Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Probe ee proximity
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330104-00-22-10-02-CN
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm Probe ee proximity |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330104-00-22-10-02-CN |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
Waxaa Bently Nevada 330104-00-22-10-02-CN waa qorsho proximity ee 3300 XL 8 mm lagu guurayay in la isticmaalo si fiican iyo si degdeg ah in la xiriiryo natiijooyin industriyada. Wuxu leeyahay dhinaca M10 × 1 oo la xidhiidhay in la dhisay oo ka caawinaa kuwa xagga mekaniikada iyo kuwa dhaqsood ee kuwa xagga xaqiiqda. Marka laga eego dheerera dhinaca guud ee 220 mm iyo dheerera guud ee 1.0 mitir, qorshu wuxu kaga caawinaa in la galiyo si fudud iyo in la dhisayo goobta maareynta gaar ah. Wuxu leeyahay qorsho coaxial oo yar ClickLoc iyo dhinaca triaxial in la caawino si isku mid ah in la helo warbixin. Qorshu wuxu la isticmaalo si ammaan ah ee CSA, ATEX, iyo IECEx ee la isticmaalo si ammaan ah ee goobta xadgudud ah.
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330104-00-22-10-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Probe ee proximity |
| ISIMKA QOOR | 330104-00-22-10-02-CN |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x116.5cm |
| Miisaanka | 0.18kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Dheerirka Laga Togaynayo | 0 mm |
| Dheerirka Guud ee Kase-ka | 220 mm |
| Dhererka guud | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Qorshooyinka - Qayb | Qorshooyinka Coaxial Yaryar ee ClickLoc |
| Kabalka - Qayb | kabelka caadi ah |
| Hagaajinta agaasiga | Ilaalinta CSA, ATEX, IECEx |
| Qaybta cableka | Triaxial |
Waxaa 330104-00-22-10-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probe waa la sameeyay inay shaqo badan ku jiraan xaaladaha industriya iyo xaaladaha xun, taasoo la isticmaalo sertifikeedka CSA, ATEX, iyo IECEx. Qalabka la isticmaalo iyo qalabka la isticmaalo ee triaxial wuxuu kaga dhigayaa shaqo gaar ah marka laga eegayo xaaladaha mekhaanika, dhaawac, iyo xaaladaha shaqo ee ku jira xaaladaha xun. Waa la isticmaalo in la raado dhammaan marka laga eegayo xaaladaha ku jira qalabka ujeedada, qalabka nool iyo qalabka nool, iyo qalabka ku jira qalabka nool ee ku jira xaaladaha aamuuska, qalabka ku jira qalabka nool, iyo qalabka ku jira qalabka nool ee ku jira xaaladaha xun.