Ainm Táirge: broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330104-00-22-10-02-CN
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330104-00-22-10-02-CN |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
An Bently Nevada 330104-00-22-10-02-CN is é an 3300 XL 8 mm próib thrítháiteach dearadaithe chun tomhas tritháiteach iontaofa agus cruinn i gcoigríochtaí monatóra a úsáid in eagraíochtaí tionscnaimh. Tá sé leagtha amach le struchtúr armáilte le cásca M10 × 1 a fheabhsaíonn an neart meicniúil agus an fóirneacht i dtimpeallachtaí deacra. Le fad iomlán an chúlchás 220 mm agus le fad iomlán 1.0 méadar, tá an próib in ann suiteáil shléinteach agus comhtháiteacht a sholáthar isteach i rannphátrúnanna coitianta na mbainseanna. Tá ceangalóir ClickLoc co-axial beag agus struchtúr cábla tri-axial air chun a chinntiú go mbeidh aistriú an shínial staideach. Tá ceadúnas CSA, ATEX, agus IECEx ar an próib chun a úsáid go sábháilte i réigiúin chontúirteacha.
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330104-00-22-10-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probe |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330104-00-22-10-02-CN |
| Tomhas | 1.8x1.6x116.5cm |
| Meáchan | 0.18kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Fad gan chasadh | 0 mm |
| Fad iomlán an chúlchás | 220 mm |
| Fad iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Nascán – Cineál | Nascann Coaxial Beag ClickLoc |
| Cablach – Cineál | cablach Caighdeánach |
| Ceadúnaíocht an Ghníomhaireachta | Ceadúnas CSA, ATEX, IECEx |
| Struchtúr Cháiblé | Triailiúil |
An 330104-00-22-10-02-CN 3300 XL 8 mm Próib Iarchéime tá sé deartha chun oibriú i dtimpeallachtaí tionsclaíocha agus contúirteacha, le dearcadh ó CSA, ATEX, agus IECEx. Cinntíonn a thógáil le scannán agus a dhearbhú cábla triaisteach feidhmíocht shlán agus éifeachtach faoi bhrú meicniúil, criosadh, agus i dtimpeallachtaí oibre dúshlánaí. Is féidir é a úsáid do mhoonaithe leanúnach i bhfeidhmeanna mar phlandaí leictreachais, áiseanna ola & gás, agus córais inneall tionsclaíocha troma, áit ar bhfuil sábháilteacht, fíorthaobhacht, agus staidiúlacht an shínigh criticiúil.