Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 XL уртасгагч кабель
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330130-040-00-05
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | 3300 XL уртасгагч кабель |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 330130-040-00-05 |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
Түүн Bently Nevada 330130-040-00-05 энэ нь үйлдвэрийн хөдөлгөөний хяналтын системд ашиглагдах 3300 XL сүүлд нь уртасгагч кабель юм. Түүн дээр ойрхон бүүрхүүрүүд ба хяналтын төхөөрөмжүүдийн хооронд найдвартай холболт бүрдүүлж, нарийн сигналын дамжуулалтыг хангаж өгдөг. Америкын Нэгдсэн Улсад үйлдвэрлэсэн, олон олон олон улсын сертификатуудад нийцүүлж үйлдвэрлэсэн түүн дээр стандарт ба аюултай үйлдвэрийн орчинд ашиглах боломжтой.
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330130-040-00-05 3300 XL Уртасгагч кабель |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 XL уртасгагч кабель |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330130-040-00-05 |
| Хэмжээсүүд | 20.5x22.4x3.3см |
| Жин | 0.2 кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Кабелийн урт | 4.0 метр (11.5 фут) |
| Холбогч хамгаалагч | холбогч хамгаалагчгүй |
| Кабель – төрөл | Стандарт кабель |
| Бүрэн эрхшүүлсэн бүрмөсөн бүртгэл | CSA, ATEX, IECEx баталгаажуулалт |
| Хамгийн бага кабелийн нугалмур радиус | 25.4 мм (1.0 инч) |
| Байгаль орчны температур | +18°C-с +27°C-иин хооронд (+64°F-с +80°F-иин хооронд) |
| Хамгийн их өндөр | Хамгийн ихдээ 2000 метр |
330130-040-00-05 кабель 4.0 метр (11.5 фут) урт, 20.5 × 22.4 × 3.3 см хэмжээтэй бага хэмжээний, зөвхөн 0.2 кг жинтэй хөнгөн дизайны кабель бөөрөнхийлүүрт тавих, суулгахад хялбар. Энэ нь ердийн үйлдвэрлэлийн хэрэглээнд тохиромжтой стандарт кабель бөөрөнхийлүүрт тавих, суулгахад хялбар. Холбогч хамгаалагчгүй ирж буй тул шууд, хялбар холболт хийж болно. Бүтээл CSA, ATEX, IECEx гэрчилгээсүүлж, олон улсын аюулгүй бүтээлд тавигдах шаардлагатай дүрэмжүүлд нийцмүүрт тавих, суулгахад хялбар. Хамгийн бага нугалах радиус нь 25.4 мм (1.0 инч) бөөрөнхийлүүрт тавих, суулгахад хялбар, түүнчлэн хязгаарлагдмүүрт тавих, суулгахад хялбар. Өндөр чанарын материалуудаас хийгдсэн кабель нь туршлагад хүртэлх үйлдэх хугацаа, тодорхой үйлдэх хугацаа, туршлагад хүртэлх үйлдэх хугацаа, тодорхой үйлдэх хугацаа, туршлагад хүртэлх үйлдэх хугацаа, тодорхой үйлдэх хугацаа, туршлагад хүртэлх үйлдэх хугацаа, тодорхой үйлдэх хугацаа, туршлагад хүртэлх үйлдэх хугацаа, тодорхой үйлдэх хугацаа, туршлагад хүртэлх үйлдэх хугацаа, тодорхой үйлдэх хугацаа, туршлагад хүртэлх үйлдэх хугацаа, тодорхой үйлдэх хугацаа, туршлагад хүртэлх үйлдэх хугацаа, тодорхой үйлдэх хугацаа, туршлагад хүртэлх үйлдэх хугацаа, тодорхой үйлдэх хугацаа, туршлагад хүртэлх үйлдэх хугацаа, тодорхой үйлдэх хугацаа, туршлагад хүртэлх үйлдэх хугацаа, тодорхой үйлдэх хугацаа, туршлагад хүртэлх үйлдэх хугацаа, тодорхой үйлдэх хугацаа, туршлагад хүртэлх ......
Түүн Bently Nevada 330130-040-00-05 3300 XL Уртасгагч кабель түүний ажиллах орчин температур нь +18°C-с +27°C хүртэл (+64°F-с +80°F хүртэл) бөгөөд 2000 метр хүртэлх өндөрт ашиглаж болно. CSA, ATEX ба IECEx гэрчилгээний дагуу түүн дээр аюултай орчинд ажиллахад тохиромжтой бөгөөд аюулгүй, дүрэмзүйн шаардлагын дагуу ажиллахыг хангана. Түүн дээр бага хугацааны нугалах радиус нь сургуульд суурьшулт хийхдээ төвөгтэй бөлмөрүүд, хязгаарлагдмуйн талбай доторх замын төлөвлөлтөнд тохиромжтой хамгийн сайн шийдэл бөлдөг.