ABB 07KT98 GJR5253100R3262 Удирдлагын модуль
Гарал үүсэл: Швейцарь
Брэндийн нэр: АББ
Загварын дугаар: 07KT98
Бүтцийн дугаар: GJR5253100R3262
Бүтээгдэхүүний төрөл: Хуурцагт Хүчдлийн Таслах Төхөөрөмж / Хамгаалалтын Удирдлагын Модуль
Байдал: Шинэ / Оригинал / Тестированийн дараа
Гэрчилгээ: CE / RoHS
Системийн хамгаалалт: ABB PLC, DCS ба Төвөнхийн Автоматжуулалтын Системүүд
Appurtenance:
  • Хойшоо тайлбар
  • Хэрэглээ
  • Техникийн шаардлагууд
  • Өрсөлдөх давуу тал
  • Холбоо барих мэдээлэл
  • Санал болгож буй бүтээлүүд
Худалдааны нөхцөл
Хамгийн бага захиалгын тоо: 1 ШИРХЭГ
Үнэ: Сүүлд гаргасан үнийн тухайд холбогдож мэдээллүүл
Хүргэлтийн хугацаа: ажлын 3–7 өдөр
Төлбөрийн нөхцөл: Банкын шилжүүлэлт (T/T), PayPal, Western Union
Нийлүүлэлтийн чадвар: сард 80 ширхэг
Хүргэлтийн арга: DHL / UPS / FedEx / TNT / Агаарын төлөөлөл
Бүтээгдэхүүний танилцуулга
Шуурхай мэдээлэл
Бүтээдийн нэр: ABB 07KT98 Цахилгааны таслалт хяналтын модуль
Бүүрхүүл нэрс:
PLC/DCS цахилгаан хамгаалалтын болон удирдлагын нэгж GJR5253100R3262
Автоматжуулалтын системийн хамгаалал, хяналтын модуль
Үйлдвэрийн цахилгаан аюулгүй байдал, хяналтын зөвлөл
Үндсэн үүрэг:
Чухал параметрууд:
Тусгай зөвшөөрөлтэй
Нэмэгдэл: GJR5253100R3262
Үйл ажиллагаа: Цувралын хяналт, хамгаалалт, хяналт
Хэрэглээний салбарууд: Үйлдвэрлэлийн автоматжуулалт, PLC ба DCS системүүд
Хэрэглээ
Цахилгаан хэлхээний хяналт ба хамгаалалт
Үйлдвэрлэлийн технологийн процессын автоматжуулалт
Робототехник ба автоматжусан зугаалуур шугамууд
Дүүрэн газрын тос, бүтээдүүр, химийн үйлдвэрүүдийн цахилгаан удирдлага
Цахилгаан энергийн үйлдвэрлэл ба тархалт панелүүд
Ус хангамж ба бохир ус цэвэрлэх системүүд
Техникийн шаардлагууд
Параметр Мэдээллийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүтээгдэхүүний ID GJR5253100R3262 (Платформа: 07 KT 98)
Цахилгаан хангамж 24 В DC
Дигитал оролтууд 24 канал (LED дисплейтэй)
Диджитал гаралтууд 16 транзисторын канал (0.5 А/канал, гүйрэлтээс хамгаалттай)
Тохируулж болох оролт/гаралт 8 цифров канал (оролт эсвэл гаралт гэж тохируулж болох)
Аналог оролтууд 8 канал (12 бит; 0–10 В, 4–20 мА, Pt100)
Аналог гаралт 4 канал (12 бит; ±10 В, 0–20 мА, 4–20 мА)
Харилцаа ARCNET ба PROFIBUS-DP интерфейсүүд
Эзэнт гүрээ CS31 системийн шинэл (хүртэл 992 цифров / 224 аналог оролт/гаралт)
Санах ой 1 МБ хэрэглэгчийн програм + 1 МБ өгөгдөл
Ашиглалтын температур 0°C–+55°C (Ажиллах температур)