Όνομα Προϊόντος: 3300 XL 8 mm Proximity Probes
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330103-00-12-10-02-CN
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
Εναλλακτικό όνομα
προσεγγισιακός αισθητήρας 330103-00-12-10-02-CN
αισθητήρας επαγωγικού ρεύματος (eddy current) 3300 XL 8 mm
αισθητήρας δόνησης 3300 XL 8 mm
αισθητήρας θέσης άξονα 3300 XL
Βιομηχανικός αισθητήρας παρακολούθησης δόνησης
Προσεγγισιακός αισθητήρας επαγώμενων ρευμάτων (eddy current)
Αισθητήρας Παρακολούθησης Περιστρεφόμενων Μηχανημάτων
δυναμικός αισθητήρας δόνησης 3300 XL
Ο Bently Nevada 330103-00-12-10-02-CN είναι ένας υψηλής ακρίβειας προσεγγισιακός αισθητήρας 3300 XL 8 mm, σχεδιασμένος για συνεχή παρακολούθηση περιστρεφόμενων μηχανημάτων. Παρέχει ακριβείς μετρήσεις στατικής θέσης και δυναμικής δόνησης για τουρμπίνες, συμπιεστές, κινητήρες και εξοπλισμό με υδροδυναμικά έδρανα.
Το προβοσκίδιο διαθέτει συνολικό μήκος περιβλήματος 120 mm, τυπικό καλώδιο μήκους 1,0 μέτρου και συνδέσμη Miniature coaxial ClickLoc για ασφαλή και σταθερή μετάδοση σήματος. Η ανθεκτική σφράγιση με O-ring Viton® παρέχει εξαιρετική προστασία από το περιβάλλον σε απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές.
Το μοντέλο 330103-00-12-10-02-CN ενσωματώνει τις κατοχυρωμένες με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας τεχνολογίες TipLoc και CableLoc, οι οποίες βελτιώνουν τη μηχανική αντοχή και την αντοχή του καλωδίου. Ο σχεδιασμός CableLoc προσφέρει δύναμη τραβήγματος 330 N (75 lbf), συμβάλλοντας στην πρόληψη ακούσιας αποσύνδεσης του καλωδίου και βελτιώνοντας την αξιοπιστία λειτουργίας σε μακροπρόθεσμη βάση.
Σχεδιασμένο για συμβατότητα με τα συστατικά της σειράς 3300 XL και μη-XL 3300, το προβοσκίδιο ενσωματώνεται απρόσκοπτα με τους υπάρχοντες αισθητήρες Proximitor και επεκτάσεις καλωδίων. Η σταθερή έξοδος σήματός του και η ανθεκτική κατασκευή του το καθιστούν ιδανικό για συστήματα παρακολούθησης ταλαντώσεων, μετατοπίσεων και κατάστασης μηχανημάτων.
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
|
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας |
1 ΤΕΜΑΧΙΟ |
|
Τιμή |
Επικοινωνήστε με την Winnie |
|
Λεπτομέρειες Συσκευασίας |
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο |
|
Χρόνος παράδοσης |
3–7 ημέρες |
|
Όροι Πληρωμής |
T/T |
|
Μέθοδος Αποστολής |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Ικανότητα προμήθειας |
Σε απόθεμα |
| Όνομα Προϊόντος | Προσεγγισιακά προβλήματα Bently Nevada 330103-00-12-10-02-CN 3300 XL 8 mm |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Αριθμός Μέρους | 330103-00-12-10-02-CN |
| Διαστάσεις | 1,8x1,6x122εκ |
| Βάρος | 0.1KG |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Υλικό σφράγισης προβολέα | Δακτύλιος Viton® O |
| Ελάχιστο μήκος χωρίς σπείρωμα | 0 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους Περιβλήματος | 120 χιλιοστά |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 1,0 μέτρο (3,3 πόδια) |
| Επιλογή Συνδετήρα και Τύπου Καλωδίου | Μικροσυνδέτης Miniature coaxial ClickLoc, τυπικό καλώδιο |
| Ευαισθησία τροφοδοσίας | Μεταβολή λιγότερο από 2 mV στην τάση εξόδου ανά βολτ μεταβολής στην τάση εισόδου |
1. Ποιο είναι το μήκος του καλωδίου του 330103-00-12-10-02-CN;
Ο 330103-00-12-10-02-CN περιλαμβάνει ένα τυπικό καλώδιο μήκους 1,0 μέτρου (3,3 ποδιών).
2. Ποια είναι τα πλεονεκτήματα των σχεδιασμών TipLoc και CableLoc στο 330103-00-12-10-02-CN;
Ο 330103-00-12-10-02-CN επωφελείται από την τεχνολογία TipLoc για ισχυρότερη πρόσδεση της αισθητήριας ακροδακτυλίου και από την τεχνολογία CableLoc για βελτιωμένη αντοχή σε εφελκυσμό του καλωδίου και ασφαλή πρόσδεση.
3. Σε ποιες εφαρμογές είναι κατάλληλο το 330103-00-12-10-02-CN;
Ο 330103-00-12-10-02-CN είναι κατάλληλο για εφαρμογές παρακολούθησης τουρμπινών, συμπιεστών, κινητήρων και μηχανημάτων με υδροδυναμικά έδρανα.
4. Πόσο σταθερή είναι η έξοδος σήματος του 330103-00-12-10-02-CN;
Ο 330103-00-12-10-02-CN διατηρεί σταθερή έξοδο σήματος με αλλαγή μικρότερη των 2 mV στην τάση εξόδου ανά 1 V αλλαγής στην τάση εισόδου.
5. Είναι συμβατό το 330103-00-12-10-02-CN με τα υπάρχοντα συστήματα σειράς 3300;
Ναι, το 330103-00-12-10-02-CN είναι πλήρως συμβατό με τους αισθητήρες Proximitor σειράς 3300 XL και μη-XL και τα καλώδια επέκτασης.