ABB 07KT98 GJR5253100R3262 Irányítómodul
Származási hely: Svájc
Márkanév: ABB
Modellszám: 07KT98
Alapjegyzék szám: GJR5253100R3262
Termék típusa: Megszakító / védővezérlő modul
Állapot: Gyári új / eredeti / tesztelt
Tanúsítvány: CE / ROHS
Rendszer kompatibilitás: ABB PLC-k, DCS és ipari automatizálási rendszerek
Appurtenance:
  • Áttekintés
  • Alkalmazások
  • Specifikációk
  • Versenyképesség
  • Kapcsolati információ
  • Ajánlott termékek
Kereskedelmi feltételek
Minimális Megrendelési Mennyiség: 1 DARAB
Ár: Kérje árunkat legfrissebb információkért
A csomagolás részletei: Statikus feltöltés elleni csomagolás + ipari védőkarton
Szállítási idő: 3–7 munkanap
Kifizetési feltételek: Átutalás (T/T), PayPal, Western Union
Szállítási kapacitás: 80 darab / hónap
Szállítási mód: DHL / UPS / FedEx / TNT / légi fuvarozás
Termék bemutatása
Gyors részletek
Termék neve: ABB 07KT98 áramköri megszakító vezérlőmodul
Másnév:
ABB ipari áramköri megszakító modul 07KT98
PLC/DCS villamos védelmi és vezérlő egység GJR5253100R3262
Automatizálási rendszer védelmi és vezérlő modulja
Ipari villamos biztonsági és vezérlő panel
Fő funkció:
Fő paraméterek:
Modell: 07KT98
Alkatrészszám: GJR5253100R3262
Funkció: Áramkör-figyelés, védelem és vezérlés
Alkalmazási területek: Ipari automatizálás, PLC- és DCS-rendszerek
Alkalmazások
Az ABB 07KT98 modult széles körben használják:
PLC- és DCS-ipari automatizálási rendszerekben
Elektromos áramkörök figyelésében és védelmében
Gyártási folyamatok automatizálásában
Robotika és automatizált összeszerelő sorok
Elektromos vezérlés olaj-, gáz- és vegyipari üzemekben
Áramfejlesztő és elosztópanelek
Vízellátó és szennyvíztisztító rendszerekben
Specifikációk
Paraméter Specifikáció részletei
Termékazonosító GJR5253100R3262 (Platforma: 07 KT 98)
Tápegység 24 V egyenáram
Digitális Bemenetek 24 csatorna (LED-kijelzőkkel)
Digitális kimenetek 16 tranzisztoros csatorna (0,5 A/csatorna, rövidzárvédett)
Konfigurálható bemenet/kimenet 8 digitális csatorna (beállítható bemenetként vagy kimenetként)
Analog bemenetek 8 csatorna (12 bites; 0–10 V, 4–20 mA, Pt100)
Analog kimenetek 4 csatorna (12 bites; ±10 V, 0–20 mA, 4–20 mA)
Kommunikáció ARCNET- és PROFIBUS-DP-felületek
Kiterjesztés CS31 rendszerbusz (legfeljebb 992 digitális / 224 analóg bemenet-kimenet)
Memória 1 MB felhasználói program + 1 MB adat
Működési hőmérséklet 0 °C – +55 °C (üzemelési hőmérséklet)