Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330101-00-20-10-02-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330101-00-20-10-02-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330101-00-20-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| ISIMKA QOOR | 330101-00-20-10-02-05 |
| Cabbirrada | 1.5x1.3x110cm |
| Miisaanka | 0.06kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Xagga aan korka lahayn | 0.0 in |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 2.0 in |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kabalka caadiga ah ee coaxial yar ClickLoc |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
| Faararka Jidhka Shaqsiinta | -52°C ilaa +177°C (qorshooyinka caadi ah) |
| Wax-xisaabka ammaanka | -17.5 Vdc ilaa -26 Vdc (kooxka dhexdooda aan ku jirin nafas) |
| Ugu weynayso Kurranta La Istaagay | 12 mA |
| Xasiloonka Khariijka | 50 Ω |
| Xisbiga gudaha | Isku dhafan karta qorshooyinka < 2 mV/V |
| Furaha Xagga Dhexe | 0.25 ilaa 2.3 mm (tahsili 10 ilaa 90 mils) |
| Furaha dhexdooda ee xisbiga radiaal | tahawwus 1.27 mm (50 mils) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Materiilka qaybta qaabka qorshaha | AISI 303 ama 304 dhulka dhaqsood |
| Kabalka qorshaha | 75 Ω triaxial, FEP ku dhisnay (gaar ah) |
Waxaa BENTLY NEVADA 330101-00-20-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe waa sensor ka mid ah ee ku xidhan korka oo la isticmaalo si loo hubiyo xiriirka, goobta iyo gaadhka shaqooyinka la isticmaalo waxyaalaha la xidhan korka, taasoo la sameeyay nafta Bently Nevada, iyo waa qayb ka mid ah ee 3300 XL series ee la isticmaalo fikradaha muhiimka ah ee ku saabsan xiriirka.
Qorshahanu waa la sameeyay si loo galiyo mashinada oo la isticmaalo qaybta fluid-film, sida turbaanada, compressorada, pumpada iyo motorada. Wuxuu xisaabinaya jirka badeecada qorshaha iyo dhinaca ku xidhan, oo waxaas u badbaadi doonaa isku dhafan oo leh xiriirka ama goobta shaqooyinka. Qorshahanu leeyahay kabel 1.0 m (3.3 ft), ClickLoc connector, iyo qaybta kuwa steel stainless, oo waxaas ugu yaraan qaybta industriyada oo leh xaqiiqda iyo dhaqanka la xidhan korka.
Qorshahanu waa la aqoonsanaya numberka qaybta 330101-00-20-10-02-05iyo waxay leedahay 3/8-24 UNF ku dhisnay, aan la qabtayno design ee leh jumladii dheer 1.0 m iyo goobta dheer 2.0 in oo ka yaryar. Wuxuu isticmaalaa connector kaabka ah ee coaxial ee xaqiijinaya ClickLoc iyo dhismaha cable ee caadiga ah si ay ugu fududan doonaan iyo ugu dhaqsiyaan sida la sameeyo.
Wuxuu shaqayaa biyaha qaabka laga helo ee 0.25 ilaa 2.3 mm, wuxuu ku saabsan yahay qiyaasta berri -52°C ilaa +177°C, iyo wuxuu baahan yahay voltage ee la eegayo -17.5 Vdc ilaa -26 Vdc iyo kala duwan ee ugu badan 12 mA. Probe-ka wuxuu siinaya 50 Ω resistance ee soo socda iyo wuxuu ku dhaqmaynayaa dhaqso weyn oo leh taajin ka yaryar 2 mV/V. Tip-ka loogu isticmaalo Polyphenylene sulfide (PPS), halkaas oo gacanta wuxuu ahaanayaa AISI 303/304 stainless steel, iyo cable-ka wuxuu isticmaalaa 75 Ω triaxial FEP insulation.
