BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv közelítésérzékelő
Termék neve: 3300 NSv közelítési érzékelőből
Márkanév: Bently Nevada
Modellszám: 330910-10-22-10-01-CN
Származási hely: Egyesült Államok
Garancia: 12 hónap
Whatsapp: +86 18020776782
E-mail:[email protected]
  • Áttekintés
  • Lépjen kapcsolatba velünk
  • Specifikációk
  • Leírás
  • Magas szintű paraméterek
  • Előnyök
  • Alkalmazások
  • Diagnosztika és védelem
  • Ajánlott termékek
áttekintés
Márkanév Bently Nevada
Eredet helye USA
Garancia 12 hónap
Fizetési módszerek T/T
Szállítás DHL/UPS/EMS/FedEx...
Lépjen kapcsolatba velünk
Értékesítés:
E-mail:
WhatsApp:
Jim Pei
[email protected]
Specifikációk
Termék neve BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv közelítésérzékelő
Gyártó Bently Nevada
Termék típusa 3300 NSv közelítési érzékelőből
Cikkszám 330910-10-22-10-01-CN
Méretek 110×2×2 cm
Súly 0.16KG
Szállítási hely Xiamen, Kína
Származási ország USA
Állapot Új és eredeti gyári csomagolásban
Menet nélküli hossz opció 10 = 100 mm
Teljes tokhossz opció 22 = 220 mm
Teljes hossz opció 10 = 1,0 méter (39 hüvelyk)
Érzékelőhegy anyaga Polifenilén-szulfid (PPS)
Szenzorház anyaga AISI 304-es rozsdamentes acél (SST)
Kábel Típus 75 Ω-os koaxiális, FEP-szigetelésű
Töltési ellenállás 10 kΩ
Szabványos érzékelő réshely 1,0 mm (40 mil)
Működési hőmérséklet -52°C-tól +177°C-ig (-62°F-tól +351°F-ig)
Leírás
A BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv közelítésérzékelő ez egy kompakt örvényáramú közelítési érzékelő, amelyet kifejezetten a tengelyrezgés és -helyzet érintésmentes mérésére terveztek olyan alkalmazásokban, ahol korlátozott a felszerelési hely. Ideális azokra az esetekre, amikor a furatba való beépítés (counter bore), oldalnézeti vagy hátlátó szempontok megakadályozzák a szokásos 3300-as vagy 3300 XL 5 mm-es és 8 mm-es érzékelők használatát.
Kis célokra optimalizált, pontosan méri a tengelyek sugárirányú rezgését 51 mm-nél kisebb átmérő esetén, valamint az axiális helyzetet 15 mm-nél kisebb felületeken. A 3300 XL NSv érzékelőrendszer részeként a csúcs és a vezető felület közötti réshossz-változásokat arányos feszültségjelekké alakítja át, így lehetővé teszi a gépek statikus és dinamikus állapotának pontos figyelését. Robusztus kivitelének és széles hőmérséklet-tartománynak köszönhetően megbízhatóan működik igényes ipari környezetben.
Magas szintű paraméterek
A BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv közelítésérzékelő 100 mm-es menet nélküli hosszúsággal és 220 mm-es teljes ház hosszúsággal rendelkezik, a kábel összhossza 1,0 méter (39 hüvelyk). A jelek stabil továbbításához mini koaxiális ClickLoc csatlakozót és csatlakozóvédőt, valamint 75 Ω-os FEP-szigetelésű koaxiális kábelt használ.
A mérőfej hegye polifenilén-szulfidból (PPS) készül, a ház anyaga pedig az AISI 304 rozsdamentes acél, amely biztosítja a tartósságot. 10 kΩ-os terhelési ellenállással működik, és a szabványos mérőfej-távolság 1,0 mm (40 mil). Az üzemelési és tárolási hőmérséklet-tartomány -52 °C és +177 °C (-62 °F és +351 °F) között van. A készülék méretei 110 × 2 × 2 cm, tömege 0,16 kg.