BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Ойрхан бүсийн сорилт хэрэгсэл
Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 NSv Ойрхан бүтцэт сурвалжлагч
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330910-10-22-10-01-CN
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
  • Хойшоо тайлбар
  • Холбогдож үз
  • Техникийн шаардлагууд
  • Тайлбар
  • Үндсэн үзүүлэлтүүд
  • Давуу талууд
  • Хэрэглээ
  • Диагностика ба хамгаалалт
  • Санал болгож буй бүтээлүүд
хойшоо тайлбар
Брэндийн нэр Bently Nevada
Гарал үүсэл АНУ
Гаранти 12 сар
Төлбөрийн дундаж T/T
Илгээмж DHL/UPS/EMS/FedEx...
Холбогдож үз
Борлуулалт:
Имэйл:
WhatsApp:
Жим Пэй
[email protected]
Техникийн шаардлагууд
Хэмжээсүүд 110x2x2 см
Жин 0.16KG
Зарах газар Хямэн, Хятад
Эх орны улс АНУ
Нөхцөл Шинэ & Оригинал үйлдвэрлэлд хайрцагт хийж үүрдүүлнэ
Утасгүй уртын сонголт 10=100 мм
Бүрхүүлийн ерөнхий уртын сонголт 22=220 мм
Хэмжигчийн үзүүрний материал Полифенилен сульфид (PPS)
Пробын хайрцгийн материал AISI 304 байршингийн ган (SST)
Кабелийн төрөл 75 Ом коаксиал, FEP-халхлавчлагчтой
Ногоонд сэргийлэх хүч 10 кОм
Стандарт сорилтын зайн хэмжээ 1.0 мм (40 mils)
Ашиглалтын температур -52°C-с +177°C (-62°F-с +351°F)
Тайлбар
Жижиг зорилгоос хамааран оптимизацийн дараа, түүн дээр 51 мм-с бага диаметртэй шахтын радиал хөдөлгөөнийг нарийн тодорхойлж, 15 мм-с бага хэмжээтэй гадаргуу дээрх тэнхлэгийн байршлыг хэмжинэ. 3300 XL NSv датчик системийн нэг хэсэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөл......
Үндсэн үзүүлэлтүүд
Түүн BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Ойрхан бүсийн сорилт хэрэгсэл 100 мм урт нь гадна төвхнүүр бүхий хэсгүй, нийт хайрцаг урт нь 220 мм, кабелийн нийт урт нь 1,0 метр (39 инч). Түүнд жижиг хэмжээтэй коаксиал ClickLoc холбогч, холбогчийн хамгаалагч болон 75 Ом FEP-изоляциат коаксиал кабель ашиглагдаж, тогтвортой сигнал дамжуулалт хангагдаж буй.