BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv အနီးစပ်မှု စူးစမ်းခြင်း စီးပွားရေးကိရိယာ
ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 NSv ပရိုက်စီမှ ပရိုဗ်
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: ၃၃၀၉၁၀-၁၀-၂၂-၁၀-၀၁-CN
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
  • အကြ overview
  • ဆက်သွယ်ရန်
  • သတ်မှတ်ချက်များ
  • ဖော်ပြချက်
  • အဓိက စွမ်းဆောင်ရည် အချက်များ
  • အားသာချက်များ
  • အသုံးပြုမှုများ
  • စစ်ဆေးရေးနှင့် ကာကွယ်ရေး
  • အကြံပေးထားသော ထုတ်ကုန်များ
အကြ overview
ဘရာน်ဒ်အမည် Bently Nevada
ဆင်ကြွလာရာနေရာ အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက် 12 လ
ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများ T⁄T
ပို့ဆောင်မှု DHL/UPS/EMS/Fedex...
ဆက်သွယ်ရန်
ရောင်းချမှု:
အီးမေးလ် -
ဝပ်စပ်:
ဂျင်း ပေ
[email protected]
သတ်မှတ်ချက်များ
အရွယ်အစား ၁၁၀x၂x၂ စင်တီမီတာ
အလေးချိန် 0.16KG
ပေးပို့ရမည့် နေရာ ဆီယာမ်၊ တရုတ်
မူရင်းနိုင်ငံ အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အခြေအနေ အသစ်နှင့် မူရင်း စက်ရုံထုပ်ပိုးမှုတွင် ရှိသည်
ချိတ်ဆက်မှုမရှိသော အလျားရွေးချယ်မှု 10=100 မီလီမီတာ
စုစုပေါင်းကိုယ်ထည်အရှည်ရွေးချယ်မှု 22=220 မီလီမီတာ
စုစုပေါင်းအလျားရွေးချယ်မှု ၁၀=၁.၀ မီတာ (၃၉ လက်မ)
ပရိုဘ် အဖျား၏ ပစ္စည်း ပေါ်လီဖင်နီလင် ဆူเฟိုင် (PPS)
ပရိုဘ်ကိုယ်ထည်ပစ္စည်း AISI 304 သံမဏိ (SST)
ကেဘルအမျိုးအစား 75 Ω ကိုအက်စီယယ်၊ FEP အုပ်ဖ покရှင်ပါ
ဝန်ထုပ်မှုဆန့်ကျင်မှု 10 kΩ
စံသတ်မှတ်ထားသော ပရိုဘ်အကွာအဝေး 1.0 mm (40 mils)
လုပ်ဆောင်ရေး အပူချိန် -52°C မှ +177°C (-62°F မှ +351°F)
ဖော်ပြချက်
အဓိက စွမ်းဆောင်ရည် အချက်များ
ပရိုဘ်အဖျားသည် ပေါလီဖင်နီလင် ဆာလ်ဖိုက် (PPS) ဖြင့် ပုံစေးထားပြီး၊ အိမ်ခြံမြေအုပ်စုသည် ခံနိုင်ရည်ရှိစေရန်အတွက် AISI 304 စတီလ်သံမဏိဖြင့် ပုံစေးထားပါသည်။ ၎င်းသည် 10 kΩ အလုပ်လုပ်မှုပိုင်းခြားခြင်း (load resistance) ဖြင့် အလုပ်လုပ်ပြီး စံနှုန်းအတိုင်း ပရိုဘ်အကွာအဝေး 1.0 mm (40 mils) ကို ထိန်းသိမ်းပါသည်။ အလုပ်လုပ်မှုနှင့် သိမ်းဆည်းမှုအပိုင်းတွင် အပူခါးခြင်းအများဆုံးအပိုင်းမှ -52°C မှ +177°C (-62°F မှ +351°F) အထိ ဖြစ်ပါသည်။ ယူနစ်၏ အရွယ်အစားများမှာ 110 × 2 × 2 cm ဖြစ်ပြီး အလေးချိန်မှာ 0.16 kg ဖြစ်ပါသည်။