Magaca Alaabta: kabaadka Caadi ah ee Dhammaan ee 3300 XL
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330130-040-00-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | kabaadka Caadi ah ee Dhammaan ee 3300 XL |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330130-040-00-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
Waxaa Bently Nevada 330130-040-00-05 waa kabelka dhexdhexaad ee 3300 XL ee lagu sameeyay si loo isticmaalo farsamada ugu sarreeya ee xadgudubka qabowga. Wuxuu u leeyahay xidhiidh ka mid ah oo ku saabsan xagga xadgudubka iyo xagga xadgudubka, taasoo si guul dar ah u muuqdaa in sinyaluhu ay ku soo celin doonaan. Waxa laga sameeyay magaalada Mareykanka iyo waxa la xaqiijiyay qorshooyinka dhexe-dhexe, taasoo si guul dar ah u muuqdaa in kabelka ay la isticmaalo farsamada caadi ah iyo farsamada xadgudubka oo la xiriira qalaf.
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330130-040-00-05 3300 XL Kable Iyadoo La Tegaynayo Xagga Jabinimaha |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | kabaadka Caadi ah ee Dhammaan ee 3300 XL |
| ISIMKA QOOR | 330130-040-00-05 |
| Cabbirrada | 20.5x22.4x3.3cm |
| Miisaanka | 0.2 kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Fadhiikada Kabelka | 4.0 mitir (11.5 fuut) |
| Qorshooyinka Konektarka | la'aa qorshooyinka konektarka |
| Kabalka - Qayb | Kabelka caadi ah |
| Hagaajinta agaasiga | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
| Koor ka yar ah ee qalabka kable-ka | 25.4 mm (1.0 in) |
| Temperatur Maamulka | +18°C ilaa +27°C (+64°F ilaa +80°F) |
| Jirka ugu sareysa | Ugu yar 2000 mitir |
Qabalka 330130-040-00-05 wuxuu leeyahay 4.0 mitir (11.5 fiiyit) dheer iyo meeyaha xagga qabowga ah ee 20.5 × 22.4 × 3.3 cm, laakiinse waxa uu leeyahay qabowga aad u yar ee 0.2 kg, taas oo ka dhigan karaa in lagu dhaqanayo iyo lagu qorayo fayrka caalamiga ah. Waa kabel caadnimo ah oo la isticmaali karaa fayrka caalamiga ah iyo waa la isticmaali karaa fayrka caalamiga ah, laakiinse maayo qorsho ku jira qorsho, taas oo ka dhigan karaa in lagu qorayo si toos ah. Alaabku waa la isticmaali karaa CSA, ATEX, iyo IECEx, taas oo ka dhigan karaa in ay la xiriiraan xaqiiqda caalamiga ah ee ammaanka iyo in ay la isticmaali karaan fayrka caalamiga ah ee xun. Waxa uu leeyahay qabowga xagga qabowga ah ee 25.4 mm (1.0 in), taas oo ka dhigan karaa in lagu qorayo si xun oo kale. Waa la sameeyay waxyaalaha caadnimo ah, kabelku waa la sameeyay inuu noqdo qabowga iyo sida la isticmaali karo dhammaan waqtiga. Waa la sameeyay magaalada Mareykanka iyo la soo diray Xiamen, Shina.
Waxaa Bently Nevada 330130-040-00-05 3300 XL Kable Iyadoo La Tegaynayo Xagga Jabinimaha wuxuu yimid inuu shaqeyo koonfurta ee jiritaanka ah ee +18°C ilaa +27°C (+64°F ilaa +80°F) iyo waxaad u isticmaali kartaa kuwa ka hooseeya 2000 mitir. Wuxuu leeyahay xaaladaha xun oo dhan marka la eegayo sertifikeedka CSA, ATEX, iyo IECEx, taasoo kala saaraya shaqsiyada si aad ugu fududsan doontid iyo si loo xaqiijiyo. Sidoo kale, qalabka wanaagsan ee ka hooseeya qalabka ka hooseeya wuxuu kaga caawinaya in la sameeyo installeyshaan oo la xiriira, taasoo kaga caawinaya in la sameeyo qaabka isku daynta ee kuwa ka hooseeya ama kuwa la xiriira.