BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Yakınlık Probü
Ürün adı: 3300 NSv Yakınlık Probunu
Marka Adı: Bently Nevada
Model Numarası: 330910-10-22-10-01-CN
Menşei Yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Garanti: 12 Ay
Whatsapp: +86 18020776782
Email: [email protected]
  • Genel Bakış
  • Bizimle İletişime Geçin
  • Özellikler
  • Açıklama
  • Temel parametreler
  • Avantajlar
  • Uygulamalar
  • Teşhis ve Koruma
  • Önerilen Ürünler
genel Bakış
Marka Adı Bently Nevada
Üretim Yeri ABD
Garanti 12 Ay
Ödeme Yöntemleri T\/T
Sevkiyat DHL/UPS/EMS/FedEx...
Bizimle İletişime Geçin
Satış:
E-posta:
WhatsApp:
Jim Pei
[email protected]
Özellikler
Ürün adı BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Yakınlık Probü
Üretici Bently Nevada
Ürün Tipi 3300 NSv Yakınlık Probunu
Parça Numarası 330910-10-22-10-01-CN
Boyutlar 110x2x2 cm
Ağırlık 0.16 kg
Gönderim yeri Xiamen, Çin
Menşei Ülkesi ABD
Şart Yeni ve orijinal fabrika ambalajında
Dişsiz Uzunluk Seçeneği 10=100 mm
Genel Kasa Uzunluğu Seçeneği 22=220 mm
Toplam Uzunluk Seçeneği 10 = 1,0 metre (39 inç)
Prob Ucu Malzemesi Polifenil Sulfid (PPS)
Prob Kılıf Malzemesi AISI 304 paslanmaz çelik (SST)
Kablo Tipi 75 Ω koaksial, FEP yalıtımlı
Yük direnci 10 kΩ
Standart Prob Aralığı 1,0 mm (40 mil)
Çalışma sıcaklığı -52°C ile +177°C (-62°F ile +351°F)
Açıklama
The BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Yakınlık Probü dar montaj alanlarına sahip uygulamalarda şaft titreşimi ve pozisyonunun temassız ölçümü için özel olarak tasarlanmış, kompakt bir eddy-current (dolaylı akım) yakınlık probüdür. Standart 3300 veya 3300 XL 5 mm ve 8 mm problerinin kullanılmasını engelleyen gömme yuvası (counter bore), yan görünüm veya arka görünüm kısıtlamalarının söz konusu olduğu durumlarda idealdir.
Küçük hedefler için optimize edilmiştir; 51 mm'den küçük çaplı millerde radyal titreşimi ve 15 mm'den küçük yüzeylerde eksenel konumu doğru bir şekilde ölçer. 3300 XL NSv Transdüser Sistemi'nin bir parçası olarak, prob ucunun iletken yüzeylerle arasındaki açıklık değişimlerini orantılı gerilim sinyallerine dönüştürür ve böylece statik ile dinamik makine koşullarının her ikisinin de hassas izlenmesini sağlar. Dayanıklı yapısı ve geniş sıcaklık dayanımı, zorlu endüstriyel ortamlarda güvenilir çalışmayı garanti eder.
Temel parametreler
The BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Yakınlık Probü 100 mm uzunluğunda dişsiz kısmı ve 220 mm toplam muhafaza uzunluğuna sahiptir; toplam kablo uzunluğu 1,0 metredir (39 inç). Stabil sinyal iletimi için mini koaksial ClickLoc bağlayıcıya ve bağlayıcı koruyucuya sahip, 75 Ω'luk FEP yalıtımlı koaksial kablo kullanır.
Probun ucu polifenilen sülfür (PPS) malzemeden yapılmıştır; muhafaza ise dayanıklılık için AISI 304 paslanmaz çelikten üretilmiştir. Çalışma direnci 10 kΩ’dur ve standart prob aralığı 1,0 mm (40 mil) olarak korunur. Çalışma ve depolama sıcaklığı aralığı -52 °C ile +177 °C (-62 °F ile +351 °F) arasındadır. Cihazın boyutları 110 × 2 × 2 cm olup ağırlığı 0,16 kg’dır.