Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm yaxınlıq probu
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330104-00-22-10-02-CN
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 3300 XL 8 mm yaxınlıq probu |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330104-00-22-10-02-CN |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış |
Elektron poçt |
|
|
Cim Pei |
The Bently Nevada 330104-00-22-10-02-CN sənaye monitorinq sistemlərində etibarlı və dəqiq yaxınlıq ölçməsi üçün nəzərdə tutulmuş 3300 XL 8 mm yaxınlıq probudur. Probun M10 × 1 rezimli zırhlı konstruksiyası onun mexaniki möhkəmliyini və tələbkar mühitlərdə davamlılığını artırır. Ümumi korpus uzunluğu 220 mm, ümumi uzunluğu isə 1,0 metrdir; bu da probun standart maşın quruluşlarına esnek quraşdırılmasına və inteqrasiyasına imkan verir. Stabil siqnal ötürülməsini təmin etmək üçün prob miniatür koaksial ClickLoc konektoruna və triaksial kabel strukturuna malikdir. Prob təhlükəli sahələrdə təhlükəsiz istifadə üçün CSA, ATEX və IECEx sertifikatlarına malikdir.
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330104-00-22-10-02-CN 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probasi |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm yaxınlıq probu |
| Hissə Nömrəsi | 330104-00-22-10-02-CN |
| Ölçülər | 1.8x1.6x116.5sm |
| Çəki | 0.18kg |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Soyulmamış uzunluq | 0 mm |
| Ümumi korpus uzunluğu | 220 mm |
| Ümumi Uzunluq | 1,0 metr (3,3 fut) |
| Konnektor növü | Kiçik koaksial ClickLoc konektoru |
| Kabel növü | standart kabel |
| Rəsmi təsdiq | CSA, ATEX, IECEx Sertifikatı |
| Kabel strukturu | Triaksial |
The 330104-00-22-10-02-CN 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probasi bu cihaz sənaye və təhlükəli mühitlərdə istifadə üçün nəzərdə tutulmuşdur və CSA, ATEX və IECEx sertifikatları ilə təsdiqlənmişdir. Onun zirehli konstruksiyası və üç oxlu kabellərin dizaynı mexaniki gərginlik, titrəmə və çətin iş şəraitləri altında etibarlı işləməni təmin edir. Təhlükəsizlik, davamlılıq və siqnal sabitliyi kritik əhəmiyyət kəsb edən elektrik stansiyaları, neft və qaz obyektləri və ağır sənaye maşınları sistemlərində davamlı monitorinq üçün uyğundur.