Nomen producti: 3300 XL Extension Cable
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330130-040-00-05
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL Extension Cable |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330130-040-00-05 |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales |
Epistula Electronica |
|
|
Iimus Pei |
The Bently Nevada 330130-040-00-05 est cālum extensiōnis 3300 XL ad ūsum in systēmātibus industriālibus monitōris vibrātiōnis. Hoc cālum praebet fīdem inter prōbās proximitātis et instrumenta monitōria, ut signa accuratē trādantur. Fabricātum est in Ūnītīs Stātibus Americānīs et ad normās certificātiōnum internātiōnālium multārum; idoneum est ad ūsum in ambo ambīentibus industriālibus commūnibus et perīculōsis.
| Nomen Producti | Bently Nevada 330130-040-00-05 3300 XL Cabello Extensionis |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL Extension Cable |
| Numerus partis | 330130-040-00-05 |
| Dimensiones | 20.5x22.4x3.3cm |
| Pondus | 0.2 KG |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Longitudo Cables | 4.0 metra (11.5 pedes) |
| Custōs Coniūnctōris | sine Custōde Coniūnctōris |
| Cavea — Typus | Cavus normatus |
| Approbatio Ab Agente | CSA, ATEX, IECEx Approbationes |
| Radius curvaturae minimus cavi | 25,4 mm (1,0 in) |
| Ambiens Temperature | +18°C ad +27°C (+64°F ad +80°F) |
| Maximum Altitude | Usque ad 2000 metra |
Cavea 330130-040-00-05 longitudinem 4,0 metrorum (11,5 pedum) habet, parvamque magnitudinem 20,5 × 22,4 × 3,3 cm, cum levi structura tantum 0,2 kg, quae eam facile tractabilem et installabilem reddit in variis industriis. Est cavea communis ad usus industriales generales idonea, et sine protectore connexorum venit, ut directa et simplicissima connexio fieri possit. Productum certificatum est ab organisationibus CSA, ATEX et IECEx, quae conformitatem ad normas internationales de securitate et idoneitatem ad loca periculosa confirmant. Cum minimo radio flexionis 25,4 mm (1,0 pollicis), installationem flexibilem etiam in spatiis angustis permittit. Ex materiis praeclaris fabricata, cavea ad durabilitatem et longam vitam operativam designata est. In Civitatibus Foederatis Americae fabricatur et ab Xiamen, in Sinis, mittitur.
The Bently Nevada 330130-040-00-05 3300 XL Cabello Extensionis designatus est ut in temperaturae ambientis intervallo ab +18°C ad +27°C (+64°F ad +80°F) operetur et ad altitudinibus usque ad 2000 metra uti possit. Idoneus est ad loca periculosa propter certificationes CSA, ATEX et IECEx, quae operationem tutam et conformem garant. Praeterea, parvus radius curvaturae minimus installationem flexibilem permittit, ita ut ad ductum in spatiis angustis vel limitatis idoneus sit.