BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Scannáin Ghlacach
Ainm Táirge: 3300 NSv Proximity Probe
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330910-10-22-10-01-CN
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
  • Achoimre
  • Bain triail as teagmháil linn
  • Sonraíochtaí
  • Cur síos
  • Paraiméadair chroí
  • Buntáin
  • Feidhmeanna
  • Diagnóis agus Cosaint
  • Táirgí Molta
achoimre
Ainm an táirge 3300 NSv Proximity Probe
Ainm an Mharcála Bently Nevada
Uimhir Modhún 330910-10-22-10-01-CN
Áit Táirge SAM
Garantí 12 Mís
Modhanna Íocaíochta T/T
Seachadadh DHL/UPS/EMS/FedEx...
Bain triail as teagmháil linn
Sales:
Ríomhphost:
WhatsApp:
Jim Pei
[email protected]
Sonraíochtaí
Ainm an táirge BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Scannáin Ghlacach
Déantóir Bently Nevada
Cineál Ionlais 3300 NSv Proximity Probe
Uimhir an Chuid 330910-10-22-10-01-CN
Tomhas 110x2x2cm
Meáchan 0.16KG
Cónaí um shioladh Xiamen, An tSín
Dúnad SAM
Stádas Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail
Rogha Fad gan Bhéimeanna 10=100 mm
Rogha Fad Iomlán an Chás 22=220 mm
Rogha Fad Iomlán 10 = 1.0 méadar (39 orlach)
Materail an tsiopa báis Polifinilin sulfid (PPS)
Materail an Chásca Taispeána Stáinléar AISI 304
Cineál cábla co-axial 75 Ω, le insiléadh FEP
Friotaíocht luchtaithe 10 kΩ
Luasghap Caighdeánach an Phroib 1.0 mm (40 mils)
Teocht Oibriúcháin -52°C go +177°C (-62°F go +351°F)
Cur síos
An BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Scannáin Ghlacach is é seo proib thar a bheith chompacta bunaithe ar ghréineachta eddy nach bhfuil sé ag teastáil ach uaireanta a mheasadh ar ghluaisteán agus ar shuíomh an ghluaisin i dtionscail ina bhfuil spás suiteála teoranta. Is é an rogha is fearr do chásanna ina bhfuil srianta ar chiorcal, ar amharc taobh nó ar amharc ar chúl a chuireann bac ar úsáid na n-proib caighdeánach 3300 nó 3300 XL 5 mm agus 8 mm.
Cruthaithe le haghaidh spriocanna beaga, tomhaisteann sé go cruinn an t-oscailt radiaclach ar shiáiníní níos lú ná 51 mm agus an suíomh achoimre ar dhromchlaí níos lú ná 15 mm. Mar chuid den chóras trasduchtóir 3300 XL NSv, déanann sé tiontú ar athruithe sa ghearradh idir bharr an phroib agus dhromchlaí conducta, ag cruthú sainshníomhanna voltáis choibhéiseacha, rud a cheadaíonn monatóireacht thar a bheith cruinn ar choinníollacha na heochracha staighre agus dheimhneacha. Tugann a thógáil láidir agus a tholérans le teocht leathan oibriú oiriúnach i dtimpeallachtaí tionsclaíocha dúnta.
Paraiméadair chroí
An BENTLY NEVADA 330910-10-22-10-01-CN 3300 NSv Scannáin Ghlacach tá fad 100 mm gan thréith agus fad iomlán an chúlchás 220 mm aige, le fad iomlán an chabála 1.0 méadar (39 orlach). Úsáideann sé ceangalóir co-axial mionmhéideach ClickLoc le cosainteoir ceangail agus cabhlach co-axial 75 Ω le insiléadh FEP chun aistriú sainshníomh stábla.
Tá an t-ionsúchán déanta as polaifinilín sulfide (PPS), agus tá an chúlra déanta as cruachstáin AISI 304 chun é a bheith ina fheabhas. Oibríonn sé le frithghluaiseacht 10 kΩ agus coimeádann sé beartas caoladh ionsúcháin chaighdeánach de 1,0 mm (40 mils). Tá an raon teochta oibriúcháin agus stórála ó -52°C go +177°C (-62°F go +351°F). Is iad na toisí an aonaid 110 × 2 × 2 cm le meáchan de 0,16 kg.