Назва продукту: проксі-датчик 3300 NSv
Назва бренду: Бентлі Невада
Номер моделі: 330910-10-22-10-01-CN
Місце походження: Сполучені Штати
Гарантія: 12 місяців
WhatsApp:+86 18020776782
Електронна пошта: [email protected]
огляд
| Назва товару | проксі-датчик 3300 NSv |
| Назва бренду | Бентлі Невада |
| Номер моделі | 330910-10-22-10-01-CN |
| Місце походження | США |
| Гарантія | 12 місяців |
| Спосoby оплати | T/T |
| Відправка | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Продаж: |
Ел. пошта: |
WhatsApp: |
|
Цзінь Пей |
| Назва товару | Датчик наближення BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv |
| Виробник | Бентлі Невада |
| Тип продукту | проксі-датчик 3300 NSv |
| Номер деталі | 330910-10-22-10-01-CN |
| Розміри | 110×2×2 см |
| Вага | 0.16KG |
| Місце відправлення | Сямен, Китай |
| Країна-виробник | США |
| Стан | Новий та оригінальний у заводській упаковці |
| Варіант довжини нерізьбленої частини | 10 = 100 мм |
| Варіант загальної довжини корпусу | 22 = 220 мм |
| Варіант загальної довжини | 10 = 1,0 м (39 дюймів) |
| Варіант з'єднувача та кабелю | 01 = мініатюрний коаксіальний роз’єм ClickLoc із захисним елементом роз’єму та стандартним кабелем |
| Матеріал наконечника датчика | Поліfenilen сульфід (ППС) |
| Матеріал корпусу датчика | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Тип кабелю | коаксіальний кабель 75 Ом із ізоляцією з фторетиленпропілену (FEP) |
| Опору навантаження | 10 кОм |
| Стандартний зазор датчика | 1,0 мм (40 милів) |
| Робоча температура | від −52 °C до +177 °C (від −62 °F до +351 °F) |
Труби Датчик наближення BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv — це компактний вихрострумовий датчик наближення, спеціально розроблений для безконтактного вимірювання вібрації та положення валу в застосуваннях із обмеженим простором для монтажу. Він ідеально підходить для ситуацій, коли конструктивні обмеження (наскрізне отвірне розташування, бічний або задній огляд) перешкоджають використанню стандартних датчиків 3300 або 3300 XL діаметром 5 мм і 8 мм.
Оптимізований для вимірювання малих об'єктів: забезпечує точне вимірювання радіальних вібрацій на валках діаметром менше 51 мм та осьового положення на поверхнях площею менше 15 мм. Як частина трансдюсерної системи 3300 XL NSv, перетворює зміни зазору між кінцем датчика та провідними поверхнями в пропорційні напругові сигнали, що дозволяє точно контролювати як статичні, так і динамічні стан машини. Його міцна конструкція та широкий діапазон робочих температур забезпечують надійну роботу в складних промислових умовах.
Труби Датчик наближення BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv має не нарізану ділянку довжиною 100 мм та загальну довжину корпусу 220 мм; загальна довжина кабелю — 1,0 метра (39 дюймів). Використовує мініатюрний коаксіальний роз’єм ClickLoc із захисним елементом та коаксіальний кабель із ізоляцією з фторетиленпропілену (FEP) з харakterистичним опором 75 Ом для стабільної передачі сигналу.
Наконечник зонда виготовлено з поліфеніленсульфіду (PPS), а корпус виконано з нержавіючої сталі марки AISI 304 для забезпечення міцності. Зонд працює з навантажувальним опором 10 кОм і підтримує стандартний зазор зонда 1,0 мм (40 мил). Діапазон робочих і температур зберігання: від −52 °C до +177 °C (від −62 °F до +351 °F). Габаритні розміри виробу: 110 × 2 × 2 см, маса — 0,16 кг.
Труби Датчик наближення BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv спеціально розроблено для встановлення в тісних і обмежених умовах, що дозволяє виконувати точні вимірювання там, де стандартні зонди застосувати неможливо. Його компактна конструкція забезпечує високоточне спостереження за малими валами та цілями.
Міцний наконечник із PPS та корпус із нержавіючої сталі забезпечують високу стійкість до температурних впливів, корозії та механічних навантажень. З’єднувач ClickLoc із захисним дизайном підвищує надійність з’єднання та спрощує монтаж. Широкий діапазон робочих температур забезпечує стабільну роботу в екстремальних промислових умовах. Крім того, пристрій має високу сумісність із існуючими системами 3300 XL NSv, що дозволяє легко оновлювати застарілі системи.
Це Датчик наближення BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv широко використовується в системах моніторингу для невеликих або обмежених у просторі обертових машин, зокрема турбін, компресорів, насосів, двигунів та іншого промислового обладнання. Особливо підходить для застосувань із валами невеликого діаметра або обмеженим доступом для кріплення.
Типові галузі застосування: нафтогазова промисловість, нафтопереробка, виробництво електроенергії та виробництво, особливо там, де потрібні компактні рішення у вигляді датчиків для точного моніторингу.
Труби датчик 330910-10-22-10-01-CN відіграє ключову роль у діагностиці машинного обладнання, постійно контролюючи зміщення валу та вібрацію. Це дозволяє виявляти несправності на ранніх стадіях, зокрема дисбаланс, невідповідне вирівнювання та аномальне осьове переміщення.
Крім того, пристрій підтримує функції Keyphasor, сигнали тахометра та визначення нульової швидкості, забезпечуючи важливі дані для аналізу швидкості та фази. Завдяки наданню точних вимірювань у реальному часі він сприяє реалізації стратегій прогнозного технічного обслуговування, зменшує ризик неочікуваних відмов і підвищує загальний рівень захисту обладнання, його безпеки та надійності.