Име на продукта: приближителен сондаж 3300 NSv
Търговска марка: Бентли Невада
Моделен номер: 330910-10-22-10-01-CN
Място на произход: Съединените американски щати
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp: +86 18020776782
Имейл: [email protected]
общ преглед
| Име на продукта | приближителен сондаж 3300 NSv |
| Име на марката | Бентли Невада |
| Номер на модел | 330910-10-22-10-01-CN |
| Място на произход | САЩ |
| Гаранция | 12 месеца |
| Методи на плащане | Т/T |
| Изпращане | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Продажби: |
Имейл: |
Whatsapp: |
|
Джим Пей |
| Име на продукта | BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Индуктивен датчик за близост |
| Производител | Бентли Невада |
| Вид продукт | приближителен сондаж 3300 NSv |
| Номер на част | 330910-10-22-10-01-CN |
| Измерения | 110×2×2 см |
| Тегло | 0.16KG |
| Място за доставка | Xiamen, China |
| Страна на произход | САЩ |
| Състояние | Ново и оригинално в заводско опаковка |
| Опция за дължина без резба | 10 = 100 мм |
| Опция за обща дължина на корпуса | 22 = 220 мм |
| Опция за обща дължина | 10 = 1,0 метър (39 инча) |
| Опция за конектор и тип кабел | 01 = Миниатюрен коаксиален щепсел ClickLoc с предпазител за щепсел и стандартен кабел |
| Материал на върха на зонда | Полифенилен сульфид (ППС) |
| Материал на корпуса на зонда | Неръждаема стомана AISI 304 |
| Тип кабел | коаксиален кабел с импеданс 75 Ω, изолиран с FEP |
| Устойчивост на натоварване | 10 kΩ |
| Стандартен зазор на датчика | 1,0 мм (40 мила) |
| Работна температура | -52 °C до +177 °C (-62 °F до +351 °F) |
Тръбите BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Индуктивен датчик за близост е компактен вихротоков индуктивен датчик за близост, специално проектиран за безконтактно измерване на вибрации и положение на валове в приложения с ограничено монтажно пространство. Той е идеален за случаи, при които конструктивните ограничения като потъващ отвор (counter bore), страничен или заден достъп не позволяват използването на стандартните датчици 3300 или 3300 XL с диаметър 5 мм и 8 мм.
Оптимизиран за малки цели, той точно измерва радиалните вибрации на валове с диаметър под 51 мм и осевото положение на повърхности с размер под 15 мм. Като част от трансдюсърната система 3300 XL NSv, той преобразува промените в разстоянието между върха на зонда и проводящите повърхности в пропорционални напрежения, което позволява прецизно наблюдение както на статичните, така и на динамичните работни условия на машината. Неговата здрава конструкция и широк обхват на работна температура гарантират надеждна работа в изискващи промишлени среди.
Тръбите BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Индуктивен датчик за близост има 100 мм ненарезана дължина и общата дължина на корпуса е 220 мм, а общата дължина на кабела е 1,0 метър (39 инча). Използва миниатюрен коаксиален щепсел ClickLoc с предпазител за щепсела и коаксиален кабел с изолация от FEP и импеданс 75 Ω за стабилна предаване на сигнала.
Върхът на зонда е изработен от полифениленсулфид (PPS), докато корпусът е изработен от неръждаема стомана AISI 304 за по-голяма издръжливост. Работи с товарно съпротивление 10 kΩ и поддържа стандартен разстояние между зондовете от 1,0 mm (40 mils). Работният и температурният диапазон за съхранение е от -52°C до +177°C (-62°F до +351°F). Габаритните размери на уреда са 110 × 2 × 2 cm, а теглото му е 0,16 kg.
Тръбите BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Индуктивен датчик за близост е специално проектиран за тесни и ограничени среди за монтаж, което позволява точни измервания там, където стандартните зонди не могат да се използват. Компактният му дизайн поддържа високоточен мониторинг на малки вала и цели.
Издръжливият връх от PPS и корпусът от неръждаема стомана осигуряват отлична устойчивост към температура, корозия и механично напрежение. Конекторът ClickLoc с защитна конструкция подобрява надеждността на връзката и опростява инсталацията. Широкият температурен обхват гарантира стабилна работа в екстремни промишлени условия. Освен това датчикът предлага отлична съвместимост с вече съществуващите системи 3300 XL NSv, което позволява лесни модернизации от остарели системи.
Това BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Индуктивен датчик за близост широко се използва в системи за мониторинг на малки или ограничени по пространство въртящи се машини, включително турбини, компресори, помпи, електродвигатели и друго промишлено оборудване. Особено подходящ е за приложения с валове с малък диаметър или с ограничен достъп за монтиране.
Типичните отрасли включват нефт и газ, петрохимическа преработка, електрогенерация и производство, особено там, където са необходими компактни сензорни решения за прецизен мониторинг.
Тръбите 330910-10-22-10-01-CN датчик има критично значение за диагностика на машини, като непрекъснато следи преместването на вала и вибрациите. Това позволява ранно откриване на неизправности като дисбаланс, несъосоставеност и аномално осево движение.
Той също поддържа функции на ключов фазов сигнал (Keyphasor), тахометрични сигнали и детекция на нулева скорост, като предоставя основни данни за анализ на скоростта и фазата. Чрез доставяне на точни измервания в реално време той подпомага стратегиите за предиктивно поддръжане, намалява риска от неочаквани откази и подобрява общата защита, безопасност и надеждност на оборудването.