Modúl rialaitheora ABB 07KT98 GJR5253100R3262
Áit Tionscnaimh: An Eilvéis
Ainm Branda: ABB
Cód Samhail: 07KT98
Uimhir Bhunaidh: GJR5253100R3262
Cineál Táirge: Modúl Scoirteachra / Rialú Cosanta
Staid: Branda Nua / Oiriúnach / Uillmheasaithe
Teastas: CE \/ ROHS
Comhshuite le Scagaire: PLCanna ABB, Córas Rialú Díolaithe (DCS), agus Córas Uathhiontú Indiúil
Appurtenance:
  • Achoimre
  • Feidhmeanna
  • Sonraíochtaí
  • Buntáiste Iomaíoch
  • Eolas Teagmhála
  • Táirgí Molta
Téarmaí trádála
Méid Ordú Íosta: 1 píosa
Praghas: Teagmháil le haghaidh an Praghas Is Déanaí
Sonraí um phacáistiú: Pacáil ina gcoinnítear an t-ionsú staiticiúil + cartún cosanta tionsclaíoch
Am múchta: 3–7 Lá Oibre
Téarmaí íocaíochta: T/T, PayPal, Western Union
Cumas Soláthair: 80 Ceann / Mí
Modh loingseoireachta: DHL / UPS / FedEx / TNT / Iarnród Aer
Réamhrá Táirgí
Sonraí Tapa
Ainm an Táirge: Modúl Rialaithe Leathnóga ABB 07KT98
Ainmneacha Eile:
Modúl Leathnóga Tionsclaíoch ABB 07KT98
Aonad Leictreachais Chosanta agus Rialú PLC/DCS GJR5253100R3262
Modúl Cosanta agus Rialú Córas Uathamaitiú
Bord Slándála Leictreachais Indiúil agus Rialú
An príomhfhoirceann:
Páramadair Mhóra:
Sampla: 07KT98
Uimhir Chuid: GJR5253100R3262
Fuinne: Measadh Ciarcóid, Cosaint agus Rialú
Raonta Feidhme: Uathoibriúchán Tionsclaíoch, Córais PLC agus DCS
Feidhmeanna
Úsáidtear an modúl ABB 07KT98 go forleathan i:
Córais uathoibriúcháin tionscnaimh PLC agus DCS
Measúnú agus cosaint chiorcuit leictreacha
Uathoibriú próiseas tháirgeala
Róbaitic agus línte aonuaireachta uathoibriúcháin
Rialú leictreach i bplánta ola, gáis agus ceimiceála
Bordanna gheiniúna cumhachta agus dáileadh
Córais soláthairt uisce agus córais tréadála caorán uisce
Sonraíochtaí
Paramadar Mionmhéid Speisifeála
Aitheantas Táirge GJR5253100R3262 (Ardán: 07 KT 98)
Fuaróir Cumhachta 24 V DC
Inpút Digiteacha 24 Ceannaire (le taispeántais LED)
Aschuir dhigiteacha 16 Ceannaire Transistoir (0.5A/ceannaire, cosanta in aghaidh gearrchoirc)
I/O comhshóite 8 Ceannaire Digiteacha (comhshóite mar Ionchur nó Imscríobh)
Inpútaí uillinn 8 chaileanna (12-bit; 0-10V, 4-20mA, Pt100)
Faoi-thaobh acmhainn 4 chaileanna (12-bit; ±10V, 0-20mA, 4-20mA)
Cumarsáid Córais chomhcheangail ARCNET agus PROFIBUS-DP
Leathnú Bús córais CS31 (go dtí 992 ionchur/aschur digiteach / 224 ionchur/aschur analógach)
Cuimhne 1 MB clár úsáideora + 1 MB sonraí
Teocht Oibriúcháin 0°C go +55°C (ag oibriú)