ABB 07KT98 GJR5253100R3262 Басқару модулі
Шығу орны: Швейцария
Бренд атауы: АББ
Модель нөмірі: 07KT98
Бөлік нөмірі: GJR5253100R3262
Қабылдау түрі: Тұйықтағыш / Қорғаныс Басқару Модулі
Шарты: Толығымен жаңа / Оригинал / Сынақтан өткен
Сертификаттау: CE / RoHS
Жүйе сәйкесшілігі: ABB PLC-дері, DCS және Өнеркәсіптік Автоматтандыру Жүйелері
Appurtenance:
  • Шолу
  • Қолданбалар
  • Сәйкестіктер
  • Бәсекелестік артықшылық
  • Байланыс Ақпараты
  • Ұсынылатын өнімдер
Сауда шарттары
Азімдік тапсырыс саны: 1 ДАНА
Баға: Ең соңғы бағаны білу үшін хабарласыңыз
Пакеттау мәліметтері: Статикалық электрден қорғалған орау + өнеркәсіптік қорғалған жәшік
Жеткізу уақыты: 3–7 Жұмыс күні
Төлем шарттары: Трансферт ақысы (T/T), PayPal, Western Union
Тамыр көбейтудің мүмкіндігі: 80 дана/ай
Жөнелту тәсілі: DHL / UPS / FedEx / TNT / Әуе жүк тасымалы
Өнімнің таныстырылымы
Ата-мәліметтер
Өнімнің атауы: ABB 07KT98 Токтың қысқа тұйықталуынан қорғау құрылғысының басқару модулі
Басқа атаулары:
PLC/DCS электрлік қорғану және басқару құрылғысы GJR5253100R3262
Автоматтандыру жүйесінің қорғану және басқару модулі
Өнеркәсіптік электрлік қауіпсіздік және басқару тақтасы
Негізгі қызметі:
Негізгі параметрлер:
Модель: 07KT98
Бөлшек нөмірі: GJR5253100R3262
Қызметі: Тізбекті бақылау, қорғау және басқару
Қолданылатын салалар: Өнеркәсіптік автоматтандыру, PLC және DCS жүйелері
Қолданбалар
Электрлік тізбектерді бақылау және қорғау
Өндіріс процесінің автоматтандырылуында
Роботтектендірілген және автоматтандырылған жинау сызықтарында
Мұнай, газ және химиялық өндіріс орындарындағы электрлік басқару
Электр энергиясын өндіру мен тарату панельдері
Сумен қамтамасыз ету және өндірістік суларды тазарту жүйелерінде
Сәйкестіктер
Параметр Сипаттамаларының егжей-тегжейі
Өнімнің идентификациялық нөмірі GJR5253100R3262 (Платформа: 07 KT 98)
Қоректендіру көзі 24 В ТЖ
Сандық кірістер 24 канал (LED индикаторларымен)
Цифрлық шығыстар 16 транзисторлық канал (0,5 А/канал, қысқа тұйықталуға қарсы қорғалған)
Конфигурацияланатын кіріс/шығыс 8 сандық канал (кіріс немесе шығыс ретінде конфигурацияланады)
АНАЛОГТЫҚ КІРІСТЕР 8 канал (12 биттік; 0–10 В, 4–20 мА, Pt100)
Аналогтық шығыстар 4 канал (12 биттік; ±10 В, 0–20 мА, 4–20 мА)
Байланыс ARCNET және PROFIBUS-DP интерфейстері
Кеңейту CS31 жүйелік шинасы (992 сандық / 224 аналогтық кіріс-шығысқа дейін)
Жады 1 МБ пайдаланушы бағдарламасы + 1 МБ деректер
Қызмет кезіндегі температура 0°C – +55°C (жұмыс істеу температурасы)