Magaca Alaabta: 3300 XL 11 mm Kabelka Dheerida Siyaasadda
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330709-000-120-10-02-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Tag
| Bently Nevada 330709-000-120-10-02-00 | Qorshaha Ilaalinta Turbinka |
| qorshooyinka Dhexdooda Ku Jira 3300 XL 11 mm | Qorsho la xiriira dhaqanka kompreesarka |
| Qorshaha Dhacdo Dhaqsood ah | Qorshaha M16 x 1.5 Thread |
| Qorshaha Eddy Current Displacement | Qorshaha AISI 304 Stainless Steel |
| Qorshaha Ilaalinta Xaaladka Qaabka | Xagga Qabashada ee Ka Dhowa Qaabka Dhexdooda ee PPS |
| Qorsho la xiriira mashinada la jiraa | 75 سل كيبل ترياكسيال FEP |
| Qorshaha Kala Dhex Adaadka Qaabka | Qorshaha ClickLoc Connector |
| Qorshaha Goobta Midig | Qorshaha Iddiyeedka Sare ee Taalada |
| Qorshaha Kala Dhex Adaadka Qaabka | Sensor ee ka tala galay siyaasadda ka hor ugu soo saaraya |
| Ilaalayaasha Taariikhda Keyphasor | sistimka Qorshaha 3300 XL ee La Badalay |
Waxaa Bently Nevada 330709-000-120-10-02-00 3300 XL 11 mm Qorshah waa qorshah midig ah ee leh xisbiyad kala duwan oo la sameeyay si loo hubiyo kala duwan, ka dhigan, iyo goobta midig ee taalada iyo qaabka dhaqameedka. Waa qoraal ka mid ah ee sistimka 3300 XL 11 mm Proximitor Sensor, iyo waxay siiyaan xisbiyad eddy current ee sax ah si loo hagaajiyo asaasaha muhiimka ah.
Qorshaha Bently Nevada 330709-000-120-10-02-00 3300 XL 11 mm waa la sameeyay kuwa midig ah ee M16 x 1.5 oo la sameeyay iyo awoodda ay ku jiraan AISI 304 stainless steel, si loo hubiyo in ay ku jiraan awood aad u wanaagsan ee ku jiraan taalada xoog badan. Waa la isticmaalyaa badan ee turbinada, compressorada, iyo qaabka kale ee si loo hubiyo kala duwan ee qaabka, goobta midig, iyo ishaha Keyphasor.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330709-000-120-10-02-00 3300 XL 11 mm Qorshooyinka Dhexdooda |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 11 mm Kabelka Dheerida Siyaasadda |
| ISIMKA QOOR | 330709-000-120-10-02-00 |
| Cabbirrada | 2.6x2.3x119cm |
| Miisaanka | 0.2KG |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Ugu yar ee dheeradda aan la qaybin karin | 0 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 120 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Lama talagal |
| Kuwa Qalabka DC ee Guurka | 5.9 ± 0.5 ohms |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS). |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 304 stainless steel (SST). |
| Talabada qabaylka probe | 75 Ω triaxial, fluoroethylene propylene |
S1: Waa maxay isticmaalka ugu weyn ee 330709-000-120-10-02-00?
A: 330709-000-120-10-02-00waa la isticmaalaa si loo qoroo xisaabta ah ee dhaqanka, goobka qaarkooda, iyo goobka ku jira waxyaalaha la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la istic......
Su’aal 2: Maxay noocayda mashinaha ee la isticmaalo 330709-000-120-10-02-00?
A: 330709-000-120-10-02-00waa la isticmaalaa badan turbaanada, kumpresarada, pumpada, iyo qorshooyinka kale ee industriyada oo la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticmaalo wixii la isticma......
Su’aal 3: Maxay noocayda kooniktoorka ee la isticmaalo 330709-000-120-10-02-00?
A: 330709-000-120-10-02-00waa la isticmaalaa kooniktoor kaabalka Coaxial Yaryar ClickLoc iyo kaabalka caadiga ah si loo helay xogta oo ku jira dhaqanka.
Su’aal 4: Maxay noocayda dhinaca ee la isticmaalo 330709-000-120-10-02-00?
A: 330709-000-120-10-02-00waa la isticmaalaa quruxa dhinacaha AISI 304 stainless steel iyo quruxa dhinacaha PPS si loo helay dhaqanka iyo si loo helay dhaqanka ee ku jira xaaladaha xoogga badan.
Su’aal 5: Maxay noocayda sistema ee 330709-000-120-10-02-00 waa la isticmaalo?
A: 330709-000-120-10-02-00waa la isticmaalaa sistema ee 3300 XL 11 mm Proximitor Sensor.
Su’aal 6: Maxay sababta uu 330709-000-120-10-02-00 ugu muhiimsan yahay ku saabsan in la sameeyo dhaqanka ka horreeya?
A: 330709-000-120-10-02-00u baahan yahay waraabo sax ah ee xawaaraha waqtiyada hore ee dhaqso iyo ka dhacnimo, ku caawinaa in la helego xadgudubka mekhaniga ka hor inta ugu yaal oo ku xunin karaa dhaqsooyinka.