BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Индуктивен датчик за близост
Име на продукта: приближителен сондаж 3300 NSv
Търговска марка: Бентли Невада
Моделен номер: 330910-10-22-10-01-CN
Място на произход: Съединените американски щати
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp: +86 18020776782
Имейл: [email protected]
  • Общ преглед
  • Свържете се с нас
  • Спецификации
  • Описание
  • Основни параметри
  • Предимства
  • Приложения
  • Диагностика и защита
  • Препоръчани продукти
общ преглед
Име на марката Бентли Невада
Място на произход САЩ
Гаранция 12 месеца
Методи на плащане Т/T
Изпращане DHL/UPS/EMS/FedEx...
Свържете се с нас
Продажби:
Имейл:
Whatsapp:
Джим Пей
[email protected]
Спецификации
Производител Бентли Невада
Измерения 110×2×2 см
Тегло 0.16KG
Място за доставка Xiamen, China
Страна на произход САЩ
Състояние Ново и оригинално в заводско опаковка
Опция за дължина без резба 10 = 100 мм
Опция за обща дължина на корпуса 22 = 220 мм
Материал на върха на зонда Полифенилен сульфид (ППС)
Материал на корпуса на зонда Неръждаема стомана AISI 304
Тип кабел коаксиален кабел с импеданс 75 Ω, изолиран с FEP
Устойчивост на натоварване 10 kΩ
Стандартен зазор на датчика 1,0 мм (40 мила)
Работна температура -52 °C до +177 °C (-62 °F до +351 °F)
Описание
Тръбите BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Индуктивен датчик за близост е компактен вихротоков индуктивен датчик за близост, специално проектиран за безконтактно измерване на вибрации и положение на валове в приложения с ограничено монтажно пространство. Той е идеален за случаи, при които конструктивните ограничения като потъващ отвор (counter bore), страничен или заден достъп не позволяват използването на стандартните датчици 3300 или 3300 XL с диаметър 5 мм и 8 мм.
Оптимизиран за малки цели, той точно измерва радиалните вибрации на валове с диаметър под 51 мм и осевото положение на повърхности с размер под 15 мм. Като част от трансдюсърната система 3300 XL NSv, той преобразува промените в разстоянието между върха на зонда и проводящите повърхности в пропорционални напрежения, което позволява прецизно наблюдение както на статичните, така и на динамичните работни условия на машината. Неговата здрава конструкция и широк обхват на работна температура гарантират надеждна работа в изискващи промишлени среди.
Основни параметри
Тръбите BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Индуктивен датчик за близост има 100 мм ненарезана дължина и общата дължина на корпуса е 220 мм, а общата дължина на кабела е 1,0 метър (39 инча). Използва миниатюрен коаксиален щепсел ClickLoc с предпазител за щепсела и коаксиален кабел с изолация от FEP и импеданс 75 Ω за стабилна предаване на сигнала.
Върхът на зонда е изработен от полифениленсулфид (PPS), докато корпусът е изработен от неръждаема стомана AISI 304 за по-голяма издръжливост. Работи с товарно съпротивление 10 kΩ и поддържа стандартен разстояние между зондовете от 1,0 mm (40 mils). Работният и температурният диапазон за съхранение е от -52°C до +177°C (-62°F до +351°F). Габаритните размери на уреда са 110 × 2 × 2 cm, а теглото му е 0,16 kg.