Өнімнің атауы: 3300 XL 8 мм жақындату зондтары
Бренд атауы: Бентли Невада
Модель нөмірі: 330101-00-20-10-02-05
Шығу орны: Америка Құрама Штаттары
Кепілдік: 12 ай
WhatsApp:+86 18020776782
Электрондық пошта: [email protected]
шолу
| Өнімнің атауы | 3300 XL 8 мм жақындату зондтары |
| Бренд атауы | Бентли Невада |
| Модель нөмірі | 330101-00-20-10-02-05 |
| Жоғары жері | АҚШ |
| Кепілдік | 12 ай |
| Төлеу тәсілдері | T/T |
| Отпремдау | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Сатыс: |
Электрондық пошта: |
WhatsApp: |
|
Джим Пэй |
| Өнімнің атауы | BENTLY NEVADA 330101-00-20-10-02-05 3300 XL 8 мм Жақындық сенсорлары |
| Өндіруші | Бентли Невада |
| Өнім түрі | 3300 XL 8 мм жақындату зондтары |
| Бөлек Нөмір | 330101-00-20-10-02-05 |
| Өлшемдер | 1,5x1,3x110 см |
| Салмағы | 0,06 кг |
| Жіберу орны | Шиэньмен, Қытай |
| Бастық елі | АҚШ |
| Жағдайда | Жаңа және заводтық қаптамадағы оригинал |
| Тегіс бөліктің ұзындығының нұсқасы | 0,0 дюйм |
| Жалпы корпус ұзындығының опциясы | 2.0 дюйм |
| Жалпы ұзындық опциясы | 1,0 метр (3,3 фут) |
| Коннектор мен кабель түрі опциясы | Миниатюралық коаксиалды ClickLoc коннектор стандартты кабель |
| Агенттік бекіту опциясы | CSA, ATEX, IECEx рұқсаттары |
| Жұмыс температура диапазоны | -52°C-тан +177°C-қа дейін (стандартты сенсор) |
| Қуатқа қажеттілік | -17,5 В тұрақты токтан -26 В тұрақты токқа дейін (жанбайтын тізбек орнатуы) |
| Максималды ток тұтынуы | 12 мА |
| Шығыс кедергісі | 50 Ω |
| Кіру сенситивдығы | Қоректендіру көзінің ауытқуы < 2 мВ/В |
| Линейный диапазон | 0,25–2,3 мм (шамамен 10–90 мил) |
| Ұсынылатын радиалды тербеліс саңылауы | шамамен 1,27 мм (50 мил) |
| Зонд ұшының материалы | Полифенил сульфид (PPS) |
| Сенсор корпусының материалы | AISI 303 немесе 304 болатын ерітінді |
| Зондтық кабель | 75 Ом үшосылысты, FEP-пен изоляцияланған (стандартты) |
The BENTLY NEVADA 330101-00-20-10-02-05 3300 XL 8 мм жақындық сенсоры бұл — айналмалы машиналардағы тербеліс, орын және валдың қозғалысын бақылау үшін жоғары дәлдікке ие токтардың өзегіндегі орын ауыстыру сенсоры. Оны Bently Nevada шығарады, ал бұл 3300 XL сериясының бір бөлігі болып табылады және критикалық жағдай бақылау жүйелерінде қолданылады.
Бұл сенсор турбиналар, компрессорлар, сорғылар және электр қозғалтқыштар сияқты сұйық-фильмді тірек машинелеріне орнатуға арналған. Ол сенсордың ұшы мен өткізгіш мақсатты бет арасындағы қашықтықты өлшейді және оны тербеліс немесе валдың орнына пропорционал электрлік сигналға айналдырады. 1,0 м (3,3 фут) кабель, ClickLoc коннекторы және берік шойын болатын корпусы бар бұл сенсор жоғары сенімділік пен ұзақ мерзімді тұрақтылық талап ететін өнеркәсіптік орталарға арналған.
Сенсор бөлшек нөмірімен анықталады 330101-00-20-10-02-05және жалпы ұзындығы 1,0 м болатын, қорғаныссыз, 3/8-24 UNF резьбалы дизайнға ие. Сонымен қатар, ол тез және сенімді орнату үшін стандартты кабель конфигурациясы бар миниатюрлі коаксиалды ClickLoc коннекторын қолданады; корпус ұзындығы 2,0 дюйм (50,8 мм) болатын компактты нұсқасы да бар.
