BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Proximitatis Probula
Nomen producti: 3300 NSv Proximitatis Sonda
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330910-10-22-10-01-CN
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
  • Conspectus
  • Adloquere Nos
  • Specificationes
  • Descriptio
  • Parametri principes
  • Praeponuntur
  • Usus
  • Diagnostica et Protectio
  • Producta Commendata
conspectus
Nomen Marca Bently Nevada
Locus originis USA
Cautionis Tempus 12 menses
Modi Solutionis T/T
Shipment DHL/UPS/EMS/FedEx...
Adloquere Nos
Venditiones:
Epistula Electronica:
Whatsapp:
Iimus Pei
[email protected]
Specificationes
Nomen Producti BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Proximitatis Probula
Fabricator Bently Nevada
Product Type 3300 NSv Proximitatis Sonda
Numerus partis 330910-10-22-10-01-CN
Dimensiones 110×2×2 cm
Pondus 0.16Kg
Locus navandi Xiamen, Sinae
Patria Origin USA
Statu Nova et originalia in confectione fabricae
Longitudo non filetata Option 10 = 100 mm
Optio Longitudinis Totius Cassae 22 = 220 mm
Optio Longitudinis Totalis 10 = 1,0 metrum (39 pollices)
Materies Tipulae Sondae Sulfidum Polyphenyleni (PPS)
Materies Causae Probae AISI 304 ferrum chromatum (SST)
Genus cable 75 Ω coaxialis, FEP-involucratus
Onus resistentia 10 kΩ
Normale Probulae Interstitium 1.0 mm (40 milia)
Temperatura operativa -52°C ad +177°C (-62°F ad +351°F)
Descriptio
The BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Proximitatis Probula est compacta probula eddy-current pro proximitate, speciatim ad non-contactum mensuram vibrationis et positionis axis in applicationibus ubi spatium ad installationem angustum est. Optima est in casibus ubi limites ut foramen contrarium, visus lateralis aut visus posterior impedirent usum normalium probularum 3300 vel 3300 XL 5 mm et 8 mm.
Ad parvas res optimizatus, vibrationem radialem in axis minoribus quam 51 mm accurate metitur et positionem axialem in superficiebus minoribus quam 15 mm. Ut pars Systematis Transductoris 3300 XL NSv, mutationes inter spatium apicis probae et superficies conductrices in signa tensionis proportionalia convertit, quae praecisam supervisionem tam conditionum staticarum quam dynamicarum machinarum permittunt. Structura eius robusta et ampla tolerantia ad temperaturam operationem fidam in arduis ambientibus industrialibus garantit.
Parametri principes
The BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Proximitatis Probula habet longitudinem non filetatae partis 100 mm et longitudinem totalem casei 220 mm, cum longitudine totali cavi 1,0 metro (39 unciae). Utitur minuto conectore coaxiali ClickLoc cum protectore conectoris et cavo coaxiali 75 Ω FEP-insulato ad stabilem transmissionem signorum.
Extremitas probae ex polyphenyleno sulfuro (PPS) conficitur, dum corpus ex accipitro inox AISI 304 ad firmitatem fabricatur. Resistens onus 10 kΩ habet et interstitium probae normale 1,0 mm (40 mils) servat. Temperatura operativa et conservativa a −52°C usque ad +177°C (−62°F usque ad +351°F) est. Dimensiones unitatis 110 × 2 × 2 cm sunt, pondus 0,16 kg.