Ainm an Táirghe:3300 XL 8 mm Proximity Probes
Ainm an Bhrainde:Bently Nevada
Uimhir an Mhodail: 330103-00-05-50-12-00
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp :+86 18159889985
Ríomhphost :[email protected]
Ainm Branda: |
Bently Nevada |
Cód Samhail: |
330103-00-05-50-12-00 |
Doras chuí: |
SAM |
Sonraí um phacáistiú: |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
Am múchta: |
ar stoc |
Téarmaí íocaíochta: |
T/T |
|
Bainisteoir Díol: |
Stella |
|
Seol ríomhphost: |
|
|
Teagmháil trí WhatsApp: |
| Earra | Sonraí |
|---|---|
| Múnla táirge | 330103-00-05-50-12-00 |
| Sraith | córas 3300 XL 8 mm do Mhionghabháil |
| Cineál | Súileadh giorrúcháin eddy |
| Cineál Snáithín | M10 x 1 méadrach |
| Cineál an tionscnamh | Comhartha aistriúcháin & crochadh gan teagmháil |
| Raon Líneach | Tuaslagh thart ar 2 mm |
| An beart a molta do ghabháil | ~1.27 mm (50 mils) |
| Teocht Oibriúcháin | -52°C go +177°C |
| Cineál cábla | Tri-ghaolach le insiléadh FEP |
| Toisí | Brigh ag brath ar an gcomhdhúileacht (fadtáirgeadh an phroibé le haghaidh oiriúnaithe) |
| Meáchan | Tuaslagh thart ar 0.32–0.7 kg (brigh ag brath ar an gcóras) |
Is é an 330103-00-05-50-12-00 cuid den tsraith transduiceoirí gairdheachta Bently Nevada 3300 XL 8 mm, a dearadh chun lámhach ar thiomáint agus ar shuíomh le cruinneas ard i miasanna rothartha. Oibríonn sé mar bhall príomhphróibé laistigh de chóras tomhaisteoir cothromchúrsa iomlán, ag soláthar tuiscint sholéir gan teagmháil ar dhíscaoileadh an sreang agus ar bhéimeanna dínamacha an t-iomlaithe i dtimpeallachtaí tionsclaíocha.
Mar chuid den ardán 3300 XL, cuirtear leis go héasca cáblaí leathnaithe agus scannáin Proximitor a chualata, ag cinnti aistriú síniala staible agus cruinneas tomhaisteoir leanúnach. Úsáidtear an córas go forleathan i mbuailtí, i gcomhphrósóirí, agus i miasanna eile le bearings le scannán fluid, áit a bhfuil lámhach ar choinníollacha tábhachtach do shábháilteacht oibriúcháin.
Tá an próibé déanta don úsáid thionsclaíoch uafásach, ag soláthar fíorthaobh meicniúil láidir, fiúntacht in aghaidh EMI/RFI, agus feidhmíocht staible ar fud réimeas teas leathnaithe, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach do leagan amach fadtéarmach i gcórais uathoibriúcháin agus cosainta dúnta.
C1: Ar a dtugtar 330103-00-05-50-12-00?
F1: Úsáidtear é chun crochadh agus torthaí neamh-thagannach a mheas i meaisíní rothartha mar shampla turbsíní agus comhghlútaoirí.
C2: An bhfuil sé comhoiriúnach le comphoirt eile den tsraith 3300 XL?
F2: Sea, oibríonn sé le cábáiní sárléir 3300 XL agus le sensóirí Proximitor mar chuid de chóras iomlán.
C3: Cén t-ionsaí a úsáidtear go coitianta sa thionchar seo?
A3: Úsáidtear é go forleathan i gcóras gheiniúna cumhachta, i gcóras ola agus ceimiceach, i dtionscnaimh stáin, agus i gcóras uathoibriú industrial.
Ceist 4: An féidir leis oibriú i timpeallachtaí teasa ard?
A4: Tá, dearadh air chun oibriú go reliabailteach ag teochtaí ó -52°C go +177°C.
C5: An dtacaíonn sé le tomhas a dhéanamh ar choscán agus ar shuíomh?
F5: Tá, tacaíonn sé le haghaidh tomhas a dhéanamh ar choscán dhaonra (dynamic vibration) agus ar shuíomh staighre staighre (static shaft position monitoring).
| uimhir | cur i láthair |
|---|---|
| 141078 | lámhleabhar an Chóras Transduicéara 3300 XL 8 mm agus 3300 5 mm |
| 175751 | 3300 XL, cás crua-ghalvánaithe iolrach, 12"×12"×6", tacann suas le 8 shensóir Proximitor le suíomh DIN nó 6 shensóir le suíomh ar phainéal, ceadaithe de réir ATEX Zone 0/1 |
| 176467 | córas 3300 XL i stáin dhian, 12"x8"x6", ag tacú le go dtí 4 shensóir Proximitor le ceangal DIN nó le ceangal ar phainéal, díolta de réir ATEX Zone 0/1 |
| 330181 | 3300 XL, tiomáint iolrach as stáinine ina bhfuil an-chuid úsáid, 13"x9.5"x7", tacaíonn sé le go dtí 8 sheansóir Proximitor a mheasann ar DIN nó le 6 sheansóir a mheasann ar phainéal, ceadaithe don cheantar contúirteach (ATEX Zone 0/1, North American Division 1/2) |
| 02120015 | Síolchábla réimsí 1.0 mm² (18 AWG), cábla trí-thiúinithe le scáthán agus le sreang díothaigh, fad a dhéanann an t-úsáideoir a chur in eagar |
| 138492-01 | Bosca suiteála a chuirtear ar phainéal in ionad an bhosca reatha |
| 138493-01 | Bosca suiteála a chuirtear ar DIN i n-ionad an bhosca reatha |
| 148722-01 | plug tástála 3300 XL le comhéadan 3 phinn, sreangacha le dathanna éagsúla agus pluganna banana chun tástáil a dhéanamh ar bhríseanna an sheansóra Proximitor gan an tsamhlú sa réigiún a bhaint amach |
| 04310310 | bosca sceapáin do sheansóir Proximitor 3300 XL a mheasann ar phainéal, sceapáin 6-32 UNC atá cruthaithe le thréith (4 sceapán riachtanach in aghaidh an tseansóra, mar chuid den tionscadal de réir caighdeáin leis na tiomáintí) |