Ee-geedka: 3300 XL 8 mm Proximity Probes
Magac Kaabaha:Bently Nevada
Numbar ka Tixgelinta: 330103-00-04-05-02-05
Waddo ee La Abuuray: Maraykanka
Garanti: 12 Bilood
Whatsapp :+86 18159889985
Email :[email protected]
Magaca Brand: |
Bently Nevada |
Lambarka Modelka: |
330103-00-04-05-02-05 |
Dalka kaleyska: |
Dhalinyarada Amerikanka |
Furaha Talaalada: |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
Wakhtiga aad ugu yaraysid: |
waxaa lagaa sameeyo |
Shurtida Casirada: |
T/T |
|
Mudirka Biyaha: |
Stella |
|
Ii email: |
|
|
Xiriirka WhatsApp: |
| Farayn | Faahfaahinta |
|---|---|
| Nooca alaabta | 330103-00-04-05-02-05 |
| Nooc nidaamka | 3300 XL 8 mm Probe ee proximity |
| Nooca Sisabinta | Dhacdo / Goob / Xasillo |
| Nooca Xadhigga | M10 x 1 |
| Awoodaha Qoorta | Dharrag oo Dhaxxim (AISI 304/303) |
| Noqon lambar | 75 Ω wadajirka saddex jir ah oo FEP ku dhisay |
| Xiriirka out | Joule ee leh xisbiga (eddy current) |
| Furaha Xagga Dhexe | 0.25 ilaa 2.3 mm |
| Raadin | 7.87 V/mm (200 mV/mil) |
| Caano Caano | -52°C ilaa +177°C |
| Xisbiga Dheer (Qorshooyinka) | Hadda uu yahay +218°C |
| Xisbiga Wadajirka | Ugu yar 260°C |
| Cabbirka | quruxda quruxa ah ~8 mm, xagga la isticmaalo karaan waxyaabaha la isticmaalo |
| Miisaanka | ~0.32 kg (quruxa la isticmaalo) |
Waxaa 330103-00-04-05-02-053300 XL 8 mm Proximity Probe System waa foomiye ka duwan oo leh heerka sare ee la isticmaalo si loo hubiyo dhaqanka shaafka, goobta iyo xasilloonka shaafka ee mashinada la isticmaalo oo la isticmaalo. Waa la isticmaalo badan ee turbiinada, kompreesoorada, iyo nidaamka bearingka fluid-film si loo hubiyo heerka hore ee shaqada.
Waxaa 330103-00-04-05-02-05waxay siiyaan isku dhafan oo leh heerka sare ee ku saabsan quruxa eddy current, oo siiyaan xogta la isticmaalo oo leh heerka sare ee ku saabsan jirka quruxa iyo dhinaca la isticmaalo. Waa la isticmaalo oo leh heerka sare ee ku saabsan quruxa iyo xasilloonka, oo siiyaan heerka sare ee ku saabsan quruxa iyo xasilloonka ee la isticmaalo.
Sida mid ka mid ah ee Bently Nevada 3300 XL series, 330103-00-04-05-02-05waxay siiyaan isku dhafan oo leh heerka sare ee ku saabsan quruxa iyo sensorada Proximitor, oo siiyaan isku dhafan oo leh heerka sare ee ku saabsan quruxa iyo xasilloonka, oo siiyaan isku dhafan oo leh heerka sare ee ku saabsan quruxa iyo xasilloonka ee la isticmaalo.
Su’aal 1: Waa maxay isticmaalka ugu sarreeya ee 330103-00-04-05-02-05?
Jawaab 1: Waa lagu isticmaaliyaa in lagu raadiyo dhaqanka, goobta, iyo xariirka qaybaha la joogo.
Su.a.2: Ma waa khaladka probe-ka la isticmaalo leh waxa uu la isticmaalo leh 3300 XL components kale?
Jawaab 2: Haa, wuxuu leeyahay isku xirka ah oo dhan leh kableyada 3300 XL iyo saansaradaha Proximitor.
Su’aal 3: Waa maxay waxyaalaha oo ku isticmaaliyaa qaybtaas?
A3: Waa la isticmaalaan badan ee koonfurka, maalintii dhulka, maalintii kiimikada, iyo nidaamada ugu dhaqmeysa.
Su’aal 4: Ma iigu dhaqaaqin karaa xagga aan lahayn buurka?
A4: Haa, wuxuu ku xidhaan jiraa 177°C kaadib waxyaabaha caadi ah, iyo siyaasadda la yiraahdo oo ka weyn.
S5: Ma xidhaan jiraa inay ku xidhaan jirto qiyaasta ka duwan iyo qiyaasta ka mid ah?
A5: Haa, wuxuu qiyaasaa habeenka shafta iyo isku dararka qabasho ee ku xidhaan jiraa.
| Tirada | Sharaxaad |
|---|---|
| 148722-01 | 3300 XL plug-ka tijaabo ee leh 3 pin-ta tijaabo iyo 1-meeter ka qoraal ku jira midabka la isticmaalaan Proximitor sensor-ka tijaabo, la iska bixin doono midabka la isticmaalaan meelaha. |
| 04310310 | 3300 XL Proximitor Sensor panel-mount screw (6-32 UNC, 4 screws required per sensor) |
| 03200006 | Tape-ka silicone ee ku xidhaan jiraa (9.1 m roll) si loo xidho midabka iyo si loo xidho qabasho ee meelaha. |
| 40113-02 | Kabiska xidhka kooniktoor ee 3300 XL 8 mm probes iyo kabelka u dhexeeya oo leh wadajirka la isticmaalo si loo galiyo |
| 136536-01 | Adapter-ka loo xidho midabka si loo xidho tools-ka la isticmaalaan ClickLoc ee dhexdooda. |
| 40180-02 | Kabta loogu talagalay connector-ka (10 pairs) ee 3300 XL probes iyo extension cables |
| 03839410 | protector-ka connector-ka 75Ω triaxial male ee la xidhiidhaa xoolaha ee kabalka la xidhiidhaa |
| 03839420 | 75Ω triaxial female connector protector for probe lead and Proximitor sensor protection |
| 04301007 | nutsii loogu jiro 3/8-24 ee la isticmaalo si loo dhisaynayo probe-ka iyo waxyaabaha loo isticmaalo si loo xoojiyo dhaqso |
| 04301008 | M10 x 1 probe lock nut with safety wire holes for secure probe mounting |
| 330153-01 | bakilka iloogaa 3300 XL oo ku yaal iloogaa ClickLoc, sleeves, tubing, iyo tape ee silicone |