Magaca Alaabta: Qorsho Gaaban oo La Wareegayaa Xagga Dheer
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330505-01-02-02
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Magaca Kaalayaal
330505 Qorsho Gaaban oo La Iiqaadka Xagga Dhexe ee Dheer
Qorsho Gaaban oo Bently Nevada 330505 ee Kala Dhaqanka
Qorsho Gaaban oo La Iiqaadka Xagga Dhexe ee Dheer
Qorsho Gaaban oo La Iiqaadka Xagga Dhexe ee Dheer oo La Iiqaadka Xagga Dhexe ee Dheer
qorsho Gaaban oo La Iiqaadka Xagga Dhexe ee Dheer oo Laba Xagga Dhexe ee La Iiqaadka Xagga Dhexe ee Dheer
Sensorka Bently Nevada 330505-01-02-02 ee Xisaabta Dheerka Iyo Xisaabta Dheerka Kaadka ah ayaa la sameeyay inay xisaabin doonaan xisaabta dhexeeya ee qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka la isticmaalayo qalabka......
Sensor-ka Velocity ee Kooda Ka Dhowaada 330505-01-02-02 oo ka dhigan Bently Nevada wuxuu ku jira sariga 330505. Wuxuu leeyahay sensitiiviyada 20 mV/mm/s (508 mV/in/s) ±10% iyo xiriirka taqanaha 0.5 ilaa 1000 Hz (30 ilaa 60,000 cpm), oo ku jira dhaqmeed dheer ah ee 1 ilaa 200 Hz. Xiriirka la qabtay velocity wuxuu ugu yar yahay 102 mm/s (4 in/s) oo ku jira linearity ama dhaqmeedka amplituud 3% ±. Wuxuu khasabta midigga aad u baahan yihiin midigga la soo saaray ee -12 ±1 VDC iyo wuxuu ku leeyahay farsamada kable ee ugu badan 305 mitir oo aan la jiro dhaqmeedka sida laga yaabayo marka la isticmaalo isku dhafanayaal. Sensor-ku waxa uu shaqaynayaa xiriirka berriyadda -40°C ilaa +100°C iyo waxa uu sameeyay gacanta steel stainless oo la kala kala kariyey. Iyadoo la tixgelinayo mekhanik, wuxuu leeyahay thread-ka la soo saaray 3/8-24 UNF, goobta M8, iyo connector-ka 2-pin Mil-C-5015.
Sensorka Bently Nevada 330505-01-02-02 ee Xisaabta Kala Duwan ee Xagga Kaalaynta Waa la sameeyay si gaar ah inuu xiriirto xagga kaalaynta kaalaynta hoos u dhacaya ee qorshooyinka dhaqsood ah, taasoo kuwa kale ee xagga kaalaynta sare ay ku jiraan. Qorshooyinka uu leeyahay waa qorshooyin oo ka mid ah stainless steel ee la xidhiidhay si guuldar, taasoo si guuldar u muuqdaa inuu ugu yaraan qorshooyinka caadi ah iyo qorshooyinka oo ka badan xagga kaalaynta, sida marka laga helo guryaha elextrik ee kaalaynta aad u dhaqsood ah. Qorshooyinka sensorka ee la sameeyay si loo xidhiidho waa inuu soo saaray kala duwan oo dhaqsood ah ee kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala duwan oo leh kala du......
|
Email: |
WhatsApp: |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330505-01-02-02 Seensor ka saaran xagga dhexe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | Qorsho Gaaban oo La Wareegayaa Xagga Dheer |
| ISIMKA QOOR | 330505-01-02-02 |
| Cabbirrada | 9.5x3.2x3.2cm |
| Miisaanka | 0.34kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xagga Qorshooyinka Transducer | -01 - 0° ± 10° |
| Xagga Qorshooyinka Dhexe | -02 - 3/8-24 UNF-2B |
| Xagga Qorshooyinka La Iibsado | -02 - M8 x 1 |
| Guriyeynta | 316L stainless steel, la xidhiidhay si guuldar. |
| Xiriir | 2-wire (la sameeyay si loo xidhiidho) |
| Raadin | : 20 mV/mm/s (508 mV/in/s) ±10% |
| Jawaabta Taarikhda | 0.5 – 1000 Hz (30 – 60,000 cpm) ±3.0 dB, 1 – 200 Hz (60 – 12,000 cpm) ±0.9 dB |
| Furaha ee Xirka | 102 mm/s (4 in/s) oo ku jira qaybta ugu sarreeya |
| Tahsiihka Amplitude | ±3% hada uu ku jiro 102 mm/s (4 in/s) oo ku jira qaybta ugu sarreeya |
| Jihaadka Kala Dhexaadka Eegta | -12 ±1 VDC |
| Dheerirka ugu weyn ee kabelka | 305 mitir (1000 ft) la isku dayn karin marka loo isticmaalayo 3500/46M |
| Cawishada cagaaraha | furaha 300 ee dhinaca ka dhexeeya |
| Isku xidhka | 2-pin Mil-C-5015, oo la xidhiidh doonaa, oo leh qalabka dhinaca ka dhexeeya |
| Qaabka gaarka ah ee xasiloonida iyo xadgudubka | -40°C ilaa +100°C (-40°F ilaa +212°F) |
| Tirada ugu weyn ee jidhka la xidhiyey | +100°C (+212°F) |
| Xirka ee Ku Jira Qalbiga | 981 m/s² (100g) oo ku dhacay |
| Xunjiyadda bulsho | Ilaa 100% aan la dhaqin, qabatilka la xidhiyey oo ka duwan |
Turbaanada iyo jeneraashinada bulsho-gaarka ah
Alaabaha la xidhiyey oo ka yaryar
Ku xidhiynta guurka qalbiga
Ku xidhiynta qalbiga iyo qabatilka
Ku xidhiynta xaaladda alaabta la abuuray ammaanka
Mashinada iyo warshadaha la isticmaalayo taasoo shaqaynaya taasoo ka yar yahay taasoo ka mid ah xagga xisaabta
Xagga quruumka kuwa badan oo leh jiritaanka weyn ama beddelka berri
La sameeyay ee Bently Nevada si loo qorado qiyaasta dhaqanka ka yar yahay
Takamal ka dhexeeya oo la isticmaalo si loo sameeyo voltage oo leh xagga qaarkooda oo leh xagga dhaqanka
Xagga xaqiijinta weyn: 20 mV/mm/s (508 mV/in/s) ±10%
Xagga xisaabta weyn: 0.5 ilaa 1000 Hz oo leh xagga xaqiijinta weyn ee xagga xisaabta ka yar yahay
Xagga dhaqanka hada ugu yar yahay 102 mm/s (4 in/s) oo leh xagga xaqiijinta ±3%
Qaabka quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga dhinaca oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xagga quruumka oo leh xag......
Shaqaynaya xagga quruumka oo leh xagga berri (-40°C ilaa +100°C)
qaabka 2-wire ee xagga qaarkooda si loo sameeyo foomi iyo la isticmaalo
Kabalka dheerka ah ee ugu yar 305 mitir oo aan ku jiro xadgudub (kana la isticmaalo nidaamyo la jira)
Xagga la isticmaalo oo la fahmo (sareedka 3/8-24 UNF iyo goobta M8 la isticmaalo)
Xadgudub ka badan (uugu yar 100g) iyo la isticmaalo karaan waxyaalaha industriyada kuwa xaqiis ah