Ainm an Táirghe:3300 XL 8 mm Proximity Probes
Ainm an Bhrainde:Bently Nevada
Uimhir Mhodail: 330103-00-12-10-01-00
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp :+86 18159889985
Ríomhphost :[email protected]
Ainm Branda: |
Bently Nevada |
Cód Samhail: |
330103-00-12-10-01-00 |
Doras chuí: |
SAM |
Sonraí um phacáistiú: |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
Am múchta: |
ar stoc |
Téarmaí íocaíochta: |
T/T |
|
Bainisteoir Díol: |
Stella |
|
Seol ríomhphost: |
|
|
Teagmháil trí WhatsApp: |
| Earra | Sonraí |
|---|---|
| Sampla | 330103-00-12-10-01-00 |
| Cineál chórais | córas Trasduchtóra Trítháirgeachta 3300 XL 8 mm |
| Treada an phroib | M10 x 1 |
| Cineál cábla | Triathach le scroinnte / FluidLoc roghnach |
| Síneál Eisteachta | Torthaí voltáil a bhrathann ar fhad an bhogáin |
| Raon Líneach | 2 mm (thart ar 80 mil) |
| Materail | Corp an phroibéir as stáin dhúnta |
| Cineál Conneachta | ClickLoc le platanamh óir |
| Teocht Oibriúcháin | -52°C go +177°C |
| Roghanna fad an chabála | 0.5 m go 9.0 m |
| Toisí | Diamaid an phroib 8 mm × fad athraitheach |
| Meáchan | ~0.7 kg mar shampla an chóras |
An Bently Nevada 330103-00-12-10-01-00 is é cuid den chuid chunaoi córas Trasduchtóra Trítháirgeachta 3300 XL 8 mm deartha le haghaidh monatóireachta tonnghutha agus suíomh ar ard-chruinneas i mheaisíní rothartha. Tugann sé tomhas stábla gan teagmháil ar aistriú an sreang, agus mar sin is oiriúnach é do chosaint asaití industrialta criticiúla agus do mhothú na cinniúna.
Integrált leis an tsraith phroib 3300 XL 8 mm tacaíonn an modh seo le comhpháirteanna athsholáthartha, lena n-áirítear cáblaí leathnaithe agus scannáin Proximitor, rud a chinntíonn cumraíocht shóisearach an chórais. Úsáidtear é go forleathan i dtionscnamh a ghiarrann comhlíonadh le caibidlí API 670, ag tairiscint cruinneas láidir agus stádailt oibre fadtéarmach.
Tógtha le cás crua de stáinléanra agus le teicneolaíocht TipLoc agus CableLoc leabaithe, an 330103-00-12-10-01-00cinntíonn feidhmíocht dhíobháilte i dtimpeallachtaí trom. Is é an rogha is fearr do mhothú tuirbíní, comhphrósóirí agus puimpí, áit a bhfuil intinneacht an shínchomhartha agus an dúndúthacht ríthábhachtach.
Ceist 1: Ar aon nós is féidir an 330103-00-12-10-01-00 a úsáid?
A1: Úsáidtear é chun tonnghutha agus suíomh na sróine a thomhas i mheaisíní rotharach le haghaidh monatóireacht stádais.
C2: An bhfuil an córas Bently Nevada 3300 XL in ionadú le chéile?
F2: Tá, is féidir na brollach, na cábáin agus na sainseoraí a úsáid go dtí an tsraith 3300 XL 8 mm gan aon phroblem.
C3: An féidir leis oibriú i timpeallachtaí teasa ard?
F3: Tá, tá sé in ann oibriú suas go dtí 177°C, le leaganacha leathnaithe do theasaithe níos airde.
C4: An dtacaíonn sé le comhlíonadh na gcaighdeáin tionsclaíochta?
F4: Tá, dearadh ar an gcóras chun comhlíonadh na gcaighdeáin API 670 maidir le córais cosanta meaisíní.
C5: I ndiagaigh a úsáideann an córas brollach gairdiúil seo?
F5: Úsáidtear é go forleathan i bplandáin cumhachta, i bplandáin peitrileach, i mbuailteáin stáin agus i gcórais monaraithe.
| Uimhir | Cur i láthair |
|---|---|
| 03200006 | Tape féin-chumascach silicóna, roll 9.1 méadar (10 yard), a úsáidtear chun nascóirí a chosaint, a sholáthraíonn inslitheacht leictreach agus sealadh timpeallachta, ní mholtar a úsáid laistigh den chúlchás máinéar. |
| 40113-02 | Bosca cosanta n-aisnéisí do phroibí 3300 XL 8 mm agus do chábail leathaithe, lena n-áirítear cosaintí n-aisnéisí agus uirlisí suiteála |
| 136536-01 | Adaptair cosantóir nascóra a ligann duit uirlisí leagtha roimh 1998 a úsáid le nascóirí 75Ω ClickLoc. |
| 40180-02 | Cosaintí n-aisnéisí, pacáiste de 10 phár le haghaidh phroibí 3300 XL 8 mm agus chábail leathaithe |
| 03839410 | cosantóir nascóra fir 75Ω triaxial do cháblaí sábhála, a sholáthraíonn cosaint timpeallachta agus paráil shábhála nascóra |
| 03839420 | cosaint 75Ω do chónnachta triaxial mná le haghaidh sraitheanna taispeántóirí agus nascanna sensar Proximitor, cosnaíonn sé i gcoinne eispózú timpeallachta |
| 04301007 | bolcán gléasaithe 3/8-24 le hullmhaíochtaí don tsiúr, lena n-áirítear dhá bholl a bheith drillithe chun gléasú daingean a chinntiú |
| 04301008 | Bolcán gléasaithe M10 x 1 le hullmhaíochtaí don tsiúr, deartha chun gléasú daingean taispeántóirí a chinntiú le siúr slándála |
| 330153-01 | bogearraí cónnachta 3300 XL do thaispeántóirí 8 mm agus cáblaí leathnaithe, lena n-áirítear cónnachtaí ClickLoc, cásanna, toradh FEP, agus tape silicin |
| 330153-09 | bogearraí cónnachta 3300 XL ETR do úsáid i dtuairiscí teasa ard, lena n-áirítear cónnachtaí ClickLoc, cásanna, toradh FEP do theasa ard, agus tape silicin |
| 163356 | Bogearraí uirlis crimpála cónnachta lena n-áirítear iontrálacha iolachónnachta agus treoracha le haghaidh suiteála, comhoiriúnach le córas ClickLoc |