Nomen producti: 3300 XL 8 mm Proximitātis Probātor
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330104-00-22-10-02-CN
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL 8 mm Proximitātis Probātor |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330104-00-22-10-02-CN |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales |
Epistula Electronica |
|
|
Iimus Pei |
The Bently Nevada 330104-00-22-10-02-CN est 3300 XL 8 mm proba proximitatis ad mensuram proximitatis fidam et praecisam in systematibus industrialibus monitoriae destinata. Habet constructionem armatam filetata M10 × 1, quae robur mechanicum et durabilitatem in ambientibus exigentibus augent. Cum longitudine totali capsulae 220 mm et longitudine tota 1,0 metro, proba installationem flexibilem et integrationem in schemata machinarum communia permittit. Connectorem coaxialem miniatum ClickLoc et structuram cavi triaxialem habet, ut transmissio signi stabilis certificetur. Proba certificata est ab CSA, ATEX et IECEx ad usum tutum in locis periculosis.
| Nomen Producti | Bently Nevada 330104-00-22-10-02-CN 3300 XL 8 mm Sonda Proximitatis |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm Proximitātis Probātor |
| Numerus partis | 330104-00-22-10-02-CN |
| Dimensiones | 1.8x1.6x116.5cm |
| Pondus | 0.18kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Longitudo Non Filetata | 0 mm |
| Longitudo Totalis Corporis | 220 mm |
| Longitudo totalis | 1.0 metrum (3.3 pedes) |
| Conector — Typus | Minutus coaxialis conector ClickLoc |
| Cavea — Typus | cavus normatus |
| Approbatio Ab Agente | Certificatio CSA, ATEX, IECEx |
| Structura Funis | Triaxialis |
The 330104-00-22-10-02-CN 3300 XL 8 mm Proximitatis Probula designata est ad operationem in ambientibus industrialibus et periculosis, confirmata certificationibus CSA, ATEX, et IECEx. Structura eius armata et designatio cavi triaxialis fidem praebent in condicionibus stress mechanicorum, vibrationum, et operativarum exigentium. Idonea est ad supervisionem continuam in applicationibus ut in centralibus electricis, in facilitorum olei et gas, et in systematibus machinarum industrialium gravium, ubi salus, durabilitas, et stabililitas signi sunt criticae.