Wuxuu la isticmaalo CSA, ATEX, iyo IECEx, taas oo ku dhawaaqayaa inuu noqdo qofka ama dhaqanka oo leh xataal. Sistim-ku wuxuu isku daynayaa xataalka radiaalka ee ugu fiican 1.27 mm (50 mils).
Waxaa BENTLY NEVADA 330101-00-20-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes u siiya qiimayn aan la jirin oo leh heer sare ee ku saabsan, waxaana uga saaraya in la helo faham cusub oo ku saabsan xariirka qabashada, goobta midigta, iyo guurka mekhaanika. Teknoolojiyada isku daynta eddy-current ee ay ku yaal tahay waxa uu kaga saaraya in ay noqoto dhaqameed aad u wanaagsan oo la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin oo ka dhacaya in ay la jirin......
Dijitaalka ClickLoc wuxuu ka caawisaa xisaabta socodka iyo ugu dhaqameed ee ka shaqeynka, waxaana ku saabsan dhammaadka waqtiga la isku dayo ama la qaybato. Dheerigarro badan ee goobta iyo quruxda dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca kala duwan ee dhinaca......
Si kale, xaqiijinta ku saabsan qaybta la jirin oo ka dhacaya (ATEX/IECEx) wuxuu kaga saaraya in ay noqoto dhaqameed aad u wanaagsan ee ku saabsan goobaha la jirin oo ka dhacaya, waxaana ku saabsan dhammaadka mekhaanika oo leh goob badan. Qabashu wuxuu kaga saaraya in ay noqoto dhaqameed sare oo leh heer sare ee ku saabsan isku daynta iyo dhaqameedka sida loo yaqaan ee ku saabsan isku daynta goobaha la jirin oo ka dhacaya.
Tan 330101-00-20-10-02-05 qabasho wuxuu la isticmaala badan yahay ee isku daynta xaaladaha mashinada la isticmaalo, sida caadnimo ah ee qoyska loo baahanyahay in ay noqoto mid ka wanaagsan iyo in ay ku xidhaan karaan dhammaan waxyaabaha la isticmaalo. Isku daynta caadnimo ah waa:
Turbaynaha biyaha iyo turbaynaha gacsiyada ee marka la isticmaalo nolosha
Kumpresarada mararka la isticmaalo oo la isticmaalo ee qoyska biyaha iyo gacsiyada
Pampiyada iyo motorrada ee qoyska biyaha iyo gacsiyada
Gearboxada iyo shaftada la isticmaalo ee qoyska
Nidaamada taasisiga Keyphasor iyo ku xinnaan kasta oo ka mid ah xisaabta xagga dhaqanka
Isku daynta qalabka la isticmaalo ee qoyska la isticmaalo
Wuxuu ugu yar yahay ee isku daynta qoyska la isticmaalo ee gacsiyada, taasoo leh in la isticmaalo mid ka wanaagsan ee la isticmaalo oo la isticmaalo.
Waxaa BENTLY NEVADA 330101-00-20-10-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes wuxuu leh ujeed aad u leh ee isku daynta xaaladaha mashinada iyo isku daynta qoyska. Wuxuu isku daynaysa shaftada iyo qalabka la isticmaalo, si ay ugu hesho xaaladaha la isticmaalo ee la isticmaalo oo la isticmaalo, sida caadnimo ah ee la isticmaalo, la isticmaalo, la isticmaalo, iyo la isticmaalo.
Kuwaanu si loo isticmaalo isla-xirka ah ee dhaqameed ee la xiriira nidaamada la xiriira, wuxuu uga shaqeynayaa hababka ka hor-taariyaha ah ee la xiriira, kuwaas oo ka saaraya in la kala qaado dhinaca aan la xiriira, iyo ka saaraya in la kala qaado dhinaca aan la xiriira ee qofka. Qorshaha waxay leedahay nidaamka alaarmiga iyo nidaamka la kala qaado, taas oo ku saaraya fikradaha la xiriira marka dhinaca xirka ay ka badbaadin doonaan.
Xagga xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga xagga ee xagga x......