ABB 07KT98 GJR5253100R3262 Mawduuca Kontrol
Meesha Asalka: Switzerland
Magaca Brand: ABB
Lambarka Modelka: 07KT98
PART NUMBER: GJR5253100R3262
Noocyada Bixinta: Muxaas Dhaqso / Muxaas Xasiloonka
Sharaacad: Cusub ka dhexeeya / Asli / La tijaabiye
Tasdeeqigii: CE / RoHS
Xaqiijinta Sistimka: PLC-yada ABB, DCS, iyo Nidaamada Ujeednimo ee Istaaraha
Appurtenance:
  • Faahfaahin
  • Codsiyada
  • Xoggaarka
  • Faa'iidada Tartanka
  • Macluumaadka xiriirka
  • Bixiyo Oo La Sameeyo
Shartada tijaabo
Sharciga Dhibaato ee Kugaduud Ah: 1 Laga soo guuray
Qiimaha: Ku xiriir kuwa ugu dambeeyo ee qaybta lacagta
Furaha Talaalada: Qaabka dhaqsoodka anti-static + qorshaha iyo qorshaha la isticmaalo si degdeg ah
Wakhtiga aad ugu yaraysid: 3–7 Maalmooda shaqo
Shurtida Casirada: T/T, PayPal, Western Union
Tixgelinta Sooshalka: 80 Qoraal / Bil
Codka kooraha: DHL / UPS / FedEx / TNT / Qorshaha gacan
Soo bandhigida alaabta
Fikradaha kala duwan
Magaca Tijo: ABB 07KT98 Mooluudka Koontral ee Kaabta Dhaqso
Magaca kale:
Mooduulka ABB ee Kursi-ka Elektrikada Iddiyeed 07KT98
Wadajirka Elektrikada PLC/DCS ee Xisaabta iyo Xasiloonka GJR5253100R3262
Mooduulka Xisaabta iyo Xasiloonka Sistaymka Ugaasaha
Boradka Xisaabta iyo Xasiloonka Elektrikada Iddiyeed
Waa xoogga ugu sarreeya:
Tirooyinka Muhiimka ah:
Moodul: 07KT98
Lambarka Qaybta: GJR5253100R3262
Shaqo: Raadinta Qaybaha, Xisaabta, iyo Xasiloonka
Qaybaha La Isticmaalayo: Koontral-ka Industrial, Sistimada PLC iyo DCS
Codsiyada
Qalabka ABB 07KT98 wuxuu la isticmaalo badan ee:
Nidaamada iyo DCS ee ugaar ah ee xisaabta iyo xisaabta qoyska
Raadinta iyo xusuuska qaybta elektrikada
Waxbarashada dhinaca ugu dambeysa ee isticmaalka
Riyoobiitka iyo xariirka shaqooyinka la isticmaalo
Xasuuska elektrikada ee biyaha, gacmaha, iyo biyaha kemikaalka
Qalabka ujeedka iyo qaybta guud ee gacmaha
Nidaamada biyaha iyo nidaamada biyaha la isticmaalo
Xoggaarka
Meesha Tafsiilka Qorshaha
ID-ka Bidhka GJR5253100R3262 (Majmuuca: 07 KT 98)
Koronto 24 V DC
Galiyada Diijitaal 24 Kanaal (la isticmaalo kharashyada LED)
Khariijinta Elektroniga ah 16 Kanaal oo ka kooban Qaarka (0.5A/kanaal, la xidhiyay in la dhaqmo qabowga)
Ku dhaqan kooxaha aan la isku dayn 8 Kanaal (12-bit; 0-10V, 4-20mA, Pt100)
Tiriyada Anaaloog 4 Kanaal (12-bit; ±10V, 0-20mA, 4-20mA)
XIRFADA Qaybaha ARCNET iyo PROFIBUS-DP
Ballaarinta Buska Sare ee CS31 (u jirto 992 I/O digitalka ah / 224 I/O analka ah)
Xoggaalka 1 MB Barnaamijka Uga Dhexeeya + 1 MB Waraabo
Xaaladka Dhibaatooyinka 0°C ilaa +55°C (Xisaabta)