိုဒယ်နံပါတ်: |
330103-00-12-10-01-00 |
မူရင်းနိုင်ငံ: |
အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
ပို့ဆောင်ရေးအသေးစိတ်များ: |
မူရင်းအသစ် စက်ရုံဖြင့်ပိတ်ပေးထားခြင်း |
ပို့ဆောင်မှုကာလ |
စတော့ရှိသည် |
ငွေပေးချေရာသီးခြား: |
T⁄T |
|
ရောင်းဝယ်ရေးမနေဂျာ - |
Stella |
|
အီးမေးလ်ပေးပို့ပါ။ |
|
|
ဝှေးပ်စ်အက်ပ်တွင် ဆက်သွယ်ပါ။ |
| ပစ္စည်း | အသေးစိတ် |
|---|---|
| မော်ဒယ် | 330103-00-12-10-01-00 |
| စနစ်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm အနီးကပ် အာရုံခံစက်စနစ် (Proximity Transducer System) |
| ပရိုဘ်၏ ချောင်းမှုန်း | M10 x 1 |
| ကেဘルအမျိုးအစား | သုံးမျက်နှာပါ ကာကွယ်ထားသော / FluidLoc ရွေးချယ်စရာ |
| Output Signal | အကွာအဝေးအတိုင်း ဗို့အား အချိုးကျသည် |
| လိုင်းနီးယားအကွာအဝေး | 2 mm (ခန့်မှန်းခြင်းအားဖြင့် 80 mil) |
| ပစ္စည်း | စတီလ်သံမဏိ ပရိုဘ် ကိုယ်ထည် |
| ချိတ်ဆက်မှု အမျိုးအစား | ClickLoc ရွှေသုံးပြုပ်သော |
| လည်ပတ်မှုအပူချိန် | −၅၂°C မှ +၁၇၇°C |
| ကြိုးအရှည်ရွေးချယ်စရာများ | 0.5 m မှ 9.0 m |
| အရွယ်အစား | ပရိုဘ်အချင်း 8 mm × အလျော်သင့်အရှည် |
| အလေးချိန် | စနစ်၏ အလေးချိန် အများအားဖြင့် ~0.7 kg |
၎င်း Bently Nevada 330103-00-12-10-01-00 သည် စက်မှုလုပ်ငန်းတွင် အထူးတန်ဖိုးထားသော ဗိုက်ဘရေးရှင်းနှင့် အနေအထား စောင်းစမ်းမှုအတွက် အဆင့်မြင့်သော 3300 XL 8 mm အနီးကပ် အာရုံခံစက်စနစ် (Proximity Transducer System) လှည့်ပတ်နေသော စက်မှုပစ္စည်းများတွင် အမြင့်မာက်သော တိကျမှုဖြင့် ခုန်ခါမှုနှင့် အနေအထား စောင်းမှုကို စောင်းကြည့်ရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသည်။ ဤပစ္စည်းသည် ဝိုင်ယာချောင်း၏ ရွှေ့ပြောင်းမှုကို မှုန်းမှုမရှိဘဲ တည်ငြိမ်စွာ တိုင်းတာပေးနိုင်ပြီး အရေးကြီးသော စက်မှုပစ္စည်းများကို ကာကွယ်ရန်နှင့် အခြေအနေ စောင်းကြည့်ခြင်းအတွက် သင့်လျော်ပါသည်။
နှင့် ပေါင်းစပ်ထားသော 3300 XL 8 mm ပရိုဗ် စီရီးဇ် ဤမော်ဒယ်သည် ဆက်စပ်ကြေးနောက်ဆက်တွဲများနှင့် Proximitor စောင်းကြည့်မှုစက်များကို အစားထိုးအသုံးပြုနိုင်သည့် အစိတ်အပိုင်းများကို ပံ့ပိုးပေးပြီး စနစ်၏ ပုံစံကို လွယ်ကူစွာ ပြောင်းလဲနိုင်စေသည်။ API 670 စံနှုန်းများနှင့် ကိုက်ညီရန် လိုအပ်သော အသုံးပျော်များတွင် အကောင်းဆုံးအသုံးပြုနေပြီး တိကျမှုမြင့်မားမှုနှင့် ရှည်လျားသော လုပ်ဆောင်မှု တည်ငြိမ်မှုကို ပေးစေသည်။
