Ainm Táirge: súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330103-00-12-10-02-CN
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Ainm Eile
330103-00-12-10-02-CN Proximity Probe
proba Reachtachta Eadraíochta 3300 XL 8 mm
proba Chruithniúcháin 3300 XL 8 mm
3300 XL Shaft Position Sensor
Broscaire monatóra taoide inbhéartach do thionscal
Sensóir Eddy Current Displacement
Sensar monatóireachta meicníochta rothartha
3300 XL Dynamic Vibration Probe
An Bently Nevada 330103-00-12-10-02-CN is é seo probeardacht ard-chruinne 3300 XL 8 mm atá deartha le haghaidh monatóireacht leanúnach ar mhaisíní rotharacha. Tugann sé tomhas cruinn ar an suíomh státa agus ar an gcrith dinimiciúil do thurbiní, comhphrósóirí, mótarí, agus oiriúnaí coisithe le scagadh fluide.
Tá fad iomlán an bhréige 120 mm, tá cábla caighdeánach 1.0 méadar ann, agus tá ceangalóir co-axial beag ClickLoc ann chun a chinntiú go mbeidh aistriú an shínimh slán agus staible. Soláthraíonn an tsealáil Viton® láidir le haghaidh oiríniúcháin an ghluaisteáin cosc ar tharlaíochtaí timpeallachta, rud a chuireann cosc ar tharlaíochtaí timpeallachta i dtuilleamh d’fheidhmeanna tionsclaíocha doiléirsithe.
Tá teicneolaíochtaí TipLoc agus CableLoc paitinnithe leis an 330103-00-12-10-02-CN a fheabhsaíonn an neart meicniúil agus an coinneáil cábla. Tugann dearadh an CableLoc neart tarrthála de 330 N (75 lbf), rud a cabhraíonn le forbairt ar dhícheangal gan intinn ar an gcábla agus a fheabhsaíonn an oiriúnacht fadtéarmach don oibriú.
Deartha ar son comhoiriúnachta le comphoirt na sreinge 3300 XL agus na sreinge 3300 nach bhfuil XL, agus cuirtear an bréig anseo go héasca leis na seansóirí Proximitor atá ann cheana agus leis na cáblaí leathnaithe. Tá a sheansóir shínimh staible agus a thógáil chun feidhmiú fada téarmach ina áit idéalach do chóras rianú coinníollacha an mheaisín, aistriúcháin agus crochadh.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330103-00-12-10-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330103-00-12-10-02-CN |
| Tomhas | 1.8x1.6x122 cm |
| Meáchan | 0.1KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Ábhar sealaithe an phroib | Viton® O ring |
| An fhad is lú gan bhéimeanna | 0 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 120 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Íogairt ar an Soláthar | Níos lú ná 2 mV athrú sa théachta aschuir in aghaidh gach volt athrú sa théachta ionchuir |
1. Cad é fad an chaiblé 330103-00-12-10-02-CN?
An 330103-00-12-10-02-CN lena n-áirítear caiblí caighdeánach de 1.0 méadar (3.3 troigh).
2. Cad iad na buntáistí a thagann leis na dearadh TipLoc agus CableLoc sa 330103-00-12-10-02-CN?
An 330103-00-12-10-02-CN buntáiste ó theicneolaíocht TipLoc le haghaidh ceangail níos láidre ar bharr an phroib, agus ó theicneolaíocht CableLoc le haghaidh neart níos fearr tarraingt an chabála agus ceangail shiúrtha.
3. Cén sórt feidhmeanna is oiriúnach don 330103-00-12-10-02-CN?
An 330103-00-12-10-02-CN is oiriúnach do fheidhmeanna monatóireachta turbsíní, comhbhrúchóirí, gluiníní, agus meaisíní le mbearings scuabtha le hinmheáin.
4. Cé chomh stábla an t-aschur síniala den 330103-00-12-10-02-CN?
An 330103-00-12-10-02-CN coimeádann sé aschur síniala stáblach leathnú níos lú ná 2 mV san voltáil aschuir in aghaidh gach voltáil athraithe sa voltáil ionchuir.
5. An gcomhoiriúnach an 330103-00-12-10-02-CN le córais na sraith 3300 atá ann cheana?
Is féidir, an 330103-00-12-10-02-CN is iomlán comhoiriúnach le sensóirí Proximitor na sraith 3300 XL agus na sraith 3300 nach XL, agus le cabáil leathnaithe.