Ainm an Táirghe:3300 XL 8 mm Proximity Probes
Ainm an Bhrainde:Bently Nevada
Uimhir an Mhodúil: 330103-00-04-05-02-05
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp :+86 18159889985
Ríomhphost :[email protected]
Ainm Branda: |
Bently Nevada |
Cód Samhail: |
330103-00-04-05-02-05 |
Doras chuí: |
SAM |
Sonraí um phacáistiú: |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
Am múchta: |
ar stoc |
Téarmaí íocaíochta: |
T/T |
|
Bainisteoir Díol: |
Stella |
|
Seol ríomhphost: |
|
|
Teagmháil trí WhatsApp: |
| Earra | Sonraí teicniúla |
|---|---|
| Múnla táirge | 330103-00-04-05-02-05 |
| Cineál chórais | broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm |
| Cineál Tomhais | Cruinniú / Suíomh / Luas |
| Cineál Snáithín | M10 x 1 |
| Materiál brúchán | Stáinléan (AISI 304/303) |
| Cineál cábla | 75 Ω triaxial le fiaclú FEP |
| Síneál Eisteachta | Torthaí voltáiste comhréidh (curent éadachta) |
| Raon Líneach | 0.25 go 2.3 mm |
| Íogaireacht | 7.87 V/mm (200 mV/mil) |
| Teocht Oibriúcháin | -52°C go +177°C |
| Teochta leathnaithe (an t-iarann) | Go dtí +218°C |
| Teochta an chabála leathnaithe | Go dtí +260°C |
| Toisí | diamaidir ~8 mm an phroib, roghanna saincheaptha faoi fhad |
| Meáchan | ~0.32 kg (cumascadh an phroib) |
An 330103-00-04-05-02-05is é an Córas Proib Thráchtála 3300 XL 8 mm réiteach tomhas neamh-thuilleann cruinn dearadta do mheas vibráide an shaf, an suíomh agus an luas i meaisíní rothartha tionsclaíocha. Úsáidtear é go forleathan i dtuirbíní, i gcomhphrúisóirí, agus i gcórais bearings le scagadh leathraicí do mheas slándála iontu.
An 330103-00-04-05-02-05soláthraíonn sé comharthaí aistriúcháin an-chruthaíocha trí théchníocht meastóireachta eddy current, ag tabhairt aschur stábla ina bhrí nach bhfuil aon chiall aige ach an fad idir barr an phroib agus an dromchla sprioc. Tacaíonn sé le tomhas staighre agus thiomáinteach, ag cinnti feidhmíocht chothrománach i ngnéithe deacra.
Mar chuid den tsraith Bently Nevada 3300 XL, an 330103-00-04-05-02-05tá iomláine iomlán le cáblaí leathnaithe agus le sensóirí Proximitor aige, ag cur cuspóir ar chur isteach go héasca, ar ábhar ionadúcháin, agus ar fhíor-shlándáil fhadtéarmach i dtuiscintí tionsclaíocha criticiúla.
C1: Cad é an príomhúsáid a bhaintear as an 330103-00-04-05-02-05?
F1: Úsáidtear é chun crochadh, suíomh agus luas a mhiotóireacht rothartha a mhiotóireacht.
C2: An bhfuil an bhriseadh совместим le comphoirtí eile den tsraith 3300 XL?
F2: Tá sé comhoiriúnach go hiomlán le cáblaí sárluaithe 3300 XL agus leis na scannáin Proximitor.
C3: I ngach aon tionscail a úsáideann an córas brocaire seo?
A3: Úsáidtear é go forleathan i bplandáin cumhachta, i mbáirí an chruaith, i bplandáin ceimiceacha, agus i gcórasanna monaraithe.
Ceist 4: An féidir leis oibriú i timpeallachtaí teasa ard?
A4: Sea, tacaíonn sé le teocht chaighdeánach suas le 177°C agus le teochtaí níos airde le roghanna leathnaithe.
C5: An dtacaíonn sé le tomhas státais agus thiomhais dhinimiciúil?
F5: Sea, tomhaiseann sé ionad an chrainn agus comharthaí criosanna go cruinn.
| Uimhir | Cur síos |
|---|---|
| 148722-01 | plug tástála 3300 XL le 3 phin tástála agus leictreanna dathaite de 1 méadar do thástáil shensar Proximitor gan iarracht a dhéanamh ar na heitleoirí réigiúnacha a bhaint amach |
| 04310310 | screws leagtha ar phainéal don shensar Proximitor 3300 XL (6-32 UNC, 4 screws riachtanach in aghaidh gach shensar) |
| 03200006 | Tape féin-thaobhtháite as silicón (roll de 9,1 m) chun cosaint an chonaisc agus insiléireachta timpeallachta |
| 40113-02 | Bogsa cosainte naisc do phroibí 3300 XL 8 mm agus cáblaí leathnaithe le uirlisí suiteála |
| 136536-01 | Adaptóir cosanta conaisc chun comhoiriúnacht le hairm thástála ClickLoc atá cheana ann |
| 40180-02 | Pacáiste cosantóirí cónaitheoirí (10 phairt) do phroibí 3300 XL agus cáblaí leathnaithe |
| 03839410 | cosainteoir ceangail triaiceálach 75Ω firinscneach le haghaidh sealála timpeallachta na cábla leathnaithe |
| 03839420 | cosaint chonaisc triaxial mná 75Ω chun cosaint an lárphróib agus an shensar Proximitor |
| 04301007 | bolcain ghlan 3/8-24 le hullsanna do chaidreamh slándála chun suiteáil shiombuill |
| 04301008 | Bolt glasctha proibí M10 x 1 le pollanna do thaoide slándála chun an tionscnamh proibí a ghlasadh go slán |
| 330153-01 | bogearraí nasc 3300 XL lena n-áirítear naisc ClickLoc, cásanna, torann agus tape silicéine |