Ол сызықтық өлшеу диапазоны 0,25–2,3 мм болатын жағдайда жұмыс істейді, –52°C–+177°C температуралық ауқымды қолдайды және –17,5 В тұрақты токтан –26 В тұрақты токқа дейінгі қоректендіру кернеуін талап етеді; максималды ток тұтынуы 12 мА құрайды. Зонд 50 Ом шығыс кедергісін қамтамасыз етеді және кіріс сезімталдығының өзгерісі 2 мВ/В-тан төмен болатындай жоғары тұрақтылықты сақтайды. Сезімтал ұшы полифенилен сульфидтан (PPS), ал корпус AISI 303/304 маркалы коррозияға төзімді болаттан жасалған; кабель 75 Ом триаксиалды ФЭП (фторэтиленпропилен) изоляциясымен жабылған.
Бұл өнім CSA, ATEX және IECEx сертификаттарына сәйкес сертификатталған, сондықтан ол қауыпты өнеркәсіптік орталарға арналған. Сондай-ақ, жүйе радиалды тербеліс арасындағы ұсынылатын саңылау шамамен 1,27 мм (50 мил) құрайды.
The BENTLY NEVADA 330101-00-20-10-02-05 3300 XL 8 мм Жақындық сенсорлары жоғары дәлдікті түйіспейтін өлшеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді, бұл валдың тербелісін, осьтік орнын және механикалық орын ауыстыруды сенімді түрде анықтауға мүмкіндік береді. Оның айналымдық токтық сезгіштік технологиясы май, бу немесе жоғары температура ортасында тұрақты жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
ClickLoc коннекторының дизайны орнату жылдамдығын және жөндеу тиімділігін арттырады, соның нәтижесінде алмастыру немесе калибрлеу кезінде тоқтату уақыты қысқарады. Оның кең температураға төзімділігі мен мықты шойын болаттан жасалған құрылымы қиын өнеркәсіптік жағдайларда өте жақсы тұрақтылыққа ие болуын қамтамасыз етеді.
Сондай-ақ, сертификатталған жарылысқа қарсы сәйкестігі (ATEX/IECEx) қауіпті аймақтарда қауіпсіз жұмыс істеуді қамтамасыз етеді, ал оның компактты дизайны тығыз механикалық кеңістіктерге орнатуға мүмкіндік береді. Сондай-ақ, зонд жоғары сызықтылық пен сигнал тұрақтылығын қамтамасыз етеді, бұл күйді бақылау жүйелеріндегі диагностикалық дәлдікті жақсартады.
Бұл 330101-00-20-10-02-05 зонды бұл құрылғы айналмалы машиналардың жағдайын бақылау жүйелерінде, әсіресе жоғары сенімділік пен болжамды техникалық қызмет көрсету талап етілетін салаларда кеңінен қолданылады. Типтік қолданыстарға мыналар жатады:
Электр энергиясын өндіретін электр станцияларындағы бу мен газ турбиналары
Мұнай мен газ объектілеріндегі центрифугалық компрессорлар
Петрохимиялық жүйелердегі сорғылар мен электр қозғалтқыштар
Өнеркәсіптік беріліс қораптары мен айналмалы валдар
Ключфазор сілтемесі мен айналу жиілігін өлшеу жүйелері
Сызықтық өндірістік машиналардағы тербелістерді бақылау
Ол тікелей механикалық контактті сенсорларды қолдануға болмайтын сұйық-фильмді подшипниктер жүйесінде ерекше тиімді.
The BENTLY NEVADA 330101-00-20-10-02-05 3300 XL 8 мм Жақындық сенсорлары бұл құрылғы машина денсаулығын бақылау мен қорғау жүйелерінде негізгі рөл атқарады. Ол валдың орын ауысуы мен тербелісін үздіксіз өлшейді, сондықтан тепе-теңдіктің бұзылуы, осьтердің дұрыс орналаспауы, подшипниктің тозуы немесе валдың радиалды немесе осьтік орын ауысуы сияқты аномальды жұмыс жағдайларын ерте анықтауға мүмкіндік береді.
Болжамды техникалық қызмет көрсету стратегияларын іске асыру үшін бақылау жүйелеріне нақты уақытта аналогтық сигналдар беру арқылы оның көмегімен жоспарланбаған тоқтатулар азаяды және жабдықтың апаттық шығуын болдырмауға болады. Сондай-ақ, бұл зонд тербеліс шектері асып кеткен кезде қорғаныс шараларын іске қосатын тревога және тоқтату логикалық жүйелерін қолдайды.
Жоғары дәлдікті сигнал шығысы динамикалық талдауға дәл негіз береді, сондықтан операторлар зақымданудың бастапқы белгілерін апат орын алмас бұрын анықтай алады. Қауіпсіздікке қатысты маңызды орталарда ол машиналарды қорғау жүйелері үшін негізгі сенсор ретінде қызмет етеді және қатаң өндірістік жағдайларда жұмыс процесінің тұрақтылығы мен жабдықтың бүтіндігін қамтамасыз етеді.