BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Qorsho Iyo Qorsho Ka Dhowow
Magaca Alaabta: 3300 NSv Proximity Probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330910-10-22-10-01-CN
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
  • Faahfaahin
  • QAB QORSHIYO
  • Xoggaarka
  • Sharaxaad
  • Isku-jirka Muhiimka ah
  • Faa'iidooyinka
  • Codsiyada
  • Fariin iyo Xisbiyaha
  • Bixiyo Oo La Sameeyo
faahfaahin
Magaca Caruurta Bently Nevada
Lambarka Model 330910-10-22-10-01-CN
Gaalka Xarunta Dhalinyarada Amerikanka
Warantii boqortooyada 12 Bulsho
Wadajirka Lacagta T/T
Gaadiidka DHL/UPS/EMS/Fedex...
QAB QORSHIYO
Biyoolka:
Email:
WhatsApp:
Jim Pei
[email protected]
Xoggaarka
Magaca alaabta BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Qorsho Iyo Qorsho Ka Dhowow
Sameynta Bently Nevada
Nooca Alaabta 3300 NSv Proximity Probe
ISIMKA QOOR 330910-10-22-10-01-CN
Cabbirrada 110x2x2cm
Miisaanka 0.16KG
Goobta la soo diray Xiamen, Siin
Dalka guurka Dhalinyarada Amerikanka
Xaalad Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga
Xagga aan korka lahayn 10=100 mm
Xagga guud ee qorshooyinka 22=220 mm
Xagga guud ee qorshooyinka 10=1.0 mitir (39 in)
Abyooyinka Qalabka Qorshaha Polyphenylene sulfide (PPS)
Abyooyinka Qalabka Qorshaha AISI 304 dhinac-dhinac oo ka mid ah dhinac-dhinac kala duwan
Noqon lambar koaksyal 75 Ω, oo la xiriira karaa FEP
Qayb Kaxarada 10 kΩ
Furaha Caadiga ah ee Proximity Probe 1.0 mm (40 mils)
Caano Caano -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +351°F)
Sharaxaad
Lagu guurayay in lagu qorso xagga qalabka yar, waxa uu kala duwan yahay in uu ku xisaabin doono xagga radiaalka (radial vibration) ee shaftada ka yar ee 51 mm iyo xagga axiaalka (axial position) ee dhammaan dhinaca ka yar ee 15 mm. Sida qaybta ugu muhiimaysa ee 3300 XL NSv Transducer System, wuxuu badbaadiyaa beddelka fogaadka (gap changes) u dhexeeya qalabka (probe tip) iyo dhinaca la xidhiidha (conductive surfaces) ilaa isku dhafan (proportional) oo ah sinyalaha voltaaj, taasoo kaga duwan yahay in lagu heerayo xagga jirrada (static) iyo xagga dhaqanka (dynamic) ee mashinada. Qalabka kuwa badan (robust construction) iyo xagga gaarka ah ee joojinta (wide temperature tolerance) waxa ay ku dhashaan in ay ugu fududeyn karaan xagga aasaaska (industrial environments) ee ku jira xagga xun.
Isku-jirka Muhiimka ah
Waxaa BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Qorsho Iyo Qorsho Ka Dhowow wuxuu leeyahay inuu leeyo 100 mm ka yar ee aan la qaybin (unthreaded length) iyo 220 mm ka yar ee dhammaan dhinaca (overall case length), oo leh jumladooda dhammaan ee cable-ka 1.0 meter (39 inches). Wuxuu isticmaalaa ClickLoc connector-ka ka yar (miniature coaxial ClickLoc connector) oo leh qalabka caadiga ah (connector protector) iyo cable-ka coaxial ee leh FEP-insulated 75 Ω taasoo kaga duwan yahay inuu ugu fududeyn karaan sinyalaha (stable signal transmission).
Qalabka qorshaha waxa uu sameeyo polyphenylene sulfide (PPS), halkaas oo qorshaha waxa uu sameeyo ka mid ah dhinaca AISI 304 stainless steel si loo isticmaalo dhammaan wakhtiga. Wuxuu shaqayaa leh 10 kΩ load resistance, waxaana la sameeyo qorshaha caadi ah ee 1.0 mm (40 mils). Qaabka shaqaynta iyo qaabka la wareegayo wuxuu yahay -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +351°F). Qeexdarrada jirka wuxuu yahay 110 × 2 × 2 cm, waxaana la sameeyo buurta 0.16 kg.