Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330101-00-50-20-02-CN
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Magaca Kala duwan
Bently Nevada 3300 XL 8 mm Qorsho Qorsho
3300 XL Eddy Current Proximity Sensor oo la sameeyay kaabta stainless steel
Ilaalayaasha Shaft ee Gacmaha (Siraadka 330101)
transducer ee Proximity ee 8 mm ee Kaalinta Sare
TipLoc & CableLoc Ilaalayaasha 3300 XL oo La Guurayay
Waxaa 330101-00-50-20-02-CN waa ilaalaya 3300 XL eddy current proximity ee 8 mm ee kaalinta sare ee la sameeyay si loo xoojiyo shaqsiyada shafts iyo wixii radiaalka ee gacmaha qofka ugu yar ee la sameeyay. Waa lagu isticmaalo badan turbaanada, compressorada, generatorada, iyo waxyaalaha kale ee muhiimka ah ee la xoojiyo in la helo dhaqmeed iyo kuwa gacmaha oo la sameeyay.
Tani waxay leedahay qorsho (AISI 303/304) oo ka dhigan korka qorshada, oo leedahay tekinoolojiyada TipLoc iyo CableLoc ee la xiriira, taasoo ku saabsan kala duwan korka qorshada ama dhaqanka qorshada. Qorshadu wuxuu leeyahay inaad ugu yar 5.0-inch (12.7 cm) oo ka dhigan korka, 0.0-inch (0 cm) inaad ugu yar oo aan la jirin, iyo kabel coaxial 2.0-meter (6.6 ft) si loo sameeyo sida caadi ah.
Sida loo hubiyo in sinyalka uu noqdo mid aad ugu wanaagsan, waa lagu isticmaala kabelka coaxial weyn oo ka dhigan ClickLoc, halkaas oo xisbiga DC ee 7.88 ± 0.50 Ω wuxuu ku saabsan karaamada elektirkiiska. Xusuuska waa la xiriira si loo sameeyo xaaladaha quruumaha iyo goobaha la xiriira oo aan la jirin.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330101-00-50-20-02-CN 3300 XL 8 mm Ugu Dhowaansaneeysa (Probe) |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330101-00-50-20-02-CN |
| Cabbirrada | 23x23x2cm |
| Miisaanka | 0.12kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Jiirka DC ee Probe ee La Ilaaliyey | 7.88 ± 0.50 |
| Ugu yar ee dheeradda aan la qaybin karin | 0.0 in. |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 5.0 in. |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 2.0 meters (6.6 feet) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 303 ama 304 stainless steel (SST). |
Su’aal 1: Waa maxay isticmaalka muhiimka ah ee 330101-00-50-20-02-CN?
Jawaab 1: 330101-00-50-20-02-CN waxa loo isticmaala in la xaqiijiyo dhulka iyo goobta shaafka turbinada, compressorada, generatorada, iyo waraqaha kale ee ku saabsan qaybaha la isticmaalo
Su’aal 2: Waa maxay isku daynta 330101-00-50-20-02-CN ee ka badan oo ku saabsan qaabka caadiga ah?
A2: Waa 330101-00-50-20-02-CN waxa loo isticmaala qaabka TipLoc iyo CableLoc ee la siiyey xataa, taasoo ku dhisaya awoodin mekhanikaal ee ka badan iyo ku dhisaya dhulka iyo kabelka ka baxa.
Su’aal 3: Waa maxay waxa loo isticmaala ee 330101-00-50-20-02-CN?
Jawaab 3: 330101-00-50-20-02-CN waxa loo dhisayaa AISI 303/304 stainless steel, taasoo ku dhisaya awoodin iyo ku dhisaya awoodin oo ku saabsan korrosion.
Q4: Waa maxay farqiga qabarka 330101-00-50-20-02-CN?
Jawaab 4: 330101-00-50-20-02-CN waxay ku yaalaa qabarka coaxial ee 2.0 mitir (6.6 ft) si loo sameeyo saamayn karaan oo la xiriira.
Q5: Waa maxay nooca kaashinka 330101-00-50-20-02-CN?
A5: Waa 330101-00-50-20-02-CN waxay isticmaalaan kaashinka coaxial ee yar ee ClickLoc si loo sameeyo dhaqameynta sinyal ee naga dhacdaynaya iyo naga caawinaya.
Q6: Waa maxay jidhka DC ee 330101-00-50-20-02-CN?
A6: 330101-00-50-20-02-CN waxay leedahay jidhka DC ee 7.88 ± 0.50 Ω.
Q7: Ma 330101-00-50-20-02-CN wuxuu u adeegsadaa dhamaan dhulka caafimaadka badan?
J7: Haa, waa 330101-00-50-20-02-CN waxay la sameeyn jireen si loo sameeyo dhulka industriyaal iyo si loo sameeyo dhaqameynta dhulka caafimaadka badan, dhulka oil, iyo dhulka mekaniikaal.