ခိုင်ခံ့သော စတီးလ်သံမဏီ အဖွဲ့အစည်းဖြင့် တည်ဆောက်ထားပြီး TipLoc နှင့် CableLoc နည်းပညာများကို မြင့်တင်ထားသည့် 330103-00-12-10-01-00သည် ပြင်ပအခြေအနေများတွင် ယုံကြည်စိတ်ချရသော လုပ်ဆောင်မှုကို အာမခံပေးသည်။ စွမ်းအင်ထုတ်လုပ်မှု၊ အောက်စီဂျင်ဖြင့် ဖိအားပေးသော စက်များနှင့် ပန်ပါများကို စောင်းကြည့်ရန်အတွက် အထူးသင့်လျော်ပါသည်။ အချိန်ကြာမှုအထိ အချက်အလက်များ၏ တည်ငြိမ်မှုနှင့် ခံနိုင်ရည်ရှိမှုတို့သည် အရေးကြီးသည့် အချက်များဖြစ်သည်။
မေးခွန်း ၁။ 330103-00-12-10-01-00 ကို အသုံးပြုရန် အတွက် အဘယ်နည်း။
အဖြေ ၁။ ၎င်းကို လှည့်ပေးသော စက်ပစ္စည်းများတွင် ဝိုင်ယာ အုန်းချောင်း၏ တုန်ခါမှုနှင့် နေရာသတ်မှတ်မှုကို အခြေအနေ စောင်းခြင်းအတွက် တိုင်းတာရန် အသုံးပြုသည်။
မေးခွန်း ၂။ Bently Nevada 3300 XL စနစ်သည် အစားထိုးအသုံးပြုနိုင်ပါသလား။
အဖြေ ၂။ ဟုတ်ကဲ့၊ ပရိုဘ်များ၊ ကြိုးများနှင့် စန်ဆာများသည် 3300 XL 8 mm စီးရီးအတွင်းတွင် အပြည့်အဝ အစားထိုးအသုံးပြုနိုင်ပါသည်။
မေးခွန်း ၃။ ဤစနစ်သည် အပူချိန်မြင့်မားသော ပတ်ဝန်းကျင်များတွင် အလုပ်လုပ်နိုင်ပါသလား။
အဖြေ ၃။ ဟုတ်ကဲ့၊ ဤစနစ်သည် အပူချိန် ၁၇၇°C အထိ အလုပ်လုပ်နိုင်ပါသည်။ ထို့အပြင် ပိုမိုမြင့်မားသော အပူချိန်များအတွက် အထူးဒီဇိုင်းထုတ်ထားသော ဗားရှင်းများလည်း ရရှိပါသည်။
မေးခွန်း ၄။ ဤစနစ်သည် စက်မှုလုပ်ငန်းဆိုင်ရာ စံနှုန်းများနှင့် ကိုက်ညီမှုရှိပါသလား။
အဖြေ ၄။ ဟုတ်ကဲ့၊ ဤစနစ်သည် စက်မှုကုန်ကြမ်းများကို ကာကွယ်ရေးစနစ်များအတွက် API 670 စံနှုန်းများနှင့် ကိုက်ညီရေးအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပါသည်။
မေးခွန်း ၅။ ဤအနီးကပ် ပရိုဘ်စနစ်ကို မည့်သည့် လုပ်ငန်းအများအပြားတွင် အသုံးပြုကြပါသလား။
အဖြေ ၅။ ဤစနစ်ကို လျှပ်စစ်ဓာတ်အားထုတ်လုပ်ရေးစက်ရုံများ၊ ပေါ်လီကြေမ်းစက်ရုံများ၊ သံမှုန်စက်ရုံများနှင့် ထုတ်လုပ်မှုစနစ်များတွင် အသုံးများစွာ အသုံးပြုကြပါသည်။
| ကြိမ်နံပါတ် | ဖော်ပြချက် |
|---|---|
