Modulus controlleris ABB 07KT98 GJR5253100R3262
Locus originis: Helvetia
Nomen marcae: ABB
Numerus exemplaris: 07KT98
Pars Number: GJR5253100R3262
Productum genus: Interruptor Circuitus / Modulus Controlis Protectionis
Conditio: Nuper Acquisitus / Originalis / Probatus
Certificatio: CE / RoHS
System Conpatibilitas: ABB PLC, Systemata DCS et Automationis Industrialis
  • Specificationes
  • Aliquam commodo
  • Contactus Notitia
  • Producta Commendata
Trade Terms
Quantitas minima ordinis: 1 piece
Pretium: Contactus pro Novissimo Pretio
Particularia impaquetandi: Emballagium Anti-staticum + Cistella Industrialis Protectoria
Tempus solutionis: tres ad Septem Dies Laboris
Conditiones solutionis: Transferre per Telegraphicum (T/T), PayPal, Western Union
Vis Supplicandi: octoginta Exemplaria / Mensis
Modus Mitte: DHL / UPS / FedEx / TNT / Translatio Aerea
Introductio producti
Celeres Detail
Nomen Producti: ABB 07KT98 Modulus Controlis Interruptoris Circuitus
Alii Nominis:
Modulus Interruptoris Circuitus Industrialis ABB 07KT98
Unitas Protectionis et Controllis Electricae PLC/DCS GJR5253100R3262
Modulus Protectionis et Controllis Systematis Automationis
Tabula Securitatis et Controllis Electricae Industrialis
Functio Principalis:
Claves Parametrarum:
Modello: 07KT98
Numerus Partis: GJR5253100R3262
Functio: Monitoratio, Protectio et Controllo Circuituum
Aream Applicationis: Automatio Industrialis, Systemata PLC et DCS
Usus
Modulus ABB 07KT98 late in his rebus usurpatur:
Systemata automationis industrialis PLC et DCS
Observatio et protectio circuituum electricorum
Automation processuum manufactoriorum
Robotorum et lineae automaticae ad coniungendum
Controllum electricum in plantis olei, gas et chemicis
Tabulae ad generationem et distributionem energiae
Systemata ad suppeditationem aquae et ad tractationem sordidarum aquarum
Specificationes
Parameter Specification Details
Producti ID GJR5253100R3262 (Plataforma: 07 KT 98)
Fontem electricitatis 24 V DC
Ingressus Digitales 24 Canales (cum indicibus LED)
Emissiones Digitales 16 Canales Transistorum (0,5 A/canalis, muniti contra curtum circuitum)
I/O Configurabilis octo canales digitales (configurabiles ut intrantes aut egredientes)
INPUTUS ANALOGI octo canales (12 bit; 0–10 V, 4–20 mA, Pt100)
Egressus Analogici quattuor canales (12 bit; ±10 V, 0–20 mA, 4–20 mA)
Communicatio Interfacies ARCNET et PROFIBUS-DP
Expansio Systema bus CS31 (usque ad 992 intrantes/egredientes digitales / 224 analogicos)
Memoria 1 MB pro programma utentis + 1 MB pro datis
Temperatura operationis 0°C ad +55°C (in operatione)