Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330103-00-12-10-02-CN
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Magaca Kala duwan
qorshooyinka Dhexdooda 330103-00-12-10-02-CN
qorsho Qorsho Eddy Current 3300 XL 8 mm
qorsho Qorsho Xarashka 3300 XL 8 mm
sensorka Xagga Shaafka 3300 XL
Probe ee monitoring ee vibration iyo gidaarka
Qorshaha Eddy Current Displacement
Qorsho la xiriira mashinada la jiraa
qorshooyinka Dheerka Jirro 3300 XL
Waxaa Bently Nevada 330103-00-12-10-02-CN waa qorshooyinka dhexdooda 3300 XL 8 mm oo leh xaqiijinta sare ee la sameeyo si loo hubiyo shaqada qaabka guurka. Wuxu si cad ugu yeero xagga shaafka iyo dheerka jirro ee turbiinaha, kompreesheraha, mootoraha, iyo waxyaalaha oo leh shaafka dhinacda
Qorshaha wuxu leeyahay inay leedahay 120 mm ka badan oo dheeriyada guud ee qorshaha, kabelka caadi ah ee 1.0 mitir, iyo kooniksiyanka Coaxial Yaryar ee ClickLoc si ay ugu dhisaaan dhaqso ku xidhan iyo dhaqso ku xidhan ee waraabo. Qabxidhka O ring ee Viton® ee qabasho wuxu leeyahay inay siiyaan ilmo gaar ah ee dhulka ka dib marka la isticmaalo qorshaha guud ee qalaf-gaarka ah.
330103-00-12-10-02-CN wuxu leeyahay tekinoolojiyada TipLoc iyo CableLoc ee la xiriira, taasoo ku saabsanaysa xagga qalaf-gaarka ah iyo ku saabsanaysa kabelka. Xagga CableLoc wuxu leeyahay dhaqso 330 N (75 lbf), taasoo ku saabsanaysa kabelka ka baxa maraakiib ah iyo ku saabsanaysa dhaqso ku xidhan ee dhammaan xagga la isticmaalo.
Waxa lagu sameeyay si ay ugu dhisaaan 3300 XL iyo 3300 XL aan la isticmaalin, iyo waxa lagu dhisaa tiro badan ee sensors ee Proximitor iyo kabelka la isticmaalo. Dhaqso ku xidhan ee waraabo iyo qabxidhka qalaf-gaarka ah wuxu leeyahay inay noqdaan mid ka badan oo la isticmaalo si loo hubiyo dhaqso, dhaqso ku xidhan, iyo heerka qaabka qalaf-gaarka ah.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330103-00-12-10-02-CN 3300 XL 8 mm Qorsho Qorsho |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| ISIMKA QOOR | 330103-00-12-10-02-CN |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x122cm |
| Miisaanka | 0.1kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Kii qabta probe-ka | Viton® O ring |
| Ugu yar ee dheeradda aan la qaybin karin | 0 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 120 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Xasaasiyadda sahayda | Kala duwanaanshaha ka yar ee jawaabta dhinaca ku jira 2 mV kasta oo jawaabta dhinaca ku jira volt ah |
1. Waa maxay farqiga qabalka 330103-00-12-10-02-CN?
Waxaa 330103-00-12-10-02-CN waxay ku yaal 1.0 mitir (3.3 feet) qabalka caadiga ah.
2. Waa maxay faahfaahinta TipLoc iyo CableLoc ee 330103-00-12-10-02-CN?
Waxaa 330103-00-12-10-02-CN waxay isticmaali doonaan teknoolojiyada TipLoc si loo yareeyo xoogga qabalka iyo teknoolojiyada CableLoc si loo yareeyo xoogga qabalka iyo la soo gudbiyo qabalka.
3. Waa maxay waxyaalaha lagu isticmaali karaa 330103-00-12-10-02-CN?
Waxaa 330103-00-12-10-02-CN waxay noqon karaan kuwa lagu raacdo turbiinaha, kompreesheraha, mootoraha, iyo maashinka lagu raacdo xoogga leh.
4. Waa maxay xoogga sida la soo bixiyo 330103-00-12-10-02-CN?
Waxaa 330103-00-12-10-02-CN waxay ku jiraan xoogga soo bixiyo la isku daynayo, oo aan lahayn 2 mV ka yar oo isku beddelka xoogga soo bixiyo per volt ka yar oo isku beddelka xoogga soo gudbiyo.
5. Ma 330103-00-12-10-02-CN wuxuu la xidhiidha kartaa nidaamka hore ee 3300?
Haa, 330103-00-12-10-02-CN wuxuu la xidhiidha kartaa guud ahaan saansarka 3300 XL iyo 3300 series ee aan XL ahayn oo ku saabsan Proximitor, iyo kabelka la eegayo.