| 03200006 | ဆီလီကွန် ကိုယ်ပိုင်ပေါင်းစည်းသော တိပ် (၉.၁ မီတာ အလုံး)၊ ကွန်နက်တာများကို ကာကွယ်ရန်အတွက် အသုံးပြုပါသည်။ လျှပ်စစ်အားကို ခွဲခြားပေးခြင်းနှင့် ပတ်ဝန်းကျင်အခြေအနေများမှ ကာကွယ်ပေးခြင်းတို့ကို ပေးစေပါသည်။ စက်ပစ္စည်းအတွင်း အကွေးအမှုန်များတွင် အသုံးပြုရန် မည်သည့်အခြေအနေတွင်မှ အကြံပေးခြင်းမရှိပါ။ |
| 40113-02 | 3300 XL 8 mm ပရိုဘ်များနှင့် အသုံးပြုသော အဆက်ချုပ်ကြေးများအတွက် ကွန်နက်တာ ကာကွယ်ရေး ကစ် (Kit)၊ ကွန်နက်တာ ကာကွယ်ရေးများနှင့် တပ်ဆင်ရေး ကိရိယာများ ပါဝင်သည် |
| 136536-01 | ၁၉၉၈ ခုနှစ်မှ မတ်တပ်ဆင်မှုကိရိယာများကို ၇၅Ω ClickLoc ကွန်နက်တာများနှင့် အသုံးပြုနိုင်ရန် ကွန်နက်တာကာကွယ်ရေး အကူအညီကို ပေးသော အပ်ဒေးတာ |
| 40180-02 | ကွန်နက်တာ ကာကွယ်ရေးများ၊ 3300 XL 8 mm ပရိုဘ်များနှင့် အသုံးပြုသော အဆက်ချုပ်ကြေးများအတွက် အတွဲ ၁၀ စု ပါဝင်သော ပုံစံ |
| 03839410 | ၇၅Ω သုံးလုံးပေါင်းစပ်ထားသော အမျိုးသား ကွန်နက်တာကာကွယ်ရေး၊ ပေါင်းစပ်ကြိုးများအတွက် ပတ်ဝန်းကျင်အခြေအနေများမှ ကာကွယ်ပေးခြင်းနှင့် ကွန်နက်တာများကို အာမ်ချုပ်စေရန် အာမ်ချုပ်မှုကို ပေးစေပါသည်။ |
| 03839420 | ပရိုဘ် လီဒ်များနှင့် Proximitor စင်ဆာချိတ်ဆက်မှုများအတွက် 75Ω သုံးထောင်ဖက် အမျိုးသမီး ကွန်နက်တာ ကာကွယ်ရေး၊ ပတ်ဝန်းကျင်နှင့် ထိတွေ့မှုများမှ ကာကွယ်ပေးသည် |
| 04301007 | 3/8-24 ပရိုဘ် လော့ခ်နတ် (ဘေးကုန်းလုံခြုံရေး ဝိုင်ယာ အိုင်းဟောလ်များပါရှိ)၊ ခိုင်မာစွာ လော့ခ်လုပ်ရန် အိုင်းဟောလ် ၂ ခု ပါရှိ |
| 04301008 | M10 x 1 ပရိုဘ် လော့ခ်နတ် (ဘေးကုန်းလုံခြုံရေး ဝိုင်ယာ အိုင်းဟောလ်များပါရှိ)၊ ဘေးကုန်းလုံခြုံရေး ဝိုင်ယာဖြင့် ခိုင်မာစွာ ပရိုဘ် တပ်ဆင်ရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထား |
| 330153-01 | 8 mm ပရိုဘ်များနှင့် အဆက်တွဲကြိုးများအတွက် 3300 XL ကွန်နက်တာ ကစ်တ်၊ ClickLoc ကွန်နက်တာများ၊ စလေးဖ်များ၊ FEP ပိုက်လိုင်းများနှင့် ဆီလီကွန် တေပ်များ ပါဝင် |
| 330153-09 | အပူချိန်မြင့်များအတွက် 3300 XL ETR ကွန်နက်တာ ကစ်တ်၊ ClickLoc ကွန်နက်တာများ၊ စလေးဖ်များ၊ အပူချိန်မြင့် FEP ပိုက်လိုင်းများနှင့် ဆီလီကွန် တေပ်များ ပါဝင် |
| 163356 | ကွန်နက်တာ ခရင့်မ့် ကိရိယာ ကစ်တ် (များစွာသော ကွန်နက်တာများအတွက် အထွေထွေ အထည်သုံးပါသည်) နှင့် တပ်ဆင်ရန် ညွှန်ကြားချက်များ ပါဝင်ပြီး ClickLoc စနစ်များနှင့် သုံးနိုင်သည် |