Ainm Táirge: súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330101-00-20-10-02-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330101-00-20-10-02-05 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330101-00-20-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330101-00-20-10-02-05 |
| Tomhas | 1.5x1.3x110 cm |
| Meáchan | 0.06KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 0.0 in |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 2.0 in |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Cablach caighdeánach co-axial beag ClickLoc |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúnais CSA, ATEX, IECEx |
| Réim Tearmainn Oibríochta | ó -52°C go +177°C (an bhrainse chaighdeánach) |
| Rianú ar chumhacht | -17.5 Vdc go -26 Vdc (socrú ciarcuit nach mburnann) |
| An Tionchar Reatha Uasta | 12 mA |
| Féideraschur | 50 Ω |
| Íogaireacht ionchuir | Athraithe sa fhorbhreithniú < 2 mV/V |
| Raon Líneach | 0.25 go 2.3 mm (thart ar 10 go 90 mils) |
| An t-ullmhú radiaclach molta do chosc an ghotha | thart ar 1.27 mm (50 mils) |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Materail an tígh thar an bhréagán | Stáinléan AISI 303 nó 304 |
| Cablach an phroib | 75 Ω triaiceach, insilte le FEP (caighdeánach) |
An BENTLY NEVADA 330101-00-20-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe is teicneolaí aistriúcháin gaoithe-chuarta atá deartha chun stiúradh ar chineálacha ard-shainíochta de chrochadh, suíomh agus gluaiseacht na sreangbhearna i mheaisíní rothartha. Tá sé déanta ag Bently Nevada, agus is cuid den tsraith 3300 XL é a úsáidtear i gcóras táirgeachta coinníollach criticiúla.
Dearna an bhréagán seo chun a instealladh i mbearings le scannán leithscile, mar shampla tuirbíní, comhbhrúcháin, pumpaí agus motóirí. Tomhaisteann sé an fad idir bharr an bhréagáin agus aon uirlis chondúil, agus a thiontú i sínal leictreach a bheidh comhréireach le crochadh nó le suíomh na sreangbhearna. Le cábhlach 1,0 m (3,3 troigh), ceanglóir ClickLoc, agus tír chruthaithe as staenlís láidir, tá sé oiriúnach do thimpeallachtaí tionsclaíocha a éilíonn slándáil ard agus seasmhacht fhadtéarmach.
Tugtar uimhir páirte ar an mbhréagán 330101-00-20-10-02-05agus tá sé leathnaithe le 3/8-24 UNF caidreamh, dearadh gan armáil le fad iomlán de 1.0 m agus rogha fad an chás 2.0 in (5.08 cm). Úsáideann sé ceangal co-axial beag ClickLoc le comhréir chabhlach chaighdeánach chun suiteáil shasta agus sláintiúil.
Oibríonn sé le raon tomhas líneach ó 0.25 go 2.3 mm, tacaíonn sé le raon teochta ó –52°C go +177°C, agus éilíonn sé voltáis soláthair ó –17.5 Vdc go –26 Vdc le consumaíocht uasta reo 12 mA. Soláthraíonn an bhrúisín frithsheasmhacht as 50 Ω agus coimeádann sé seasmhacht ard le hathrú íogairte ionchuir níos lú ná 2 mV/V. Tá an t-inneall crochta déanta as Polyphenylene sulfide (PPS), agus tá an chúlcais déanta as stáinléan AISI 303/304, agus úsáideann an cabhlach insiléadh triaxial FEP 75 Ω.
Tá ceadúnas air faoi CSA, ATEX, agus IECEx, rud a fhágann gur féidir é a úsáid i dtimpeallachtaí tionsclaíocha contúirteacha. Sainíonn an córas freisin soilse radiaclach molta do chrochadh thar a bheith mar 1.27 mm (50 mils).
An BENTLY NEVADA 330101-00-20-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes soláthraíonn sé tomhas gan teagmháil ar ard-chruinneas, ag ligean le haghaidh braithe go hiomlán ar choscadh na sreang, ar an suíomh ocsaílach, agus ar aistriú meicniúil. Cinntíonn teicneolaíocht an bhrathaithe gaoithe iompraíochta a bheith ina fheidhmiú staible fiú i timpeallachta oilé, steame nó ard-theochta.
Déanann dearadh an chonnector ClickLoc luas a mhéadú agus éifeachtacht an t-ullmhúcháin a fheabhsú, ag laghdú an am nach féidir an t-uisce a úsáid le linn an ionadaigh nó an chalatrú. Tugann a tholaráine le teocht leathan agus a thógáil láidir as stáinín dona díreacha feidhmíocht shuntasach i dtimpeallachta toirmiscíocha tionsclaíocha.
Ar chúl leis sin, cinntíonn a chumas a bheith ina dhíon ó phléasc (ATEX/IECEx) go mbíonn oibriú sláintiúil sa cheantar mianach, agus tugann a dhearadh cumpanach cead do sheoladh i spásanna meicniúla caol. Tugann an bhrathóir freisin líneachas ardh agus staibiltíocht sainchomhartha, rud a fheabhsaíonn cruinneas na ndiagnóisis i gcóras rianú na stáide.
Seo 330101-00-20-10-02-05 bhrathóir úsáidtear é go forleathan i gcóras rianú coinníollacha an mheaisíní rothartha, go háirithe in industriaí a ghiarrann ar airde iontaofa agus reáchtáil réamhchúra. I measc na n-aplicaíochtaí tipiciúla:
Tuirbíní steama agus gáis i bplántanna gheinearála cumhachta
Comhphrúisirí ciorcalacha i scéimeanna ola & gáis
Pumpa agus mótaranna i gcórais peitriceimiceacha
Boscaí geareanna indiastriúla agus sreangáin rothartha
Córasanna tagartha Keyphasor agus tomhas luais
Rianú crochta i meaisíní táirgeachta criticiúla
Tá sé go háirithe éifeachtach i gcórais bearings le film leithscile, áit a bhfuil sé neamhfhéidir úsáid a bhaint as scannáin teicniúla a dtagann i dteagmháil dhíreach leis an mheaisín.
An BENTLY NEVADA 330101-00-20-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes imíonn sé páirt thábhachtach i gcórais rianú sláinte an mhaisín agus i gcórais cosanta. Tomhaisteann sé easpórtú an sreangáin agus an chrochta go leanúnach, ag ligean do phointí luachta a bheith aitheanta go luath mar shampla míchothrom, míshonrú, úsáid a dhéanamh as an mbearing, nó easpórtú an sreangáin.
Trí sholáthar sínálacha anaileacha i rith amharc, cuireann sé comhthéacs le straitéis coimeád réamhchúraim, ag laghdú an ama gan oibriú go neamhphleanáilte agus ag cur bac ar thearcaíocht thar a bheanadh ar mhaisíní. Tacaíonn an t-ionsamhlóir le córais loighic alárm agus dúnta, a chuirfidh gníomhartha cosanta i bhfeidhm nuair a ghabhfar na teorainnghluaiseachtaí.
Tugann a chur as sínáil ardghníomhach cruinneas airgead ar anailís treand, ag cabhrú le hoibrithe an deacracht níos mall a aithint roimh théarmaíocht. I dtimpeallachtaí ina bhfuil slándáil chriticiúil, feidhmíonn sé mar phrímheolaí do chórais cosanta maisíní, ag cinnti staid seasmhach oibriúcháin agus intégrúcht maisíní faoi choinníollacha tionsclaíocha trom.