Nomen producti: 3300 XL Probe
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330103-11-19-10-02-00
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL Probe |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330103-11-19-10-02-00 |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
| Nomen Producti | BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Probe |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL Probe |
| Numerus partis | 330103-11-19-10-02-00 |
| Dimensiones | 1.8x1.6x105cm |
| Pondus | 0.12kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Campus Linearis | 2 mm (80 mils), ab interstitio scopi 0,25 ad 2,3 mm |
| Signum Egressus | -1 ad -17 Vdc, interstitium vibrationis recommendatum -9 Vdc (1,27 mm) |
| Resistentia directa probae | 7,59 Ω ± 0,50 (pro longitudine 1,0 m) |
| Frequency Responsio | admittit connexiōnem in locō usque ad 305 m cum minima attenuatione signī. |
| Materialis Apex | Sulfidum Polyphenyleni (PPS) |
| Temperatura range | normale ab −52 °C ad +177 °C |
| Humiditas relativa | mutatio ASF minor quam 3 % post 56 dies ad umiditatem 93 % |
| Sigillum pressionis | Anulus O ex Viton, designatio pro differentia pressionum |
| material pars | AISI 303/304 ferrum crassum |
| Probae normales anterius positae | Maxima torque admissa 33,9 N·m (300 in·lbf) |
| Tres primi filetti | Maxima torque admissa 22,6 N·m (200 in·lbf) |
| Immissio filii | Maxime 15 mm pro fileto case M10 × 1 |
The BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Probe est prōba proximitātis cūrrentium vōrticōsum altā praecisiōne, quae ad mensūram sine contactū vibrationis, displātiōnis et positionis axis in machīnīs rotātōriīs destināta est. Ut pars serīēs 3300 XL, praebet fīdem et stabilitātem in monitoriō instrumentōrum industrialium criticōrum.
Hāc probā, quae ad dūrābilitātem et praecisiōnem est cōnfecta, longae distāntiae transmissiōnis per cābulum admittuntur, et efficāciter operātur in asperīs conditiōnibus industrialibus, unde necessāria est in systēmātibus protegendi machīnās et monitoriī conditiōnis.
The BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Probe offert linearem mensuram intervalli 2 mm (80 mils) intra interstitium obiectivum 0,25 ad 2,3 mm et praebet signum exirens ab −1 usque ad −17 Vdc, cum optimo interstitio vibrationis ad −9 Vdc (1,27 mm). Habet resistentiam directae currentis in proba 7,59 Ω ±0,50 pro longitudine cavi 1,0 m et sustinet distantias connexorum in campo usque ad 305 metra cum minima degradatione signi.
Apex probae ex Polyphenyleno sulfido (PPS) conficitur, dum corpus ex accipitro inoxidabili AISI 303/304 constat ad augendam durabilitatem. Includit Viton O-ring sigillum pressionis cum differentiale pressionis dispositione et sustinet firmam installationem cum definitis limitibus momenti torquentis et specificatis engagementibus filetis.
The BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Probe praebet altam accuratiam mensurae pro vibratione et dislocatione axis, ut certa sit monitoria status. Technologia eius non contactus eddy current abest a lassatione mechanica, ita vitam operativam producit et necessitates manutentionis minuit.
Offert optimam signi stabilitatem etiam per longas distantes cables, id quod eum idoneum reddit ad magnas industriales installationes. Robusta constructio ex accipitro inox et materia apex ex PPS certificant durabilitatem diuturnam, dum compatibilitas cum systematibus monitorii Bently Nevada permittit integrationem perfectam in praesentibus dispositionibus.
The BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL Probe est designatus ut operetur in exigentibus ambientibus industrialibus cum intervallo temperaturarum a −52°C usque ad +177°C. Servat functionem sub condicionibus altioris umiditatis, cum mutatio ASF minor quam 3% post diuturnam expositionem ad umiditatem 93% per 56 dies.
Proba etiam munita est designo pressione-obturatorio utente anulum O ex Viton, quod certificat operationem fidelem sub variis conditionibus pressionis. Designum mechanicum sustinet altam tolerantiam momenti torsionis et firmam coniunctionem filetorum ad stabilem installationem in machinis robustis.
Q1: Quae est functio probae BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL?
A: Proboscis BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL vibrationem, displacementem et positionem axis metitur per technicam correntium vorticis non contactum.
Q2: Quae est ambitus mensurae proboscidis 330103-11-19-10-02-00 3300 XL?
A: Proboscis BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL habet ambitum linearem 2 mm (80 mils) intra interstitium obiecti 0,25 ad 2,3 mm.
Q3: Num proboscis 330103-11-19-10-02-00 in ambientibus asperis operari potest?
A: Ita, proboscis BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL operatur in temperaturis a −52°C usque ad +177°C et stabilitatem servat sub condicionibus altioris umiditatis et pressionis.
Q4: Quae materiae in proboscide BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 utuntur?
A: Apex proboscidis ex PPS conficitur, et vas ex accipitro inox AISI 303/304 constat.
Q5: Quae est maxima distantia cavi quam proboscis BENTLY NEVADA 330103-11-19-10-02-00 3300 XL sustinere potest?
A: Usque ad 305 metra distantiis in campo connexorum sustinet cum minima amissione signi.
| Honeywell | Bently Nevada | Westinghouse |
| 8C-PAIH52 51307070-175 | 330103-00-05-20-02-CN | 1C31116G02 |
| 51199932-200 51199932-200-RP | 330103-05-15-05-02-00 | 5X00109G01 |
| 8C-IP0101 51454362-175 | 10026-02-12-05-02 | 5X00226G01 |
| 51402573-100 | 10030-05-30-05-02 | 5X00273G01 |
| SC-UCMX01 51307195-175 | 330103-12-25-10-01-00 | 5X00489G01 |
| FC-QPP-0001 V1.3 | 330103-12-25-10-02-00 | 5X00105G14 |
| MC-TDID52 51304441-275 | 330104-12-20-10-01-00 | 3A99190G01 |
| DC-TPOX01 51307770-176 | 330194-17-25-15-00 | 7379A21G02 |
| CC-TAIX61 51307077-175 | 330104-06-14-50-02-00 | 7379A21G01 |
| FC-PSUNI2424 SPS6061-LF | 330105-02-12-15-12-CN | 7379A31G04 |
| 51303940-200 | 330854-080-25-00 | 5X00594G01 |
| 05704-A-0135 | 330101-00-19-10-02-00 | 3A99132G02 |
| 51303976-400 | 330104-10-18-10-01-00 | 3A99132G01 |
| FS-CPCHAS-0003 | 330104-00-20-10-02-00 | 7380A36G01 |
| CC-PDOD51 51454408-175 | 3300/45 | 1C31142G01 |
| DC-TDIL01 51307780-176 | 330104-04-10-05-01-CN | 3A99266G01 |
| 8C-PCNT01 51454363-175 | 330104-10-20-05-02-00 | 1C31233G04 |
| CC-TDOR01 51308376-175 | 330905-00-07-10-02-00 | 1X00188H01 |
| DC-TUIO31 51307772-176 | 330104-15-23-50-02-00 | 5X00357G04 |
| CC-SCMB02 51199942-300 | 330910-10-22-10-01-CN | 1C31222G01 5A26458G05 |