Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330101-00-50-20-02-CN
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Ainm Eile
Bently Nevada 3300 XL 8 mm Proximity Probe
scannáin Ghluaisteachta Eddy Current Crómchrua 3300 XL
Scannáin Ghluaisteachta & Suíomh Aislingeacha (Sraith 330101)
aistriúchán Ghluaisteachta Ardnáidire 8 mm
Scannáin 3300 XL le TipLoc & CableLoc Leathnaithe
An 330101-00-50-20-02-CN is scannán ardghníomhachta 3300 XL 8 mm do ghluaisteachta eddy atá deartha chun gluaisteachta aislingeacha agus suímh radaighiúla an aislingeacha a mheas go cruinn i meaisíní rotharacha inbhuanaithe. Úsáidtear é go forleathan i thuirbíní, i gcomhphrionnairí, i nginearáil agus i gcuid eile de na himpleachtaí criticiúla áit a bhfuil an staidiúlacht tomhas agus an oiriúnacht meicniúil ríthábhachtach.
Tá an modhán seo leabaithe le corp an phroibé de stáinléan (AISI 303/304) le teicneolaíochtaí TipLoc agus CableLoc patnaithe, a fheabhsaíonn láidir mheicniúil go mór agus a chuireann bac ar scaradh barr an phroibé nó ar tharraingt an chabála amach. Tá fad iomlán an chúlchás 5.0 orlach, tá fad neamh-thréithithe is lú 0.0 orlach, agus tá cabhlach co-axial 2.0 méadar (6.6 troigh) ann le haghaidh suiteála soléire.
Riachtanar an t-integritéacht shíniala trí chonnacóir ClickLoc co-axial beag, agus tacann an t-imeallach DC ainmnithe 7.88 ± 0.50 Ω le feidhm leictreach staible. Tá an dearadh oiriúnach do thimpeallachtaí tionsclaíocha dochartha agus do spásanna suiteála crua.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330101-00-50-20-02-CN 3300 XL 8 mm Sainroghnaithe |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330101-00-50-20-02-CN |
| Tomhas | 23x23x2cm |
| Meáchan | 0.12kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| An tAchoimre DC Nominal an Phroib | 7.88 ± 0.50 |
| An fhad is lú gan bhéimeanna | 0.0 orlach |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 5.0 orlach |
| Rogha Fad Iomlán | 2.0 méadar (6.6 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléimthe AISI 303 nó 304 (SST). |
C1: Cad é an príomhúsáid don 330101-00-50-20-02-CN?
A1: Is oiriúnach do bholta PE, bolta glassa, cartóin, boscaí páipéir, agus cannaí ársa an 330101-00-50-20-02-CN úsáidtear é chun crochadh agus suíomh an róthair a thomhas i mbhurcairí, i gcomhphrósóirí, i nginearóirí agus i meaisíní rothartha eile.
C2: Céard atá ag déanamh an 330101-00-50-20-02-CN níos reliabla ná na bpróibí caighdeánacha?
A2: An 330101-00-50-20-02-CN úsáideann sé dearadh TipLoc agus CableLoc faoi chosaint, a fheabhsaíonn an neart meicniúil go mór agus a chuireann bac ar scaradh an bhriste agus an chábla.
C3: Céard is ábhar úsáidtear sa 330101-00-50-20-02-CN?
A3: An 330101-00-50-20-02-CN tá sé déanta as stáinléan AISI 303/304, ag soláthar tiubhnais agus tuirseacht in aghaidh an chorróis.
C4: Cad é fad an chabála de 330101-00-50-20-02-CN?
Freagra 4: Tá an 330101-00-50-20-02-CN lena n-áirítear cabál comhshóchraite 2,0 méadar (6,6 troigh) le haghaidh suiteála soléire.
C5: Cén cineál ceangailteora a úsáideann 330101-00-50-20-02-CN?
A5: An 330101-00-50-20-02-CN úsáideann sé ceangailteora comhshóchraite mionmhéideach ClickLoc le heagrú slán agus iontaofa ar shonraí.
C6: Cad é an t-áthraitheacht DC de 330101-00-50-20-02-CN?
Freagra 6: An 330101-00-50-20-02-CN tá áthraitheacht DC ainmnithe aici de 7,88 ± 0,50 Ω.
C7: An oiriúnach an 330101-00-50-20-02-CN do thimpeallachtaí trom?
F7: Tá, an 330101-00-50-20-02-CN deisithe do thimpeallachtaí indiústriala agus tá sé in ann aghaidh a thabhairt le guthanna, le oil, agus le brú meicniúil.